ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Stabileşte competenţa de soluţionare a cauzei în favoarea Tribunalului Argeş, Secţia civilă. Definitivă. Pronunţată azi, 24.06.2026, conform art. 402, teza a II-a C.proc.civ.
Amână pronunţarea la 24.06.2026. Pron.conf.art.402 teza finală Cpc
Amână judecarea cauzei la data de 08.10.2026.
Fixare prim termen de judecată
Termen pentru verificări procedură prealabilă conform Noului Cod de Procedură Civilă. Fără citare/participare părţi
Suspendă judecarea cauzei în temeiul art. 411 alin. 1 pct. 2 C.proc.civ. Cu recurs pe toată durata suspendării, cererea urmând a se depune la Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 09.06.2026.
fixarea primului termen de judecată
pentru verificări procedură prealabilă conform Codului de Procedură Civilă
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.093.624 RON | 411.846 RON | 1.178.225 RON | 5.994.132 RON | 2.817.854 RON | 7.635.307 RON | 3 |
| 2023 | 3.181.023 RON | 1.904.601 RON | 1.503.220 RON | 6.009.359 RON | 2.717.207 RON | 7.223.462 RON | 7 |
| 2022 | 2.706.072 RON | 398.668 RON | 1.500.158 RON | 4.098.689 RON | 2.734.684 RON | 5.334.056 RON | 6 |
| 2019 | 2.133.694 RON | 1.163.653 RON | 1.057.549 RON | 1.248.812 RON | 3.023.163 RON | 3.214.426 RON | 7 |
| 2018 | 1.742.074 RON | 1.343.600 RON | 1.170.069 RON | 505.565 RON | 2.715.277 RON | 2.050.773 RON | 5 |
| 2017 | 1.109.058 RON | 535.296 RON | 1.472.687 RON | 364.002 RON | 1.815.858 RON | 707.173 RON | 5 |
| 2016 | 757.077 RON | 170.886 RON | 1.629.087 RON | 429.270 RON | 1.436.694 RON | 236.877 RON | 6 |
| 2015 | 961.256 RON | 365.811 RON | 1.105.092 RON | 220.273 RON | 1.550.810 RON | 665.991 RON | 6 |
| 2014 | 731.693 RON | 346.051 RON | 923.408 RON | 109.649 RON | 1.136.564 RON | 322.805 RON | 5 |
| 2013 | 672.778 RON | 143.507 RON | 872.558 RON | 162.207 RON | 687.105 RON | -23.246 RON | 10 |
| 2012 | 539.587 RON | -40.523 RON | 792.149 RON | 135.323 RON | 453.824 RON | -166.754 RON | 10 |
| 2011 | 315.531 RON | -93.423 RON | 603.120 RON | 126.474 RON | 350.415 RON | -126.231 RON | 4 |
| 2010 | 486.920 RON | -50.841 RON | 599.431 RON | 221.583 RON | 344.015 RON | -32.808 RON | 3 |
| 2009 | 525.425 RON | -51.541 RON | 541.869 RON | 345.572 RON | 207.417 RON | 18.033 RON | 3 |
| 2008 | 501.269 RON | 50.052 RON | 397.106 RON | 334.522 RON | 132.158 RON | 69.574 RON | 3 |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.093.624 RON | 3.181.023 RON | 2.706.072 RON | 2.133.694 RON | 1.742.074 RON | 1.109.058 RON | 757.077 RON | 961.256 RON | 731.693 RON | 672.778 RON | 539.587 RON | 315.531 RON | 486.920 RON | 525.425 RON | 501.269 RON |
| Venituri totale | 1.102.303 RON | 3.262.922 RON | 2.707.079 RON | 2.135.108 RON | 2.031.819 RON | 1.140.116 RON | 758.141 RON | 962.062 RON | 873.050 RON | 730.216 RON | 589.743 RON | 324.420 RON | 487.578 RON | 546.290 RON | 503.467 RON |
| Cheltuieli totale | 612.429 RON | 1.251.290 RON | 2.284.861 RON | 950.118 RON | 668.637 RON | 593.650 RON | 554.915 RON | 526.679 RON | 491.840 RON | 586.709 RON | 630.266 RON | 417.843 RON | 531.969 RON | 592.098 RON | 441.381 RON |
| Profit brut | 489.874 RON | 2.011.632 RON | 422.218 RON | 1.184.990 RON | 1.363.182 RON | 546.466 RON | 203.226 RON | 435.383 RON | 381.210 RON | 143.507 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 62.086 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 40.523 RON | 93.423 RON | 44.391 RON | 45.808 RON | — |
| Profit net | 411.846 RON | 1.904.601 RON | 398.668 RON | 1.163.653 RON | 1.343.600 RON | 535.296 RON | 170.886 RON | 365.811 RON | 346.051 RON | 143.507 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 50.052 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 40.523 RON | 93.423 RON | 50.841 RON | 51.541 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 5.994.132 RON | 6.009.359 RON | 4.098.689 RON | 1.248.812 RON | 505.565 RON | 364.002 RON | 429.270 RON | 220.273 RON | 109.649 RON | 162.207 RON | 135.323 RON | 126.474 RON | 221.583 RON | 345.572 RON | 334.522 RON |
| Active circulante | 2.817.854 RON | 2.717.207 RON | 2.734.684 RON | 3.023.163 RON | 2.715.277 RON | 1.815.858 RON | 1.436.694 RON | 1.550.810 RON | 1.136.564 RON | 687.105 RON | 453.824 RON | 350.415 RON | 344.015 RON | 207.417 RON | 132.158 RON |
| Stocuri | — | 6.557 RON | 27.390 RON | 56.249 RON | 84.078 RON | 144.331 RON | 274.578 RON | 182.280 RON | 186.814 RON | 182.280 RON | 155.840 RON | — | — | — | — |
| Creante | 2.128.714 RON | 2.362.596 RON | 2.425.939 RON | 2.202.359 RON | 1.994.542 RON | 1.388.194 RON | 1.140.899 RON | 1.199.629 RON | 932.104 RON | 288.137 RON | 292.699 RON | 300.738 RON | 224.521 RON | 150.342 RON | 123.038 RON |
| Casa si conturi la banci | 689.140 RON | 348.054 RON | 281.355 RON | 764.555 RON | 636.657 RON | 283.333 RON | 21.217 RON | 168.901 RON | 17.646 RON | 216.688 RON | 5.285 RON | 49.677 RON | 119.494 RON | 57.075 RON | 9.120 RON |
| Cheltuieli in avans | 1.546 RON | 116 RON | 841 RON | — | — | — | — | — | — | — | 36.248 RON | — | 1.025 RON | 6.913 RON | — |
| Datorii totale | 1.178.225 RON | 1.503.220 RON | 1.500.158 RON | 1.057.549 RON | 1.170.069 RON | 1.472.687 RON | 1.629.087 RON | 1.105.092 RON | 923.408 RON | 872.558 RON | 792.149 RON | 603.120 RON | 599.431 RON | 541.869 RON | 397.106 RON |
| Capitaluri proprii | 7.635.307 RON | 7.223.462 RON | 5.334.056 RON | 3.214.426 RON | 2.050.773 RON | 707.173 RON | 236.877 RON | 665.991 RON | 322.805 RON | -23.246 RON | -166.754 RON | -126.231 RON | -32.808 RON | 18.033 RON | 69.574 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 7 | 6 | 7 | 5 | 5 | 6 | 6 | 5 | 10 | 10 | 4 | 3 | 3 | 3 |
28 de contracte atribuite, in valoare de 520.097 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 385.023 lei.
Achizitii directe
26 de contracte
384.997 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
135.100 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 08:58).
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
ADVAITA SRLCUI 31580080 | 1 | 1 | 0 | — | vezi ↗ |
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
| 26 | ofertant · l-a avut subcontractant | 26 | — | vezi ↗ | |
KEYBOARD SRLCUI 28411529 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
ITARO SRLCUI 6583035 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
CAMINO CONSTRUCT SRLCUI 23145922 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
CONSING TEHNIC S.R.L.CUI 34106970 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
MBS GEOSTUD SRLCUI 36095311 | 9 | co-subcontractant | 9 | — | vezi ↗ |
RADU LUCA VISION SRLCUI 37477239 | 8 | co-subcontractant | 8 | — | vezi ↗ |
TERRASTUD SERVICE SRLCUI 24651715 | 8 | co-subcontractant | 8 | — | vezi ↗ |
DAMIENA SRLCUI 13667201 | 6 | co-subcontractant | 6 | — | vezi ↗ |
AQUAPROIECT SRLCUI 11806826 | 6 | co-subcontractant | 5 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 39 de subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.