| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 19.682 RON | -22.605 RON | 45.391 RON | 5.542 RON | 1.010 RON | -38.839 RON | 2 |
| 2012 | 31.200 RON | -37.546 RON | 29.107 RON | 10.887 RON | 1.986 RON |
| Indicator | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 19.682 RON |
| -16.234 RON |
| 2 |
| 2011 | 113.050 RON | 39.516 RON | 26.584 RON | 26.606 RON | 21.290 RON | 21.312 RON | 2 |
| 2010 | 67.700 RON | -11.165 RON | 36.519 RON | 40.308 RON | 3.707 RON | 7.496 RON | 1 |
| 2009 | 74.250 RON | 11.456 RON | 55.295 RON | 54.790 RON | 19.166 RON | 18.661 RON | 1 |
| 2008 | 52.650 RON | 1.753 RON | 75.188 RON | 72.127 RON | 10.266 RON | 7.205 RON | 1 |
| 31.200 RON |
| 113.050 RON |
| 67.700 RON |
| 74.250 RON |
| 52.650 RON |
| Venituri totale | 19.689 RON | 50.698 RON | 113.053 RON | 67.702 RON | 74.252 RON | 52.662 RON |
| Cheltuieli totale | 41.703 RON | 88.244 RON | 71.334 RON | 75.642 RON | 58.915 RON | 49.583 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 41.719 RON | — | 15.337 RON | 3.079 RON |
| Pierdere bruta | 22.014 RON | 37.546 RON | 0 RON | 7.940 RON | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 39.516 RON | — | 11.456 RON | 1.753 RON |
| Pierdere neta | 22.605 RON | 37.546 RON | 0 RON | 11.165 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 5.542 RON | 10.887 RON | 26.606 RON | 40.308 RON | 54.790 RON | 72.127 RON |
| Active circulante | 1.010 RON | 1.986 RON | 21.290 RON | 3.707 RON | 19.166 RON | 10.266 RON |
| Stocuri | 0 RON | 505 RON | 675 RON | 729 RON | 449 RON | 449 RON |
| Creante | 793 RON | 793 RON | 0 RON | — | 6.552 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 217 RON | 688 RON | 20.615 RON | 2.978 RON | 12.165 RON | 9.817 RON |
| Datorii totale | 45.391 RON | 29.107 RON | 26.584 RON | 36.519 RON | 55.295 RON | 75.188 RON |
| Capitaluri proprii | -38.839 RON | -16.234 RON | 21.312 RON | 7.496 RON | 18.661 RON | 7.205 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.