Sari la continut PRO-IMO-CONSTRUCT SRL CUI 18750471 Nr. Reg. Com. J32/832/2006 · EUID ROONRC.J32/832/2006 · Infiintata 08.06.2006
Adresa: Str. COLINEI, bl. 9, ap. 11, Sibiu, 550018
PRO-IMO-CONSTRUCT SRL , CUI 18750471
An Cifra de afaceri Profit / Pierdere Datorii totale Active fixe Active circulante Capitaluri proprii Nr. salariati 2018 — 1.401.312 RON 2.020.733 RON — 25.613 RON -1.995.120 RON — 2017 0 RON -95.400 RON 3.662.293 RON 0 RON 265.862 RON
Vezi bilantul detaliat Indicator 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010
2016 2.429 RON -60.700 RON 3.575.207 RON 0 RON 274.177 RON -3.301.030 RON —
2015 7.942 RON -73.798 RON 3.614.284 RON 0 RON 373.954 RON -3.240.330 RON 0
2014 723.205 RON -281.283 RON 3.627.507 RON 0 RON 460.974 RON -3.166.533 RON —
2013 1.287.000 RON 900.279 RON 4.761.212 RON 506.739 RON 1.369.223 RON -2.885.250 RON —
2012 2.499.980 RON -1.432.925 RON 6.842.789 RON 708.640 RON 2.345.833 RON -3.785.529 RON —
2011 925.866 RON -615.245 RON 8.321.759 RON 1.355.184 RON 4.642.276 RON -2.309.600 RON —
2010 1.032.347 RON 338.453 RON 7.706.153 RON 1.593.525 RON 5.199.807 RON -882.008 RON 1
2009 1.467.767 RON -806.368 RON 9.294.344 RON 2.196.534 RON 5.876.090 RON -1.210.408 RON 1
2008 5.240.858 RON 44.670 RON 11.053.626 RON 2.057.882 RON 8.660.105 RON -321.648 RON 2
Cifra de afaceri — 0 RON 2.429 RON 7.942 RON 723.205 RON 1.287.000 RON 2.499.980 RON 925.866 RON 1.032.347 RON 1.467.767 RON 5.240.858 RON Venituri totale 1.571.950 RON 52.899 RON 92.791 RON 160.238 RON 278.358 RON 1.794.747 RON 473.789 RON 899.675 RON 2.535.717 RON 1.761.109 RON 6.599.473 RON Cheltuieli totale 124.810 RON 148.299 RON 153.491 RON 234.036 RON 559.641 RON 894.468 RON 1.906.714 RON 1.514.920 RON 2.184.620 RON 2.560.144 RON 6.415.098 RON Profit brut 1.447.140 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 900.279 RON 0 RON 0 RON 351.097 RON — 184.375 RON Pierdere bruta 0 RON 95.400 RON 60.700 RON — 281.283 RON 0 RON 1.432.925 RON 615.245 RON — 799.035 RON — Profit net 1.401.312 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 900.279 RON 0 RON 0 RON 338.453 RON — 44.670 RON Pierdere neta 0 RON 95.400 RON 60.700 RON 73.798 RON 281.283 RON 0 RON 1.432.925 RON 615.245 RON — 806.368 RON — Active fixe (imobilizate) — 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 506.739 RON 708.640 RON 1.355.184 RON 1.593.525 RON 2.196.534 RON 2.057.882 RON Active circulante 25.613 RON 265.862 RON 274.177 RON 373.954 RON 460.974 RON 1.369.223 RON 2.345.833 RON 4.642.276 RON 5.199.807 RON 5.876.090 RON 8.660.105 RON Stocuri — 0 RON — — 0 RON 367.142 RON 1.274.476 RON 3.847.749 RON 4.465.434 RON 4.861.422 RON 5.665.266 RON Creante 19.972 RON 255.089 RON 254.989 RON 326.598 RON 422.650 RON 995.240 RON 1.026.309 RON 740.568 RON 713.030 RON 904.490 RON 2.645.200 RON Casa si conturi la banci 5.641 RON 10.773 RON 19.188 RON 47.356 RON 38.324 RON 6.841 RON 45.048 RON 53.959 RON 21.343 RON 110.178 RON 349.639 RON Cheltuieli in avans — — — — — — 2.787 RON 14.699 RON 30.813 RON 11.312 RON 13.991 RON Datorii totale 2.020.733 RON 3.662.293 RON 3.575.207 RON 3.614.284 RON 3.627.507 RON 4.761.212 RON 6.842.789 RON 8.321.759 RON 7.706.153 RON 9.294.344 RON 11.053.626 RON Capitaluri proprii -1.995.120 RON -3.396.431 RON -3.301.030 RON -3.240.330 RON -3.166.533 RON -2.885.250 RON -3.785.529 RON -2.309.600 RON -882.008 RON -1.210.408 RON -321.648 RON Capital subscris varsat 17.500 RON 17.500 RON 17.500 RON — 17.500 RON 17.500 RON 17.500 RON 17.500 RON 17.500 RON 17.500 RON 17.500 RON Nr. mediu salariati — — — 0 — — — — 1 1 2
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Procedura de insolventa / Publicari in BPI BPI · 31.08.2026 Nu am gasit nicio publicare in Buletinul Procedurilor de Insolventa pentru firma PRO-IMO-CONSTRUCT SRL.
MFP · 19.08.2026
ONRC · 08.07.2026 ANAF · 27.08.2026 MFP · 19.08.2026 MO IV · 29.08.2026
Adrese 1 adresa identificata Str. COLINEI, Bl. 9, Ap. 11, 0, Municipiul Sibiu, Sibiu, 550018 sediu actual ONRC
vezi adresa → Perioada: 08.06.2006 – 30.12.2019 Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme , in tabul „Adrese".
Denumiri o singura denumire cunoscuta
Coduri CAEN un singur cod 2008 – 2018 4110 — Dezvoltare (promovare) imobiliară CAEN Rev. 2 Inactiva fiscal odata cu radierea din 30.12.2019
ONRC
Neplatitor TVA
La incasare Nu
Split TVA Nu ANAF · anul 2020
Datorii la stat nu figureaza pe lista ANAF din 30.06.2026
ANAF · 30.06.2026
Constatator negativ se verifica… conform SEAP
Profit / Pierdere 1.401.312 RON ↑ +1568.9%
ONRC · 08.07.2026 ANAF · 04.09.2026 MO IV · 29.08.2026
Date de contact
Telefon —
Email —
Website —
Activitate Cod CAEN principal 4110 — Dezvoltare (promovare) imobiliară CAEN Rev. 2 (ultimul bilanț depus, văzut la 31.12.2018) Coduri CAEN secundare 0811 — Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei CAEN Rev. 2 0812 — Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului CAEN Rev. 2 2361 — Fabricarea produselor din beton pentru construcții CAEN Rev. 2 Vezi inca 51 de coduri CAEN secundare → ↑ Ascunde
Sediu Sediu principal Str. COLINEI, Bl. 9, Ap. 11, 0, Municipiul Sibiu, Sibiu, 550018 vezi adresa → Sedii secundare si puncte de lucru — Sucursale UE — CAEN Rev. 2
4211 — Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor CAEN Rev. 2
4212 — Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane CAEN Rev. 2
4213 — Construcția de poduri și tuneluri CAEN Rev. 2
4221 — Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide CAEN Rev. 2
4222 — Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații CAEN Rev. 2
4291 — Construcții hidrotehnice CAEN Rev. 2
4299 — Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a CAEN Rev. 2
4311 — Lucrări de demolare a construcțiilor CAEN Rev. 2
4312 — Lucrări de pregătire a terenului CAEN Rev. 2
4313 — Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții CAEN Rev. 2
4321 — Lucrări de instalații electrice CAEN Rev. 2
4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat CAEN Rev. 2
4329 — Alte lucrări de instalații pentru construcții CAEN Rev. 2
4331 — Lucrări de ipsoserie CAEN Rev. 2
4332 — Lucrări de tâmplărie și dulgherie CAEN Rev. 2
4333 — Lucrări de pardosire și placare a pereților CAEN Rev. 2
4334 — Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri CAEN Rev. 2
4339 — Alte lucrări de finisare CAEN Rev. 2
4391 — Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții CAEN Rev. 2
4399 — Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. CAEN Rev. 2
4613 — Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții CAEN Rev. 2
4614 — Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane CAEN Rev. 2
4644 — Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere CAEN Rev. 2
4662 — Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte CAEN Rev. 2
4663 — Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții CAEN Rev. 2
4669 — Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente CAEN Rev. 2
4671 — Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate CAEN Rev. 2
4673 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare CAEN Rev. 2
4674 — Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire CAEN Rev. 2
4676 — Comerț cu ridicata al altor produse intermediare CAEN Rev. 2
4690 — Comerț cu ridicata nespecializat CAEN Rev. 2
4942 — Servicii de mutare CAEN Rev. 2
5210 — Depozitări CAEN Rev. 2
5221 — Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre CAEN Rev. 2
5224 — Manipulări CAEN Rev. 2
6810 — Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii CAEN Rev. 2
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate CAEN Rev. 2
6832 — Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract CAEN Rev. 2
7120 — Activități de testări și analize tehnice CAEN Rev. 2
7712 — Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele CAEN Rev. 2
7732 — Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții CAEN Rev. 2
7739 — Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. CAEN Rev. 2
8020 — Activități de servicii privind sistemele de securizare CAEN Rev. 2
8121 — Activități generale de curățenie a clădirilor CAEN Rev. 2
8122 — Activități specializate de curățenie CAEN Rev. 2
8130 — Activități de întreținere peisagistică CAEN Rev. 2
nicio oferta depusa in SICAP Firma nu apare in nicio declaratie de participare din SICAP — nu a depus oferte, deci nu are cu cine sa fi licitat impreuna.
7 acte publicate MO IV · 29.08.2026 Acte publicate 24.07.2018 Decizie MO IV nr. 2822/2018 (29/5.310.485)
(asociat unic) · (reprezentant) · (reprezentant) · (reprezentant)
21.04.2010 Notificare MO IV nr. 1707/2010 (41/1.291.455)
21.04.2010 Hotărâre MO IV nr. 1707/2010 (40/1.291.454)
(asociat unic)
22.12.2008 Notificare MO IV nr. 7425/2008 (75/770958)
22.12.2008 Hotărâre MO IV nr. 7425/2008 (74/770957)
(asociat unic) · (reprezentant)
vezi toate cele 7 acte, pe ani Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
MO IV · 29.08.2026 ONRC · 08.07.2026 Nume Cotă Capital firmă procent dedus, nu scris în act 100% persoană administrator
—
Nu am identificat achizitii publice pentru aceasta firma in platforma e-licitatie.ro.
Evolutie financiara 2008–2018 SICAP / e-licitatie.ro · 03.09.2026
Litigii / Dosare in instanta ATENȚIE: Căutarea se face după numele firmei, așa că pot apărea rezultate pentru alte companii cu denumiri similare.Pentru a confirma că dosarul aparține firmei căutate și pentru a-i vedea calitatea în proces, dați click pe link-ul dosarului.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
portal.just.ro · 16.08.2026
Conexiuni cu alte firme Vizibil după autentificare1 persoana MO IV · 29.08.2026 ONRC · 08.07.2026 ANAF · 04.09.2026 Administratori și acționari (1) Telefon Adrese (1)
(2 firme)
Arata firmele → ↑ Ascunde firmele
Str. COLINEI, Bl. 9, Ap. 11, 0, Municipiul Sibiu, Sibiu, 550018 sediu actual
vezi adresa → Perioada: 08.06.2006 – 30.12.2019 Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.