MOARA DOM PROD SRL
- J10/684/2006BUZAUdin 15.06.2006
- J09/588/2006BRAILAdin 18.07.2006in vigoare
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2015 | 12.000 RON | -3.228.963 RON | 13.192.270 RON | — | 1.929.096 RON | -11.263.174 RON | — |
| 2014 | 24.000 RON | 5.425 RON | 13.738.697 RON | 3.749.974 RON | 1.954.512 RON | -8.034.211 RON | 0 |
| 2013 | 48.000 RON | 21.082 RON | 13.729.198 RON | 3.749.974 RON | 1.939.588 RON | -8.039.636 RON | — |
| 2012 | 56.000 RON | 22.849 RON | 13.737.895 RON | 3.418.200 RON | 1.927.204 RON | -8.392.491 RON | 0 |
| 2011 | 36.000 RON | -186.004 RON | 13.829.340 RON | 3.418.200 RON | 1.995.800 RON | -8.415.340 RON | — |
| 2009 | 14.693.985 RON | -6.159.214 RON | 12.226.550 RON | 4.396.234 RON | 1.998.833 RON | -5.827.711 RON | 36 |
| 2008 | 23.096.977 RON | 35.779 RON | 11.672.277 RON | 5.236.623 RON | 6.750.478 RON | 325.110 RON | 30 |
| Indicator | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 12.000 RON | 24.000 RON | 48.000 RON | 56.000 RON | 36.000 RON | 14.693.985 RON | 23.096.977 RON |
| Venituri totale | 543.519 RON | 24.004 RON | 48.006 RON | 56.051 RON | 201.139 RON | 16.346.746 RON | 26.632.800 RON |
| Cheltuieli totale | 3.772.482 RON | 18.579 RON | 25.484 RON | 33.202 RON | 387.143 RON | 22.489.191 RON | 26.587.143 RON |
| Profit brut | 0 RON | 5.425 RON | 22.522 RON | 22.849 RON | 0 RON | — | 45.657 RON |
| Pierdere bruta | 3.228.963 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 186.004 RON | 6.142.445 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 5.425 RON | 21.082 RON | 22.849 RON | 0 RON | — | 35.779 RON |
| Pierdere neta | 3.228.963 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 186.004 RON | 6.159.214 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | 3.749.974 RON | 3.749.974 RON | 3.418.200 RON | 3.418.200 RON | 4.396.234 RON | 5.236.623 RON |
| Active circulante | 1.929.096 RON | 1.954.512 RON | 1.939.588 RON | 1.927.204 RON | 1.995.800 RON | 1.998.833 RON | 6.750.478 RON |
| Stocuri | — | 110 RON | 102 RON | 103 RON | 103 RON | 249.798 RON | 5.304.891 RON |
| Creante | 1.905.117 RON | 1.902.829 RON | 1.893.053 RON | 1.848.389 RON | 1.833.509 RON | 1.716.866 RON | 1.127.574 RON |
| Casa si conturi la banci | 23.979 RON | 51.573 RON | 46.433 RON | 78.712 RON | 162.188 RON | 32.169 RON | 318.013 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | 3.772 RON | 10.286 RON |
| Datorii totale | 13.192.270 RON | 13.738.697 RON | 13.729.198 RON | 13.737.895 RON | 13.829.340 RON | 12.226.550 RON | 11.672.277 RON |
| Capitaluri proprii | -11.263.174 RON | -8.034.211 RON | -8.039.636 RON | -8.392.491 RON | -8.415.340 RON | -5.827.711 RON | 325.110 RON |
| Capital subscris varsat | 101.000 RON | 101.000 RON | 101.000 RON | 101.000 RON | 101.000 RON | 101.000 RON | 101.000 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 0 | — | 0 | — | 36 | 30 |
comuna Andreiasu de Jos
sat Mera, comuna Mera
sat Sindrilari, comuna Reghiu
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.