ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | — |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 175.923 RON | 28.664 RON | 23.116 RON | 9.334 RON | 76.220 RON | 62.851 RON | 1 |
| 2024 | 236.778 RON | 54.378 RON | 18.185 RON | 14.673 RON | 78.367 RON | 74.855 RON | 1 |
| 2023 | 86.095 RON | -27.296 RON | 12.919 RON | 12.322 RON | 60.865 RON | 60.686 RON | 1 |
| 2022 | 107.235 RON | -4.972 RON | 11.751 RON | 7.377 RON | 124.884 RON | 120.591 RON | 1 |
| 2021 | 154.927 RON | 63.583 RON | 8.293 RON | 3.416 RON | 130.128 RON | 125.562 RON | 1 |
| 2020 | 32.000 RON | 566 RON | 5.041 RON | 2.032 RON | 76.494 RON | 73.485 RON | 0 |
| 2019 | 66.495 RON | 29.108 RON | 6.919 RON | 3.315 RON | 76.335 RON | 72.919 RON | 0 |
| 2018 | 69.191 RON | 36.443 RON | 6.513 RON | — | 50.099 RON | 43.811 RON | 0 |
| 2017 | 19.714 RON | -7.235 RON | 8.676 RON | — | 16.044 RON | 7.368 RON | 0 |
| 2016 | 23.061 RON | -1.229 RON | 2.688 RON | — | 17.291 RON | 14.603 RON | 0 |
| 2015 | 17.469 RON | 1.161 RON | 4.226 RON | 0 RON | 20.058 RON | 15.832 RON | 0 |
| 2014 | 1.603 RON | -15.082 RON | 2.812 RON | — | 17.483 RON | 14.671 RON | 1 |
| 2013 | 6.450 RON | -16.303 RON | 2.033 RON | 0 RON | 31.786 RON | 29.753 RON | 1 |
| 2012 | 48.498 RON | -459 RON | 17.217 RON | 0 RON | 63.273 RON | 46.056 RON | 2 |
| 2011 | 59.185 RON | 2.953 RON | 4.582 RON | 11 RON | 50.985 RON | 46.515 RON | 4 |
| 2010 | 70.717 RON | 18.497 RON | 5.375 RON | 618 RON | 48.319 RON | 43.562 RON | 4 |
| 2009 | 66.006 RON | -36.431 RON | 93.002 RON | 81.230 RON | 35.905 RON | 25.065 RON | 2 |
| 2008 | 237.679 RON | 55.038 RON | 155.591 RON | 163.734 RON | 66.753 RON | 76.972 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 175.923 RON | 236.778 RON | 86.095 RON | 107.235 RON | 154.927 RON | 32.000 RON | 66.495 RON | 69.191 RON | 19.714 RON | 23.061 RON | 17.469 RON | 1.603 RON | 6.450 RON | 48.498 RON | 59.185 RON | 70.717 RON | 66.006 RON | 237.679 RON |
| Venituri totale | 175.993 RON | 236.835 RON | 86.095 RON | 107.235 RON | 154.927 RON | 32.000 RON | 66.495 RON | 69.191 RON | 19.714 RON | 23.061 RON | 17.469 RON | 1.603 RON | 6.926 RON | 48.754 RON | 59.973 RON | 87.505 RON | 66.313 RON | 237.722 RON |
| Cheltuieli totale | 145.780 RON | 180.136 RON | 112.480 RON | 111.263 RON | 86.789 RON | 31.185 RON | 35.392 RON | 30.696 RON | 26.357 RON | 23.598 RON | 15.784 RON | 16.637 RON | 23.031 RON | 47.750 RON | 55.221 RON | 64.570 RON | 98.127 RON | 176.741 RON |
| Profit brut | 30.213 RON | 56.699 RON | 0 RON | 0 RON | 68.138 RON | 815 RON | 31.103 RON | 38.495 RON | 0 RON | 0 RON | 1.685 RON | 0 RON | 0 RON | 1.004 RON | 4.752 RON | 22.935 RON | — | 60.981 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 26.385 RON | 4.028 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.643 RON | 537 RON | — | 15.034 RON | 16.105 RON | 0 RON | 0 RON | — | 31.814 RON | — |
| Profit net | 28.664 RON | 54.378 RON | 0 RON | 0 RON | 63.583 RON | 566 RON | 29.108 RON | 36.443 RON | 0 RON | 0 RON | 1.161 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.953 RON | 18.497 RON | — | 55.038 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 27.296 RON | 4.972 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.235 RON | 1.229 RON | 0 RON | 15.082 RON | 16.303 RON | 459 RON | 0 RON | — | 36.431 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 9.334 RON | 14.673 RON | 12.322 RON | 7.377 RON | 3.416 RON | 2.032 RON | 3.315 RON | — | — | — | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 11 RON | 618 RON | 81.230 RON | 163.734 RON |
| Active circulante | 76.220 RON | 78.367 RON | 60.865 RON | 124.884 RON | 130.128 RON | 76.494 RON | 76.335 RON | 50.099 RON | 16.044 RON | 17.291 RON | 20.058 RON | 17.483 RON | 31.786 RON | 63.273 RON | 50.985 RON | 48.319 RON | 35.905 RON | 66.753 RON |
| Stocuri | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | 0 RON | — | — | — | 0 RON | 2 RON | 2 RON | 36 RON |
| Creante | 11.450 RON | 16.370 RON | 9.514 RON | 6.814 RON | 14.734 RON | 18.720 RON | 27.120 RON | 35.570 RON | 11.570 RON | 11.570 RON | 14.503 RON | 14.639 RON | 13.961 RON | 14.911 RON | 13.450 RON | 7.674 RON | 10.360 RON | 28.013 RON |
| Casa si conturi la banci | 64.770 RON | 61.997 RON | 51.351 RON | 118.070 RON | 115.394 RON | 57.774 RON | 49.215 RON | 14.529 RON | 4.474 RON | 5.721 RON | 5.555 RON | 2.844 RON | 17.825 RON | 48.362 RON | 37.535 RON | 40.643 RON | 25.543 RON | 38.704 RON |
| Cheltuieli in avans | 413 RON | 0 RON | 418 RON | 81 RON | 311 RON | 0 RON | 188 RON | 225 RON | — | — | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 101 RON | — | 932 RON | 2.076 RON |
| Datorii totale | 23.116 RON | 18.185 RON | 12.919 RON | 11.751 RON | 8.293 RON | 5.041 RON | 6.919 RON | 6.513 RON | 8.676 RON | 2.688 RON | 4.226 RON | 2.812 RON | 2.033 RON | 17.217 RON | 4.582 RON | 5.375 RON | 93.002 RON | 155.591 RON |
| Capitaluri proprii | 62.851 RON | 74.855 RON | 60.686 RON | 120.591 RON | 125.562 RON | 73.485 RON | 72.919 RON | 43.811 RON | 7.368 RON | 14.603 RON | 15.832 RON | 14.671 RON | 29.753 RON | 46.056 RON | 46.515 RON | 43.562 RON | 25.065 RON | 76.972 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | 4 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2 contracte atribuite, in valoare de 2.660 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 2.662 lei.
Achizitii directe
2 contracte
2.660 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 07:52).