| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 0 RON | -7.329 RON | 209.540 RON | 6.711 RON | 10.780 RON | -192.049 RON | — |
| 2012 | 70.329 RON | -31.902 RON | 210.178 RON | 9.944 RON | 15.514 RON |
| Indicator | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON |
| -184.720 RON |
| 2 |
| 2011 | 147.125 RON | -41.891 RON | 165.563 RON | 1.861 RON | 11.216 RON | -152.486 RON | 3 |
| 2010 | — | -17.546 RON | 127.990 RON | 2.968 RON | 14.427 RON | -110.595 RON | 1 |
| 2009 | — | -9.389 RON | 117.529 RON | 7.017 RON | 17.463 RON | -93.049 RON | 1 |
| 2008 | 163 RON | -11.124 RON | 111.385 RON | 11.065 RON | 14.299 RON | -86.021 RON | 1 |
| 70.329 RON |
| 147.125 RON |
| — |
| — |
| 163 RON |
| Venituri totale | 1 RON | 70.335 RON | 147.359 RON | — | — | 163 RON |
| Cheltuieli totale | 7.330 RON | 102.237 RON | 189.250 RON | 15.896 RON | 7.922 RON | 11.287 RON |
| Pierdere bruta | 7.329 RON | 31.902 RON | 41.891 RON | 15.896 RON | 7.922 RON | 11.124 RON |
| Pierdere neta | 7.329 RON | 31.902 RON | 41.891 RON | 17.546 RON | 9.389 RON | 11.124 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 6.711 RON | 9.944 RON | 1.861 RON | 2.968 RON | 7.017 RON | 11.065 RON |
| Active circulante | 10.780 RON | 15.514 RON | 11.216 RON | 14.427 RON | 17.463 RON | 14.299 RON |
| Stocuri | 7.168 RON | 7.168 RON | 8.447 RON | 212 RON | 212 RON | 212 RON |
| Creante | 1.623 RON | 1.623 RON | 341 RON | 12.677 RON | 12.676 RON | 12.676 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.989 RON | 6.723 RON | 2.428 RON | 1.538 RON | 4.575 RON | 1.411 RON |
| Datorii totale | 209.540 RON | 210.178 RON | 165.563 RON | 127.990 RON | 117.529 RON | 111.385 RON |
| Capitaluri proprii | -192.049 RON | -184.720 RON | -152.486 RON | -110.595 RON | -93.049 RON | -86.021 RON |
| Capital subscris varsat | 20.000 RON | 20.000 RON | 20.000 RON | 20.000 RON | 20.000 RON | 20.000 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
bl. 105A, parter, sector 3
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| firmăadministrator | — |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.