ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
BL. F2, în incinta Complexului Comercial Moda
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 20% |
| persoană | 80% |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011 | 23.429 RON | -2.977 RON | 61.827 RON | — | 52.216 RON | -9.611 RON | 1 |
| 2010 | 20.564 RON | -7.658 RON | 62.133 RON | — | 55.499 RON | -6.634 RON | 1 |
| 2009 | 42.399 RON | -11.813 RON | 64.968 RON | — | 65.992 RON | 1.024 RON | 1 |
| 2008 | 104.139 RON | 5.058 RON | 45.331 RON | — | 58.167 RON | 12.836 RON | 1 |
| Indicator | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 23.429 RON | 20.564 RON | 42.399 RON | 104.139 RON |
| Venituri totale | 23.429 RON | 20.564 RON | 42.399 RON | 104.139 RON |
| Cheltuieli totale | 26.406 RON | 26.572 RON | 51.345 RON | 98.117 RON |
| Profit brut | 0 RON | — | — | 6.022 RON |
| Pierdere bruta | 2.977 RON | 6.008 RON | 8.946 RON | — |
| Profit net | 0 RON | — | — | 5.058 RON |
| Pierdere neta | 2.977 RON | 7.658 RON | 11.813 RON | — |
| Active circulante | 52.216 RON | 55.499 RON | 65.992 RON | 58.167 RON |
| Stocuri | 17.039 RON | 20.836 RON | 28.750 RON | 13.994 RON |
| Creante | 33.445 RON | 33.445 RON | 33.513 RON | 33.446 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.732 RON | 1.218 RON | 3.729 RON | 10.727 RON |
| Datorii totale | 61.827 RON | 62.133 RON | 64.968 RON | 45.331 RON |
| Capitaluri proprii | -9.611 RON | -6.634 RON | 1.024 RON | 12.836 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 |