ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Complex, parter și et. 1
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10.831.471 RON | 772.554 RON | 5.298.671 RON | 1.054.349 RON | 7.263.047 RON | 3.018.725 RON | 12 |
| 2024 | 10.941.800 RON | 613.862 RON | 4.759.343 RON | 1.180.268 RON | 5.825.266 RON | 2.246.191 RON | — |
| 2023 | 9.570.761 RON | 428.994 RON | 4.966.006 RON | 1.118.373 RON | 5.997.925 RON | 2.150.292 RON | 13 |
| 2022 | 8.635.911 RON | 465.308 RON | 5.087.277 RON | 1.034.396 RON | 6.003.175 RON | 1.950.294 RON | 10 |
| 2021 | 6.683.465 RON | 440.548 RON | 3.144.102 RON | 923.266 RON | 3.705.822 RON | 1.484.986 RON | 10 |
| 2020 | 5.965.096 RON | 423.872 RON | 2.753.384 RON | 564.951 RON | 3.232.871 RON | 1.044.438 RON | 10 |
| 2019 | 4.922.792 RON | 260.517 RON | 2.273.275 RON | 238.917 RON | 2.654.924 RON | 620.566 RON | 9 |
| 2018 | 4.268.499 RON | 197.591 RON | 1.995.474 RON | 207.274 RON | 2.147.750 RON | 359.550 RON | 8 |
| 2017 | 3.668.193 RON | 122.913 RON | 1.798.839 RON | 156.408 RON | 2.002.481 RON | 360.050 RON | 10 |
| 2016 | 3.218.443 RON | 143.926 RON | 1.384.713 RON | 86.900 RON | 1.801.789 RON | 503.976 RON | 10 |
| 2015 | 2.790.773 RON | 57.305 RON | 1.197.925 RON | 54.070 RON | 1.501.092 RON | 357.237 RON | 10 |
| 2014 | 1.911.780 RON | 40.169 RON | 1.199.839 RON | 51.569 RON | 1.448.201 RON | 299.931 RON | 5 |
| 2013 | 1.381.519 RON | 7.090 RON | 1.058.049 RON | 35.388 RON | 1.282.451 RON | 259.790 RON | 6 |
| 2012 | 1.342.348 RON | 5.132 RON | 944.436 RON | 31.413 RON | 1.165.725 RON | 252.702 RON | 7 |
| 2011 | 1.725.765 RON | 74.830 RON | 799.129 RON | 54.093 RON | 992.605 RON | 247.569 RON | 6 |
| 2010 | 1.294.390 RON | 74.466 RON | 816.652 RON | 76.775 RON | 912.616 RON | 172.739 RON | 6 |
| 2009 | 1.233.360 RON | 53.741 RON | 460.385 RON | 35.226 RON | 523.431 RON | 98.272 RON | 3 |
| 2008 | 1.103.917 RON | 52.385 RON | 295.592 RON | 52.346 RON | 287.778 RON | 44.532 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 10.831.471 RON | 10.941.800 RON | 9.570.761 RON | 8.635.911 RON | 6.683.465 RON | 5.965.096 RON | 4.922.792 RON | 4.268.499 RON | 3.668.193 RON | 3.218.443 RON | 2.790.773 RON | 1.911.780 RON | 1.381.519 RON | 1.342.348 RON | 1.725.765 RON | 1.294.390 RON | 1.233.360 RON | 1.103.917 RON |
| Venituri totale | 10.874.189 RON | 10.941.840 RON | 9.591.769 RON | 8.635.921 RON | 6.683.465 RON | 5.965.473 RON | 4.922.794 RON | 4.268.499 RON | 3.668.193 RON | 3.219.776 RON | 2.792.731 RON | 1.912.467 RON | 1.381.562 RON | 1.349.732 RON | 1.758.458 RON | 1.348.930 RON | 1.234.857 RON | 1.105.682 RON |
| Cheltuieli totale | 9.957.974 RON | 10.211.053 RON | 9.080.213 RON | 8.081.984 RON | 6.159.003 RON | 5.460.864 RON | 4.615.143 RON | 4.028.222 RON | 3.521.868 RON | 3.048.436 RON | 2.723.034 RON | 1.864.646 RON | 1.373.122 RON | 1.343.238 RON | 1.667.963 RON | 1.258.363 RON | 1.167.989 RON | 1.044.136 RON |
| Profit brut | 916.215 RON | 730.787 RON | 511.556 RON | 553.937 RON | 524.462 RON | 504.609 RON | 307.651 RON | 240.277 RON | 146.325 RON | 171.340 RON | 69.697 RON | 47.821 RON | 8.440 RON | 6.494 RON | 90.495 RON | 90.567 RON | 66.868 RON | 61.546 RON |
| Profit net | 772.554 RON | 613.862 RON | 428.994 RON | 465.308 RON | 440.548 RON | 423.872 RON | 260.517 RON | 197.591 RON | 122.913 RON | 143.926 RON | 57.305 RON | 40.169 RON | 7.090 RON | 5.132 RON | 74.830 RON | 74.466 RON | 53.741 RON | 52.385 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.054.349 RON | 1.180.268 RON | 1.118.373 RON | 1.034.396 RON | 923.266 RON | 564.951 RON | 238.917 RON | 207.274 RON | 156.408 RON | 86.900 RON | 54.070 RON | 51.569 RON | 35.388 RON | 31.413 RON | 54.093 RON | 76.775 RON | 35.226 RON | 52.346 RON |
| Active circulante | 7.263.047 RON | 5.825.266 RON | 5.997.925 RON | 6.003.175 RON | 3.705.822 RON | 3.232.871 RON | 2.654.924 RON | 2.147.750 RON | 2.002.481 RON | 1.801.789 RON | 1.501.092 RON | 1.448.201 RON | 1.282.451 RON | 1.165.725 RON | 992.605 RON | 912.616 RON | 523.431 RON | 287.778 RON |
| Stocuri | 6.364.461 RON | 5.384.068 RON | 5.306.426 RON | 5.195.466 RON | 3.357.470 RON | 3.069.205 RON | 2.532.552 RON | 1.970.947 RON | 1.755.968 RON | 1.650.025 RON | 1.356.404 RON | 1.293.451 RON | 1.164.982 RON | 1.071.931 RON | 900.445 RON | 808.171 RON | 445.921 RON | 206.828 RON |
| Creante | 740.319 RON | 305.699 RON | 536.327 RON | 635.669 RON | 318.278 RON | 138.342 RON | 120.010 RON | 178.699 RON | 237.979 RON | 133.129 RON | 138.383 RON | 149.422 RON | 108.327 RON | 90.448 RON | 80.284 RON | 96.942 RON | 72.786 RON | 29.457 RON |
| Casa si conturi la banci | 158.267 RON | 135.499 RON | 155.172 RON | 172.040 RON | 30.074 RON | 25.324 RON | 2.362 RON | -1.896 RON | 8.534 RON | 18.635 RON | 6.305 RON | 5.328 RON | 9.142 RON | 3.346 RON | 11.876 RON | 7.503 RON | 4.724 RON | 51.493 RON |
| Datorii totale | 5.298.671 RON | 4.759.343 RON | 4.966.006 RON | 5.087.277 RON | 3.144.102 RON | 2.753.384 RON | 2.273.275 RON | 1.995.474 RON | 1.798.839 RON | 1.384.713 RON | 1.197.925 RON | 1.199.839 RON | 1.058.049 RON | 944.436 RON | 799.129 RON | 816.652 RON | 460.385 RON | 295.592 RON |
| Capitaluri proprii | 3.018.725 RON | 2.246.191 RON | 2.150.292 RON | 1.950.294 RON | 1.484.986 RON | 1.044.438 RON | 620.566 RON | 359.550 RON | 360.050 RON | 503.976 RON | 357.237 RON | 299.931 RON | 259.790 RON | 252.702 RON | 247.569 RON | 172.739 RON | 98.272 RON | 44.532 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 228 RON | 228 RON | 228 RON | 228 RON | 228 RON | 228 RON |
| Nr. mediu salariati | 12 | — | 13 | 10 | 10 | 10 | 9 | 8 | 10 | 10 | 10 | 5 | 6 | 7 | 6 | 6 | 3 | 4 |
38 de contracte atribuite, in valoare de 291.126 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 104.201 lei.
Achizitii directe
29 de contracte
104.172 lei
Licitatii publice
1 contract
149.250 lei
Achizitii offline
8 contracte
37.704 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 03:40).