ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | — |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 284.028 RON | -32.970 RON | 717.134 RON | 40.788 RON | 116.559 RON | -559.787 RON | 1 |
| 2024 | 174.785 RON | -64.678 RON | 765.309 RON | 47.976 RON | 190.516 RON | -526.817 RON | 1 |
| 2023 | 183.173 RON | -21.791 RON | 659.498 RON | 50.524 RON | 146.835 RON | -462.139 RON | 1 |
| 2022 | 189.573 RON | -122.376 RON | 529.696 RON | — | 89.348 RON | -440.348 RON | 2 |
| 2021 | 102.207 RON | -45.772 RON | 447.298 RON | — | 129.327 RON | -317.971 RON | 2 |
| 2020 | 120.450 RON | -87.989 RON | 373.410 RON | 2.708 RON | 98.503 RON | -272.199 RON | 3 |
| 2019 | 177.959 RON | -26.987 RON | 273.472 RON | 9.206 RON | 80.056 RON | -184.210 RON | 4 |
| 2018 | 90.622 RON | -104.157 RON | 273.346 RON | 16.732 RON | 99.391 RON | -157.223 RON | 2 |
| 2017 | 152.843 RON | -87.305 RON | 200.438 RON | 25.205 RON | 122.167 RON | -53.066 RON | 3 |
| 2016 | 300.254 RON | 4.039 RON | 256.201 RON | 37.339 RON | 253.101 RON | 34.239 RON | 4 |
| 2015 | 423.644 RON | 38.002 RON | 271.714 RON | 46.465 RON | 340.638 RON | 115.389 RON | 4 |
| 2014 | 342.232 RON | 33.311 RON | 258.599 RON | 73.794 RON | 262.192 RON | 77.387 RON | 3 |
| 2013 | 463.239 RON | 13.091 RON | 264.461 RON | 112.891 RON | 195.646 RON | 44.076 RON | 4 |
| 2012 | 405.154 RON | 32.706 RON | 185.028 RON | 191.496 RON | 267.517 RON | 273.985 RON | 4 |
| 2011 | 389.336 RON | 22.328 RON | 83.721 RON | 224.295 RON | 100.705 RON | 241.279 RON | 2 |
| 2010 | 315.597 RON | 34.795 RON | 30.355 RON | 183.609 RON | 65.696 RON | 218.950 RON | 2 |
| 2009 | 679.130 RON | 91.556 RON | 122.698 RON | 184.636 RON | 122.217 RON | 184.155 RON | 2 |
| 2008 | 403.271 RON | 92.698 RON | 223.402 RON | 174.933 RON | 141.068 RON | 92.599 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 284.028 RON | 174.785 RON | 183.173 RON | 189.573 RON | 102.207 RON | 120.450 RON | 177.959 RON | 90.622 RON | 152.843 RON | 300.254 RON | 423.644 RON | 342.232 RON | 463.239 RON | 405.154 RON | 389.336 RON | 315.597 RON | 679.130 RON | 403.271 RON |
| Venituri totale | 284.028 RON | 200.079 RON | 183.184 RON | 189.673 RON | 102.207 RON | 120.452 RON | 177.959 RON | 90.622 RON | 152.844 RON | 300.257 RON | 427.317 RON | 350.337 RON | 469.781 RON | 425.855 RON | 389.662 RON | 315.922 RON | 679.158 RON | 403.288 RON |
| Cheltuieli totale | 314.158 RON | 262.756 RON | 203.143 RON | 310.152 RON | 147.316 RON | 207.266 RON | 203.166 RON | 193.882 RON | 238.619 RON | 293.215 RON | 381.835 RON | 310.019 RON | 448.334 RON | 386.691 RON | 363.706 RON | 262.269 RON | 571.115 RON | 298.568 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.042 RON | 45.482 RON | 40.318 RON | 21.447 RON | 39.164 RON | 25.956 RON | 53.653 RON | 108.043 RON | 104.720 RON |
| Pierdere bruta | 30.130 RON | 62.677 RON | 19.959 RON | 120.479 RON | 45.109 RON | 86.814 RON | 25.207 RON | 103.260 RON | 85.775 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.039 RON | 38.002 RON | 33.311 RON | 13.091 RON | 32.706 RON | 22.328 RON | 34.795 RON | 91.556 RON | 92.698 RON |
| Pierdere neta | 32.970 RON | 64.678 RON | 21.791 RON | 122.376 RON | 45.772 RON | 87.989 RON | 26.987 RON | 104.157 RON | 87.305 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 40.788 RON | 47.976 RON | 50.524 RON | — | — | 2.708 RON | 9.206 RON | 16.732 RON | 25.205 RON | 37.339 RON | 46.465 RON | 73.794 RON | 112.891 RON | 191.496 RON | 224.295 RON | 183.609 RON | 184.636 RON | 174.933 RON |
| Active circulante | 116.559 RON | 190.516 RON | 146.835 RON | 89.348 RON | 129.327 RON | 98.503 RON | 80.056 RON | 99.391 RON | 122.167 RON | 253.101 RON | 340.638 RON | 262.192 RON | 195.646 RON | 267.517 RON | 100.705 RON | 65.696 RON | 122.217 RON | 141.068 RON |
| Stocuri | 62.518 RON | 70.095 RON | 14.508 RON | 29.732 RON | 89.836 RON | 48.952 RON | — | — | — | 703 RON | 703 RON | 656 RON | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 49.899 RON | 109.461 RON | 106.203 RON | 59.610 RON | 39.454 RON | 48.507 RON | 80.022 RON | 98.637 RON | 120.150 RON | 122.601 RON | 145.294 RON | 179.980 RON | 132.287 RON | 140.179 RON | 62.732 RON | 60.166 RON | 111.417 RON | 91.307 RON |
| Casa si conturi la banci | 4.142 RON | 10.960 RON | 26.124 RON | 6 RON | 37 RON | 1.044 RON | 34 RON | 754 RON | 2.017 RON | 129.797 RON | 194.641 RON | 81.556 RON | 63.359 RON | 127.338 RON | 37.973 RON | 5.530 RON | 10.800 RON | 49.761 RON |
| Datorii totale | 717.134 RON | 765.309 RON | 659.498 RON | 529.696 RON | 447.298 RON | 373.410 RON | 273.472 RON | 273.346 RON | 200.438 RON | 256.201 RON | 271.714 RON | 258.599 RON | 264.461 RON | 185.028 RON | 83.721 RON | 30.355 RON | 122.698 RON | 223.402 RON |
| Capitaluri proprii | -559.787 RON | -526.817 RON | -462.139 RON | -440.348 RON | -317.971 RON | -272.199 RON | -184.210 RON | -157.223 RON | -53.066 RON | 34.239 RON | 115.389 RON | 77.387 RON | 44.076 RON | 273.985 RON | 241.279 RON | 218.950 RON | 184.155 RON | 92.599 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 4 | 2 | 3 | 4 | 4 | 3 | 4 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
18 contracte atribuite, in valoare de 489.806 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 26.901 lei.
Achizitii directe
1 contract
26.900 lei
Licitatii publice
17 contracte
462.906 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.217.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 01:51).