ONRC
ONRC
ANAF · anul 2024
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 935.400 RON | -88.978 RON | 1.197.143 RON | 11.740 RON | 248.620 RON | -592.647 RON | 3 |
| 2022 | 258.836 RON | -302.639 RON | 1.098.014 RON | 30.773 RON | 219.436 RON | -503.669 RON | 6 |
| 2021 | 138.910 RON | -185.745 RON | 869.448 RON | 53.251 RON | 271.031 RON | -201.030 RON | 6 |
| 2020 | 297.424 RON | -172.697 RON | 674.973 RON | 58.571 RON | 256.980 RON | -15.286 RON | 0 |
| 2019 | 189.823 RON | -118.302 RON | 538.780 RON | 79.244 RON | 92.191 RON | 157.411 RON | 7 |
| 2018 | 110.089 RON | -175.698 RON | 511.258 RON | — | 262.215 RON | 275.713 RON | — |
| 2017 | 389.003 RON | -5.928 RON | 380.582 RON | 40.006 RON | 267.231 RON | 451.411 RON | 14 |
| 2016 | 271.694 RON | -193.325 RON | 1.321.448 RON | 82.993 RON | 385.367 RON | -542.661 RON | 14 |
| 2015 | 431.356 RON | -6.303 RON | 1.177.536 RON | 63.658 RON | 481.727 RON | -349.336 RON | — |
| 2014 | 398.345 RON | -210.399 RON | 982.601 RON | 51.885 RON | 587.683 RON | -343.033 RON | — |
| 2013 | 283.582 RON | -89.306 RON | 793.148 RON | 58.635 RON | 601.878 RON | -132.635 RON | — |
| 2012 | 421.883 RON | -3.722 RON | 300.333 RON | 6.712 RON | 281.294 RON | -12.327 RON | — |
| 2011 | 689.843 RON | -790 RON | 272.510 RON | 93.428 RON | 170.477 RON | -8.605 RON | 12 |
| 2010 | 673.188 RON | -42.707 RON | 232.764 RON | 26.370 RON | 165.627 RON | -40.767 RON | 10 |
| 2009 | 434.308 RON | 17.896 RON | 248.656 RON | 31.084 RON | 219.511 RON | 1.939 RON | 8 |
| 2008 | 363.601 RON | -2.507 RON | 233.474 RON | 42.238 RON | 175.279 RON | -15.957 RON | 7 |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 935.400 RON | 258.836 RON | 138.910 RON | 297.424 RON | 189.823 RON | 110.089 RON | 389.003 RON | 271.694 RON | 431.356 RON | 398.345 RON | 283.582 RON | 421.883 RON | 689.843 RON | 673.188 RON | 434.308 RON | 363.601 RON |
| Venituri totale | 935.400 RON | 258.836 RON | 138.910 RON | 297.424 RON | 189.823 RON | 110.114 RON | 390.704 RON | 271.872 RON | 431.393 RON | 398.452 RON | 283.748 RON | 421.973 RON | 690.775 RON | 703.286 RON | 437.827 RON | 364.853 RON |
| Cheltuieli totale | 1.015.024 RON | 558.887 RON | 323.266 RON | 467.147 RON | 306.226 RON | 284.711 RON | 392.725 RON | 465.197 RON | 437.696 RON | 608.851 RON | 373.054 RON | 425.695 RON | 691.565 RON | 741.118 RON | 415.598 RON | 367.360 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 22.229 RON | — |
| Pierdere bruta | 79.624 RON | 300.051 RON | 184.356 RON | 169.723 RON | 116.403 RON | 174.597 RON | 2.021 RON | 193.325 RON | — | 210.399 RON | 89.306 RON | 3.722 RON | 790 RON | 37.832 RON | — | 2.507 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 17.896 RON | — |
| Pierdere neta | 88.978 RON | 302.639 RON | 185.745 RON | 172.697 RON | 118.302 RON | 175.698 RON | 5.928 RON | 193.325 RON | 6.303 RON | 210.399 RON | 89.306 RON | 3.722 RON | 790 RON | 42.707 RON | — | 2.507 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 11.740 RON | 30.773 RON | 53.251 RON | 58.571 RON | 79.244 RON | — | 40.006 RON | 82.993 RON | 63.658 RON | 51.885 RON | 58.635 RON | 6.712 RON | 93.428 RON | 26.370 RON | 31.084 RON | 42.238 RON |
| Active circulante | 248.620 RON | 219.436 RON | 271.031 RON | 256.980 RON | 92.191 RON | 262.215 RON | 267.231 RON | 385.367 RON | 481.727 RON | 587.683 RON | 601.878 RON | 281.294 RON | 170.477 RON | 165.627 RON | 219.511 RON | 175.279 RON |
| Stocuri | 181.682 RON | 164.407 RON | 187.470 RON | 153.733 RON | -4.869 RON | 84.315 RON | 39.695 RON | 194.630 RON | 114.859 RON | 305.679 RON | 257.786 RON | 121.548 RON | 11.742 RON | 42.000 RON | 57.081 RON | 39.973 RON |
| Creante | 33.425 RON | 25.483 RON | 65.562 RON | 74.248 RON | 81.686 RON | 177.423 RON | 224.836 RON | 169.175 RON | 361.111 RON | 275.935 RON | 320.493 RON | 152.136 RON | 144.224 RON | 103.402 RON | 115.084 RON | 134.326 RON |
| Casa si conturi la banci | 33.513 RON | 29.546 RON | 17.999 RON | 28.999 RON | 15.374 RON | 477 RON | 2.700 RON | 21.562 RON | 5.757 RON | 6.069 RON | 23.599 RON | 7.610 RON | 14.511 RON | 20.225 RON | 47.346 RON | 980 RON |
| Cheltuieli in avans | 344.136 RON | 344.136 RON | 344.136 RON | 344.136 RON | 524.756 RON | 524.756 RON | 524.756 RON | 310.427 RON | 282.815 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 1.197.143 RON | 1.098.014 RON | 869.448 RON | 674.973 RON | 538.780 RON | 511.258 RON | 380.582 RON | 1.321.448 RON | 1.177.536 RON | 982.601 RON | 793.148 RON | 300.333 RON | 272.510 RON | 232.764 RON | 248.656 RON | 233.474 RON |
| Capitaluri proprii | -592.647 RON | -503.669 RON | -201.030 RON | -15.286 RON | 157.411 RON | 275.713 RON | 451.411 RON | -542.661 RON | -349.336 RON | -343.033 RON | -132.635 RON | -12.327 RON | -8.605 RON | -40.767 RON | 1.939 RON | -15.957 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000.200 RON | 1.000.200 RON | 1.000.200 RON | 1.000.200 RON | 1.000.200 RON | 1.000.200 RON | 1.000.200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 6 | 6 | 0 | 7 | — | 14 | 14 | — | — | — | — | 12 | 10 | 8 | 7 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 815 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
815 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 18:24).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.