ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 79.126 RON | 12.915 RON | 40.138 RON | 2.203 RON | 51.111 RON | 13.176 RON | 1 |
| 2024 | 92.355 RON | 24.220 RON | 31.664 RON | 6.331 RON | 49.794 RON | 24.461 RON | 1 |
| 2023 | 90.149 RON | 5.882 RON | 22.418 RON | 14.835 RON | 26.201 RON | 18.618 RON | 1 |
| 2022 | 113.236 RON | 51.084 RON | 24.318 RON | 23.340 RON | 52.054 RON | 51.324 RON | 1 |
| 2021 | 86.839 RON | 49.281 RON | 23.071 RON | 20.542 RON | 266.659 RON | 264.130 RON | 1 |
| 2020 | 76.533 RON | 42.143 RON | 10.903 RON | — | 277.500 RON | 266.597 RON | 1 |
| 2019 | 82.507 RON | 37.760 RON | 12.685 RON | — | 237.138 RON | 224.453 RON | 1 |
| 2018 | 76.571 RON | 29.233 RON | 17.037 RON | — | 203.730 RON | 186.693 RON | 1 |
| 2017 | 67.046 RON | 34.820 RON | 14.002 RON | — | 171.462 RON | 157.460 RON | 1 |
| 2016 | 64.935 RON | 45.679 RON | 15.352 RON | — | 137.992 RON | 122.640 RON | — |
| 2015 | 52.938 RON | 32.167 RON | 12.874 RON | — | 89.835 RON | 76.961 RON | 1 |
| 2014 | 47.508 RON | 22.453 RON | 13.511 RON | — | 58.305 RON | 44.794 RON | 1 |
| 2013 | 65.181 RON | 12.855 RON | 11.905 RON | — | 34.245 RON | 22.340 RON | 1 |
| 2012 | 49.086 RON | 2.390 RON | 21.571 RON | — | 31.056 RON | 9.485 RON | 1 |
| 2011 | 38.405 RON | -2.630 RON | 31.513 RON | — | 38.608 RON | 7.095 RON | 1 |
| 2010 | 38.264 RON | -17.085 RON | 22.747 RON | — | 32.472 RON | 9.725 RON | 1 |
| 2009 | 93.430 RON | -437 RON | 21.969 RON | — | 48.779 RON | 26.810 RON | 2 |
| 2008 | 117.273 RON | 20.414 RON | 43.994 RON | — | 64.875 RON | 20.881 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 79.126 RON | 92.355 RON | 90.149 RON | 113.236 RON | 86.839 RON | 76.533 RON | 82.507 RON | 76.571 RON | 67.046 RON | 64.935 RON | 52.938 RON | 47.508 RON | 65.181 RON | 49.086 RON | 38.405 RON | 38.264 RON | 93.430 RON | 117.273 RON |
| Venituri totale | 84.559 RON | 92.356 RON | 90.152 RON | 113.236 RON | 86.839 RON | 76.773 RON | 82.507 RON | 76.571 RON | 67.046 RON | 64.935 RON | 52.938 RON | 47.508 RON | 67.226 RON | 49.086 RON | 38.420 RON | 38.265 RON | 93.435 RON | 119.740 RON |
| Cheltuieli totale | 70.900 RON | 67.213 RON | 83.538 RON | 59.887 RON | 35.004 RON | 32.326 RON | 43.924 RON | 46.037 RON | 31.424 RON | 17.442 RON | 19.182 RON | 23.630 RON | 52.355 RON | 45.223 RON | 39.897 RON | 52.125 RON | 91.358 RON | 95.299 RON |
| Profit brut | 13.659 RON | 25.143 RON | 6.614 RON | 53.349 RON | 51.835 RON | 44.447 RON | 38.583 RON | 30.534 RON | 35.622 RON | 47.493 RON | 33.756 RON | 23.878 RON | 14.871 RON | 3.863 RON | 0 RON | — | 2.077 RON | 24.441 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.477 RON | 13.860 RON | — | — |
| Profit net | 12.915 RON | 24.220 RON | 5.882 RON | 51.084 RON | 49.281 RON | 42.143 RON | 37.760 RON | 29.233 RON | 34.820 RON | 45.679 RON | 32.167 RON | 22.453 RON | 12.855 RON | 2.390 RON | 0 RON | — | — | 20.414 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.630 RON | 17.085 RON | 437 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 2.203 RON | 6.331 RON | 14.835 RON | 23.340 RON | 20.542 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 51.111 RON | 49.794 RON | 26.201 RON | 52.054 RON | 266.659 RON | 277.500 RON | 237.138 RON | 203.730 RON | 171.462 RON | 137.992 RON | 89.835 RON | 58.305 RON | 34.245 RON | 31.056 RON | 38.608 RON | 32.472 RON | 48.779 RON | 64.875 RON |
| Stocuri | 1.860 RON | — | — | — | — | 1.800 RON | 0 RON | 3.018 RON | 3.848 RON | 5.496 RON | 875 RON | 415 RON | 3.859 RON | 877 RON | 1.971 RON | 2.227 RON | 389 RON | 6.504 RON |
| Creante | 10.731 RON | 8.783 RON | 8.522 RON | 6.453 RON | 4.554 RON | 7.655 RON | 4.303 RON | 8.582 RON | 4.004 RON | 3.317 RON | 1.276 RON | 226 RON | 629 RON | 2.527 RON | 8.805 RON | 4.427 RON | 1.575 RON | 3.828 RON |
| Casa si conturi la banci | 38.520 RON | 41.011 RON | 17.679 RON | 45.601 RON | 262.105 RON | 268.045 RON | 232.835 RON | 192.130 RON | 163.610 RON | 129.179 RON | 87.684 RON | 57.664 RON | 29.757 RON | 27.652 RON | 27.832 RON | 25.818 RON | 46.815 RON | 54.543 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | 248 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 40.138 RON | 31.664 RON | 22.418 RON | 24.318 RON | 23.071 RON | 10.903 RON | 12.685 RON | 17.037 RON | 14.002 RON | 15.352 RON | 12.874 RON | 13.511 RON | 11.905 RON | 21.571 RON | 31.513 RON | 22.747 RON | 21.969 RON | 43.994 RON |
| Capitaluri proprii | 13.176 RON | 24.461 RON | 18.618 RON | 51.324 RON | 264.130 RON | 266.597 RON | 224.453 RON | 186.693 RON | 157.460 RON | 122.640 RON | 76.961 RON | 44.794 RON | 22.340 RON | 9.485 RON | 7.095 RON | 9.725 RON | 26.810 RON | 20.881 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
140 de contracte atribuite, in valoare de 505.342 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 505.482 lei.
Achizitii directe
140 de contracte
505.342 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 19:53).