ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
sector 4
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge cererea ca inadmisibilă. Respinge cererea creditoarei de obligare a debitoarei la plata cheltuielilor de judecată ca neîntemeiată. Cu drept de a formula cerere în anulare în termen de 10 zile de la comunicare. Cererea în anulare se depune la Judecătoria Sectorului 1 Bucure?ti. Pronun?ată astăzi, 04.12.2025, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei.
Amână pronunţarea în cauză la data de 04.12.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 20.11.2025.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 903.142 RON | 767.705 RON | 607.182 RON | 855.095 RON | 1.234.138 RON | 1.482.051 RON | 1 |
| 2024 | 2.225.986 RON | 135.592 RON | 1.334.606 RON | 855.094 RON | 1.193.858 RON | 714.346 RON | 1 |
| 2023 | 1.763.364 RON | 78.979 RON | 1.530.259 RON | 855.094 RON | 1.255.683 RON | 580.518 RON | 2 |
| 2022 | 2.012.382 RON | 24.110 RON | 1.276.373 RON | 855.094 RON | 922.817 RON | 501.538 RON | 2 |
| 2021 | 1.549.792 RON | 119.561 RON | 887.637 RON | 855.094 RON | 509.971 RON | 477.428 RON | 2 |
| 2020 | 1.201.596 RON | 71.330 RON | 1.026.454 RON | 855.094 RON | 529.227 RON | 357.867 RON | 2 |
| 2019 | 1.267.116 RON | 7.201 RON | 1.090.066 RON | 853.189 RON | 523.414 RON | 286.537 RON | 2 |
| 2018 | 1.284.003 RON | 70.829 RON | 1.052.849 RON | 856.496 RON | 499.162 RON | 279.336 RON | 2 |
| 2017 | 1.235.453 RON | 70.063 RON | 1.211.496 RON | 859.962 RON | 560.041 RON | 208.507 RON | 2 |
| 2016 | 707.113 RON | 5.366 RON | 1.071.795 RON | 863.543 RON | 346.696 RON | 138.444 RON | 3 |
| 2015 | 559.819 RON | 3.118 RON | 1.048.771 RON | 850.995 RON | 330.853 RON | 133.077 RON | 3 |
| 2014 | 581.880 RON | 12.981 RON | 1.315.747 RON | 819.465 RON | 626.242 RON | 129.960 RON | 3 |
| 2013 | 854.744 RON | 23.168 RON | 1.330.871 RON | 826.495 RON | 621.355 RON | 116.979 RON | 3 |
| 2012 | 954.048 RON | 62.735 RON | 1.381.624 RON | 696.286 RON | 779.149 RON | 93.811 RON | 3 |
| 2011 | 934.871 RON | 29.876 RON | 916.289 RON | 143.196 RON | 648.006 RON | 31.076 RON | 3 |
| 2010 | 808.935 RON | 74.243 RON | 642.081 RON | 43.815 RON | 528.598 RON | 27.119 RON | 3 |
| 2009 | 934.027 RON | 27.822 RON | 856.830 RON | 74.743 RON | 733.949 RON | -47.124 RON | 2 |
| 2008 | 658.389 RON | -76.146 RON | 580.692 RON | 105.671 RON | 400.075 RON | -74.946 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 903.142 RON | 2.225.986 RON | 1.763.364 RON | 2.012.382 RON | 1.549.792 RON | 1.201.596 RON | 1.267.116 RON | 1.284.003 RON | 1.235.453 RON | 707.113 RON | 559.819 RON | 581.880 RON | 854.744 RON | 954.048 RON | 934.871 RON | 808.935 RON | 934.027 RON | 658.389 RON |
| Venituri totale | 1.418.181 RON | 2.226.627 RON | 1.764.254 RON | 2.013.672 RON | 1.550.918 RON | 1.217.998 RON | 1.267.960 RON | 1.284.908 RON | 1.236.115 RON | 707.481 RON | 597.598 RON | 582.829 RON | 985.723 RON | 1.523.672 RON | 1.066.663 RON | 815.657 RON | 937.490 RON | 660.290 RON |
| Cheltuieli totale | 506.305 RON | 2.030.963 RON | 1.669.396 RON | 1.971.841 RON | 1.417.554 RON | 1.134.488 RON | 1.248.079 RON | 1.201.230 RON | 1.153.654 RON | 700.182 RON | 592.974 RON | 566.837 RON | 957.856 RON | 1.447.424 RON | 1.029.298 RON | 728.527 RON | 903.935 RON | 736.436 RON |
| Profit brut | 911.876 RON | 195.664 RON | 94.858 RON | 41.831 RON | 133.364 RON | 83.510 RON | 19.881 RON | 83.678 RON | 82.461 RON | 7.299 RON | 4.624 RON | 15.992 RON | 27.867 RON | 76.248 RON | 37.365 RON | 87.130 RON | 33.555 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 76.146 RON |
| Profit net | 767.705 RON | 135.592 RON | 78.979 RON | 24.110 RON | 119.561 RON | 71.330 RON | 7.201 RON | 70.829 RON | 70.063 RON | 5.366 RON | 3.118 RON | 12.981 RON | 23.168 RON | 62.735 RON | 29.876 RON | 74.243 RON | 27.822 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 76.146 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 855.095 RON | 855.094 RON | 855.094 RON | 855.094 RON | 855.094 RON | 855.094 RON | 853.189 RON | 856.496 RON | 859.962 RON | 863.543 RON | 850.995 RON | 819.465 RON | 826.495 RON | 696.286 RON | 143.196 RON | 43.815 RON | 74.743 RON | 105.671 RON |
| Active circulante | 1.234.138 RON | 1.193.858 RON | 1.255.683 RON | 922.817 RON | 509.971 RON | 529.227 RON | 523.414 RON | 499.162 RON | 560.041 RON | 346.696 RON | 330.853 RON | 626.242 RON | 621.355 RON | 779.149 RON | 648.006 RON | 528.598 RON | 733.949 RON | 400.075 RON |
| Stocuri | 455.974 RON | 401.960 RON | 252.589 RON | 297.721 RON | 182.983 RON | 192.082 RON | 245.066 RON | 281.311 RON | 276.618 RON | 178.684 RON | 212.579 RON | 390.839 RON | 292.341 RON | 328.008 RON | 300.728 RON | 256.109 RON | 210.330 RON | 240.249 RON |
| Creante | 496.355 RON | 595.050 RON | 858.436 RON | 597.720 RON | 324.662 RON | 324.369 RON | 255.938 RON | 209.240 RON | 279.908 RON | 162.505 RON | 112.398 RON | 203.845 RON | 311.861 RON | 367.194 RON | 323.135 RON | 192.472 RON | 197.327 RON | 97.000 RON |
| Casa si conturi la banci | 281.809 RON | 196.848 RON | 144.658 RON | 27.376 RON | 2.326 RON | 12.776 RON | 22.410 RON | 8.611 RON | 3.515 RON | 5.507 RON | 5.876 RON | 31.558 RON | 17.153 RON | 83.947 RON | 24.143 RON | 80.017 RON | 326.292 RON | 62.826 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 156.163 RON | 96.787 RON | 1.014 RON | — |
| Datorii totale | 607.182 RON | 1.334.606 RON | 1.530.259 RON | 1.276.373 RON | 887.637 RON | 1.026.454 RON | 1.090.066 RON | 1.052.849 RON | 1.211.496 RON | 1.071.795 RON | 1.048.771 RON | 1.315.747 RON | 1.330.871 RON | 1.381.624 RON | 916.289 RON | 642.081 RON | 856.830 RON | 580.692 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 23.473 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 1.482.051 RON | 714.346 RON | 580.518 RON | 501.538 RON | 477.428 RON | 357.867 RON | 286.537 RON | 279.336 RON | 208.507 RON | 138.444 RON | 133.077 RON | 129.960 RON | 116.979 RON | 93.811 RON | 31.076 RON | 27.119 RON | -47.124 RON | -74.946 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | — | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
13 contracte atribuite, in valoare de 32.145 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 32.158 lei.
Achizitii directe
13 contracte
32.145 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.217.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 02:05).