ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
sector 1
perimetrul Pieţei Drumul Taberei, Corp 1AIII, parter, spaţiu 19,75 m 2 , Sector 6 · perimetrul Pieţei Drumul Taberei, corp1 AIII, spaţiu 13 m 2 , Sector 6 · perimetrul Pieţei Drumul Taberei, Corp 1A III, Sector 6
sector 6, rulota pâine
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Pentru lipsă de procedură cu debitoarea.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011 | 1.952.297 RON | 41.544 RON | 704.190 RON | 666.449 RON | 245.180 RON | 207.389 RON | 17 |
| 2010 | 1.144.969 RON | -48.055 RON | 457.022 RON | 423.317 RON | 199.600 RON | 165.846 RON | 14 |
| 2009 | 1.411.921 RON | 153.011 RON | 450.663 RON | 471.302 RON | 194.599 RON | 215.188 RON | 8 |
| 2008 | 1.271.334 RON | 32.038 RON | 423.920 RON | 234.178 RON | 231.470 RON | 62.177 RON | 5 |
| Indicator | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.952.297 RON | 1.144.969 RON | 1.411.921 RON | 1.271.334 RON |
| Venituri totale | 2.499.937 RON | 1.222.674 RON | 1.424.864 RON | 1.278.480 RON |
| Cheltuieli totale | 2.454.393 RON | 1.264.279 RON | 1.241.547 RON | 1.240.340 RON |
| Profit brut | 45.544 RON | — | 183.317 RON | 38.140 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 41.605 RON | — | — |
| Profit net | 41.544 RON | — | 153.011 RON | 32.038 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 48.055 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 666.449 RON | 423.317 RON | 471.302 RON | 234.178 RON |
| Active circulante | 245.180 RON | 199.600 RON | 194.599 RON | 231.470 RON |
| Stocuri | 95.919 RON | 188.397 RON | 88.591 RON | 44.470 RON |
| Creante | 142.146 RON | 4.582 RON | -34.952 RON | 139.790 RON |
| Casa si conturi la banci | 7.115 RON | 6.621 RON | 140.960 RON | 47.210 RON |
| Cheltuieli in avans | -50 RON | -49 RON | -50 RON | 20.449 RON |
| Datorii totale | 704.190 RON | 457.022 RON | 450.663 RON | 423.920 RON |
| Capitaluri proprii | 207.389 RON | 165.846 RON | 215.188 RON | 62.177 RON |
| Capital subscris varsat | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 17 | 14 | 8 | 5 |