ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.187.148 RON | -17.966 RON | 275.823 RON | 78.449 RON | 1.087.633 RON | 891.190 RON | 4 |
| 2024 | 1.073.019 RON | 34.705 RON | 285.833 RON | 84.308 RON | 1.110.661 RON | 909.157 RON | 3 |
| 2023 | 1.092.832 RON | 46.187 RON | 302.560 RON | 75.246 RON | 1.101.745 RON | 874.452 RON | 4 |
| 2022 | 954.835 RON | 52.877 RON | 239.381 RON | 54.891 RON | 1.012.734 RON | 828.265 RON | 4 |
| 2021 | 1.077.305 RON | 141.602 RON | 198.848 RON | 51.857 RON | 922.358 RON | 775.388 RON | 4 |
| 2020 | 979.142 RON | 32.430 RON | 175.148 RON | 56.546 RON | 752.388 RON | 633.786 RON | 3 |
| 2019 | 963.384 RON | 37.368 RON | 161.198 RON | 157.983 RON | 604.571 RON | 601.356 RON | 1 |
| 2018 | 856.177 RON | 48.696 RON | 187.334 RON | 212.213 RON | 538.649 RON | 563.988 RON | 1 |
| 2017 | 909.429 RON | 152.240 RON | 246.279 RON | 238.687 RON | 522.195 RON | 515.292 RON | 1 |
| 2016 | 811.250 RON | 74.005 RON | 329.998 RON | 210.329 RON | 482.721 RON | 363.052 RON | 1 |
| 2015 | 694.439 RON | 54.769 RON | 383.507 RON | 203.102 RON | 469.452 RON | 289.047 RON | 1 |
| 2014 | 609.823 RON | 42.998 RON | 425.097 RON | 102.414 RON | 556.961 RON | 234.278 RON | 1 |
| 2013 | 457.516 RON | 25.872 RON | 291.988 RON | 108.357 RON | 374.911 RON | 191.280 RON | 0 |
| 2012 | 389.508 RON | 9.761 RON | 182.709 RON | 65.614 RON | 282.503 RON | 165.408 RON | 2 |
| 2011 | 371.075 RON | -20.625 RON | 132.180 RON | 67.535 RON | 220.291 RON | 155.646 RON | 3 |
| 2010 | 372.592 RON | -26.802 RON | 211.420 RON | 54.325 RON | 188.586 RON | 31.491 RON | 3 |
| 2009 | 393.462 RON | -9.752 RON | 145.023 RON | 53.884 RON | 149.429 RON | 58.290 RON | 2 |
| 2008 | 542.561 RON | 35.574 RON | 99.446 RON | 42.284 RON | 115.833 RON | 68.042 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.187.148 RON | 1.073.019 RON | 1.092.832 RON | 954.835 RON | 1.077.305 RON | 979.142 RON | 963.384 RON | 856.177 RON | 909.429 RON | 811.250 RON | 694.439 RON | 609.823 RON | 457.516 RON | 389.508 RON | 371.075 RON | 372.592 RON | 393.462 RON | 542.561 RON |
| Venituri totale | 1.200.451 RON | 1.075.540 RON | 1.116.632 RON | 975.967 RON | 1.114.331 RON | 1.008.722 RON | 964.938 RON | 856.311 RON | 942.272 RON | 811.586 RON | 694.443 RON | 609.833 RON | 457.894 RON | 389.518 RON | 372.068 RON | 376.146 RON | 402.722 RON | 557.864 RON |
| Cheltuieli totale | 1.189.305 RON | 1.016.351 RON | 1.060.650 RON | 914.677 RON | 962.676 RON | 968.156 RON | 917.861 RON | 798.981 RON | 780.836 RON | 724.378 RON | 628.909 RON | 559.158 RON | 426.402 RON | 379.757 RON | 392.693 RON | 398.074 RON | 406.741 RON | 515.746 RON |
| Profit brut | 11.146 RON | 59.189 RON | 55.982 RON | 61.290 RON | 151.655 RON | 40.566 RON | 47.077 RON | 57.330 RON | 161.436 RON | 87.208 RON | 65.534 RON | 50.675 RON | 31.492 RON | 9.761 RON | 0 RON | — | — | 42.118 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 20.625 RON | 21.928 RON | 4.019 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 34.705 RON | 46.187 RON | 52.877 RON | 141.602 RON | 32.430 RON | 37.368 RON | 48.696 RON | 152.240 RON | 74.005 RON | 54.769 RON | 42.998 RON | 25.872 RON | 9.761 RON | 0 RON | — | — | 35.574 RON |
| Pierdere neta | 17.966 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 20.625 RON | 26.802 RON | 9.752 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 78.449 RON | 84.308 RON | 75.246 RON | 54.891 RON | 51.857 RON | 56.546 RON | 157.983 RON | 212.213 RON | 238.687 RON | 210.329 RON | 203.102 RON | 102.414 RON | 108.357 RON | 65.614 RON | 67.535 RON | 54.325 RON | 53.884 RON | 42.284 RON |
| Active circulante | 1.087.633 RON | 1.110.661 RON | 1.101.745 RON | 1.012.734 RON | 922.358 RON | 752.388 RON | 604.571 RON | 538.649 RON | 522.195 RON | 482.721 RON | 469.452 RON | 556.961 RON | 374.911 RON | 282.503 RON | 220.291 RON | 188.586 RON | 149.429 RON | 115.833 RON |
| Stocuri | 1.071.365 RON | 1.083.709 RON | 1.077.069 RON | 997.113 RON | 892.490 RON | 711.169 RON | 582.317 RON | 515.769 RON | 506.032 RON | 448.589 RON | 437.711 RON | 501.818 RON | 338.046 RON | 266.146 RON | 212.558 RON | 173.981 RON | 142.818 RON | 100.309 RON |
| Creante | 4.115 RON | 7.248 RON | 4.794 RON | 5.627 RON | 4.065 RON | 10.337 RON | 6.538 RON | 2.637 RON | 5.122 RON | 19.073 RON | 26.120 RON | 48.284 RON | 14.099 RON | 5.827 RON | 1.300 RON | 367 RON | 2.385 RON | 445 RON |
| Casa si conturi la banci | 12.153 RON | 19.704 RON | 19.882 RON | 9.994 RON | 25.803 RON | 30.882 RON | 15.716 RON | 20.243 RON | 11.041 RON | 15.059 RON | 5.621 RON | 6.859 RON | 22.766 RON | 10.530 RON | 6.433 RON | 14.238 RON | 4.226 RON | 15.079 RON |
| Cheltuieli in avans | 931 RON | 21 RON | 21 RON | 21 RON | 21 RON | — | — | 460 RON | 689 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 9.371 RON |
| Datorii totale | 275.823 RON | 285.833 RON | 302.560 RON | 239.381 RON | 198.848 RON | 175.148 RON | 161.198 RON | 187.334 RON | 246.279 RON | 329.998 RON | 383.507 RON | 425.097 RON | 291.988 RON | 182.709 RON | 132.180 RON | 211.420 RON | 145.023 RON | 99.446 RON |
| Capitaluri proprii | 891.190 RON | 909.157 RON | 874.452 RON | 828.265 RON | 775.388 RON | 633.786 RON | 601.356 RON | 563.988 RON | 515.292 RON | 363.052 RON | 289.047 RON | 234.278 RON | 191.280 RON | 165.408 RON | 155.646 RON | 31.491 RON | 58.290 RON | 68.042 RON |
| Capital subscris varsat | 160.000 RON | 160.000 RON | 160.000 RON | 160.000 RON | 160.000 RON | 160.000 RON | 160.000 RON | 160.000 RON | 160.000 RON | 160.000 RON | — | 160.000 RON | 160.000 RON | 160.000 RON | 160.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 3 | 4 | 4 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
170 de contracte atribuite, in valoare de 142.829 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 139.365 lei.
Achizitii directe
169 de contracte
139.196 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
3.633 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 11:33).