ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 252.071 RON | -13.018 RON | 30.785 RON | 37.475 RON | 66.719 RON | 78.035 RON | 2 |
| 2024 | 257.037 RON | 15.272 RON | 25.755 RON | 52.940 RON | 105.472 RON | 135.497 RON | 2 |
| 2023 | 240.125 RON | 40.479 RON | 36.250 RON | 85.117 RON | 91.066 RON | 141.530 RON | 2 |
| 2022 | 263.925 RON | -46.693 RON | 58.398 RON | 111.503 RON | 48.170 RON | 101.050 RON | 4 |
| 2021 | 980.941 RON | 94.931 RON | 88.238 RON | 144.530 RON | 240.760 RON | 294.794 RON | 3 |
| 2020 | 496.274 RON | 27.826 RON | 61.565 RON | 57.403 RON | 218.265 RON | 215.864 RON | 3 |
| 2019 | 711.374 RON | 179.287 RON | 59.119 RON | 70.118 RON | 214.748 RON | 227.038 RON | 3 |
| 2018 | 206.200 RON | 42.018 RON | 9.548 RON | 8.135 RON | 71.227 RON | 70.751 RON | 3 |
| 2017 | 196.410 RON | 48.422 RON | 9.749 RON | 11.345 RON | 46.418 RON | 48.733 RON | 4 |
| 2016 | 158.177 RON | 19.851 RON | 17.628 RON | 14.895 RON | 21.860 RON | 20.111 RON | 3 |
| 2015 | 182.851 RON | 59.426 RON | 7.820 RON | 18.211 RON | 52.045 RON | 63.486 RON | 3 |
| 2014 | 84.555 RON | 12.414 RON | 3.912 RON | 22.563 RON | 16.276 RON | 35.474 RON | 2 |
| 2013 | 96.200 RON | 23.135 RON | 8.419 RON | 32.991 RON | 21.025 RON | 46.196 RON | 2 |
| 2012 | 99.740 RON | 31.441 RON | 13.568 RON | 46.386 RON | 7.013 RON | 39.923 RON | 2 |
| 2011 | 74.050 RON | -9.826 RON | 9.070 RON | 29.947 RON | 3.073 RON | 23.950 RON | 2 |
| 2010 | 75.270 RON | 6.826 RON | 26.657 RON | 45.327 RON | 14.806 RON | 33.776 RON | 1 |
| 2009 | 95.687 RON | -11.578 RON | 51.016 RON | 63.240 RON | 14.033 RON | 26.950 RON | 4 |
| 2008 | 114.260 RON | 22.999 RON | 53.406 RON | 83.530 RON | 8.403 RON | 38.527 RON | 5 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 252.071 RON | 257.037 RON | 240.125 RON | 263.925 RON | 980.941 RON | 496.274 RON | 711.374 RON | 206.200 RON | 196.410 RON | 158.177 RON | 182.851 RON | 84.555 RON | 96.200 RON | 99.740 RON | 74.050 RON | 75.270 RON | 95.687 RON | 114.260 RON |
| Venituri totale | 254.027 RON | 258.921 RON | 242.004 RON | 265.800 RON | 980.968 RON | 496.281 RON | 711.377 RON | 206.502 RON | 196.411 RON | 158.177 RON | 185.887 RON | 84.555 RON | 96.202 RON | 99.781 RON | 74.051 RON | 75.272 RON | 95.693 RON | 114.268 RON |
| Cheltuieli totale | 264.573 RON | 241.336 RON | 199.172 RON | 309.906 RON | 877.012 RON | 464.741 RON | 524.976 RON | 162.427 RON | 146.025 RON | 136.744 RON | 120.975 RON | 69.604 RON | 70.211 RON | 64.172 RON | 83.877 RON | 63.416 RON | 103.532 RON | 88.412 RON |
| Profit brut | 0 RON | 17.585 RON | 42.832 RON | 0 RON | 103.956 RON | 31.540 RON | 186.401 RON | 44.075 RON | 50.386 RON | 21.433 RON | 64.912 RON | 14.951 RON | 25.991 RON | 35.609 RON | 0 RON | 11.856 RON | — | 25.856 RON |
| Pierdere bruta | 10.546 RON | 0 RON | 0 RON | 44.106 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 9.826 RON | — | 7.839 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 15.272 RON | 40.479 RON | 0 RON | 94.931 RON | 27.826 RON | 179.287 RON | 42.018 RON | 48.422 RON | 19.851 RON | 59.426 RON | 12.414 RON | 23.135 RON | 31.441 RON | 0 RON | 6.826 RON | — | 22.999 RON |
| Pierdere neta | 13.018 RON | 0 RON | 0 RON | 46.693 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 9.826 RON | — | 11.578 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 37.475 RON | 52.940 RON | 85.117 RON | 111.503 RON | 144.530 RON | 57.403 RON | 70.118 RON | 8.135 RON | 11.345 RON | 14.895 RON | 18.211 RON | 22.563 RON | 32.991 RON | 46.386 RON | 29.947 RON | 45.327 RON | 63.240 RON | 83.530 RON |
| Active circulante | 66.719 RON | 105.472 RON | 91.066 RON | 48.170 RON | 240.760 RON | 218.265 RON | 214.748 RON | 71.227 RON | 46.418 RON | 21.860 RON | 52.045 RON | 16.276 RON | 21.025 RON | 7.013 RON | 3.073 RON | 14.806 RON | 14.033 RON | 8.403 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 8 RON | — | 2 RON | 2 RON | 2 RON | 2 RON | 2 RON | 2 RON | 5 RON | 2 RON | 2 RON |
| Creante | 25.864 RON | 24.297 RON | 27.456 RON | 20.841 RON | 17.199 RON | 60.652 RON | 106.916 RON | 11.800 RON | 8.900 RON | 17.983 RON | 108 RON | 4.730 RON | 6.730 RON | 3.540 RON | 2.940 RON | 5.940 RON | 5.940 RON | 1.939 RON |
| Casa si conturi la banci | 40.855 RON | 81.175 RON | 63.610 RON | 27.329 RON | 223.561 RON | 157.613 RON | 107.832 RON | 59.419 RON | 37.518 RON | 3.875 RON | 51.935 RON | 11.544 RON | 14.293 RON | 3.471 RON | 131 RON | 8.861 RON | 8.091 RON | 6.462 RON |
| Cheltuieli in avans | 4.626 RON | 4.715 RON | 5.347 RON | 5.400 RON | 5.242 RON | 1.761 RON | 1.291 RON | 937 RON | 719 RON | 984 RON | 1.050 RON | 547 RON | 599 RON | 92 RON | — | 300 RON | 693 RON | — |
| Datorii totale | 30.785 RON | 25.755 RON | 36.250 RON | 58.398 RON | 88.238 RON | 61.565 RON | 59.119 RON | 9.548 RON | 9.749 RON | 17.628 RON | 7.820 RON | 3.912 RON | 8.419 RON | 13.568 RON | 9.070 RON | 26.657 RON | 51.016 RON | 53.406 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | 1.875 RON | 3.750 RON | 5.625 RON | 7.500 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 78.035 RON | 135.497 RON | 141.530 RON | 101.050 RON | 294.794 RON | 215.864 RON | 227.038 RON | 70.751 RON | 48.733 RON | 20.111 RON | 63.486 RON | 35.474 RON | 46.196 RON | 39.923 RON | 23.950 RON | 33.776 RON | 26.950 RON | 38.527 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 4 | 5 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
13 contracte atribuite, in valoare de 85.200 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 60.912 lei.
Achizitii directe
12 contracte
60.900 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
24.300 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 15:41).
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ | |
PRO TOBY SRLCUI 5185767 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
SOIL TESTING SRLCUI 21457430 | 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.