ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Lipsă procedură intimatul SC TRAFLOR ELECTRIC SRL.
Admite cererea având ca obiect “validare poprire”, formulată de creditoarea Investcapital LTD în contradictoriu cu debitorul Pîrliţoiu Ion ?i cu ter?ul poprit Traflor Electric S.R.L.. Validează poprirea înfiinţată prin adresa din data de 22.11.2024, comunicată la data de 26.11.2024, de către executor judecătoresc Graf Antonio Lenhard, asupra sumelor de bani obţinute de către debitorul Pîrliţoiu Ion în calitate de salariat, de la terţul poprit Traflor Electric S.R.L.. Obligă terţul poprit să plătească creditoarei 1/3 (o treime) din veniturile lunare datorate debitorului, conform art. 729 alin. (1) lit. b) C.proc.civ., până la concurenţa sumei de 3572,23 lei, reprezentând debit restant ?i cheltuieli de executare silită. Respinge cererea de amendare a terţului-poprit, ca neîntemeiată. Obligă ter?ul poprit la plata sumei de 20 lei către creditoare, cu titlu de cheltuieli de judecată, reprezentând taxă judiciară de timbru Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea de apel va fi depusă la Judecătoria Filia?i. Pronunţată azi, 03.07.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.581.172 RON | 86.535 RON | 2.175.816 RON | 914.378 RON | 2.321.544 RON | 1.065.342 RON | 11 |
| 2024 | 2.748.911 RON | 303.290 RON | 1.083.871 RON | 376.201 RON | 2.464.255 RON | 1.756.585 RON | 11 |
| 2023 | 2.182.827 RON | 225.405 RON | 1.338.597 RON | 1.057.633 RON | 1.830.203 RON | 1.549.239 RON | 11 |
| 2022 | 3.396.666 RON | 547.377 RON | 1.407.251 RON | 931.758 RON | 1.799.327 RON | 1.323.834 RON | 11 |
| 2021 | 3.964.604 RON | 1.192.491 RON | 1.024.109 RON | 977.930 RON | 2.022.637 RON | 1.976.458 RON | 12 |
| 2020 | 2.073.582 RON | 253.452 RON | 570.730 RON | 523.258 RON | 1.382.828 RON | 1.335.356 RON | 11 |
| 2019 | 2.338.047 RON | 751.390 RON | 1.060.649 RON | 613.158 RON | 2.102.493 RON | 1.655.002 RON | 13 |
| 2018 | 1.851.610 RON | 688.200 RON | 1.028.182 RON | 1.167.158 RON | 1.530.824 RON | 1.669.800 RON | 14 |
| 2017 | 1.713.097 RON | 484.898 RON | 842.621 RON | 1.001.968 RON | 822.253 RON | 981.600 RON | 13 |
| 2016 | 1.738.751 RON | 294.072 RON | 571.481 RON | 445.370 RON | 994.050 RON | 867.939 RON | 13 |
| 2015 | 1.009.413 RON | 172.117 RON | 327.732 RON | 287.993 RON | 613.607 RON | 573.868 RON | 12 |
| 2014 | 568.690 RON | 7.456 RON | 249.061 RON | 201.690 RON | 449.122 RON | 401.751 RON | 11 |
| 2013 | 577.766 RON | 18.039 RON | 152.332 RON | 214.602 RON | 332.024 RON | 394.294 RON | 12 |
| 2012 | 853.402 RON | 10.263 RON | 244.434 RON | 234.553 RON | 386.136 RON | 376.255 RON | 13 |
| 2011 | 929.511 RON | 232.843 RON | 400.956 RON | 148.447 RON | 618.501 RON | 365.992 RON | 11 |
| 2010 | 462.101 RON | 14.570 RON | 235.165 RON | 124.251 RON | 244.063 RON | 133.149 RON | 8 |
| 2009 | 480.621 RON | 88.065 RON | 140.403 RON | 116.274 RON | 142.708 RON | 118.579 RON | 8 |
| 2008 | 493.140 RON | 150.559 RON | 95.467 RON | 61.672 RON | 214.867 RON | 181.072 RON | 6 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.581.172 RON | 2.748.911 RON | 2.182.827 RON | 3.396.666 RON | 3.964.604 RON | 2.073.582 RON | 2.338.047 RON | 1.851.610 RON | 1.713.097 RON | 1.738.751 RON | 1.009.413 RON | 568.690 RON | 577.766 RON | 853.402 RON | 929.511 RON | 462.101 RON | 480.621 RON | 493.140 RON |
| Venituri totale | 2.766.648 RON | 2.796.660 RON | 2.191.347 RON | 3.416.916 RON | 3.995.572 RON | 2.122.818 RON | 3.321.619 RON | 2.054.660 RON | 1.714.738 RON | 1.740.155 RON | 1.015.415 RON | 568.723 RON | 577.817 RON | 853.452 RON | 929.815 RON | 462.600 RON | 481.167 RON | 493.196 RON |
| Cheltuieli totale | 2.646.652 RON | 2.445.222 RON | 1.944.029 RON | 2.839.368 RON | 2.769.128 RON | 1.848.138 RON | 2.537.013 RON | 1.345.913 RON | 1.145.263 RON | 1.396.602 RON | 812.244 RON | 559.097 RON | 555.642 RON | 841.367 RON | 655.237 RON | 441.580 RON | 375.977 RON | 313.934 RON |
| Profit brut | 119.996 RON | 351.438 RON | 247.318 RON | 577.548 RON | 1.226.444 RON | 274.680 RON | 784.606 RON | 708.747 RON | 569.475 RON | 343.553 RON | 203.171 RON | 9.626 RON | 22.175 RON | 12.085 RON | 274.578 RON | 21.020 RON | 105.190 RON | 179.262 RON |
| Profit net | 86.535 RON | 303.290 RON | 225.405 RON | 547.377 RON | 1.192.491 RON | 253.452 RON | 751.390 RON | 688.200 RON | 484.898 RON | 294.072 RON | 172.117 RON | 7.456 RON | 18.039 RON | 10.263 RON | 232.843 RON | 14.570 RON | 88.065 RON | 150.559 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 914.378 RON | 376.201 RON | 1.057.633 RON | 931.758 RON | 977.930 RON | 523.258 RON | 613.158 RON | 1.167.158 RON | 1.001.968 RON | 445.370 RON | 287.993 RON | 201.690 RON | 214.602 RON | 234.553 RON | 148.447 RON | 124.251 RON | 116.274 RON | 61.672 RON |
| Active circulante | 2.321.544 RON | 2.464.255 RON | 1.830.203 RON | 1.799.327 RON | 2.022.637 RON | 1.382.828 RON | 2.102.493 RON | 1.530.824 RON | 822.253 RON | 994.050 RON | 613.607 RON | 449.122 RON | 332.024 RON | 386.136 RON | 618.501 RON | 244.063 RON | 142.708 RON | 214.867 RON |
| Stocuri | 134.593 RON | 11.820 RON | 25.180 RON | 17.862 RON | 20.029 RON | 18.116 RON | 39.320 RON | 13.774 RON | 11.271 RON | 7.833 RON | 14.409 RON | 241.955 RON | 135.714 RON | 32.549 RON | 4.056 RON | 11.432 RON | 3.858 RON | 11.251 RON |
| Creante | 1.185.506 RON | 1.081.103 RON | 454.868 RON | 844.260 RON | 607.274 RON | 449.526 RON | 621.174 RON | 497.812 RON | 311.459 RON | 442.353 RON | 387.855 RON | 126.604 RON | 137.542 RON | 261.344 RON | 517.242 RON | 208.591 RON | 96.808 RON | 76.754 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.001.445 RON | 1.371.332 RON | 1.350.155 RON | 937.205 RON | 1.395.334 RON | 915.186 RON | 1.441.999 RON | 1.019.238 RON | 499.523 RON | 543.864 RON | 211.343 RON | 80.563 RON | 58.768 RON | 92.243 RON | 97.203 RON | 24.040 RON | 42.042 RON | 126.862 RON |
| Cheltuieli in avans | 5.236 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 2.175.816 RON | 1.083.871 RON | 1.338.597 RON | 1.407.251 RON | 1.024.109 RON | 570.730 RON | 1.060.649 RON | 1.028.182 RON | 842.621 RON | 571.481 RON | 327.732 RON | 249.061 RON | 152.332 RON | 244.434 RON | 400.956 RON | 235.165 RON | 140.403 RON | 95.467 RON |
| Capitaluri proprii | 1.065.342 RON | 1.756.585 RON | 1.549.239 RON | 1.323.834 RON | 1.976.458 RON | 1.335.356 RON | 1.655.002 RON | 1.669.800 RON | 981.600 RON | 867.939 RON | 573.868 RON | 401.751 RON | 394.294 RON | 376.255 RON | 365.992 RON | 133.149 RON | 118.579 RON | 181.072 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 11 | 11 | 11 | 11 | 12 | 11 | 13 | 14 | 13 | 13 | 12 | 11 | 12 | 13 | 11 | 8 | 8 | 6 |
30 de contracte atribuite, in valoare de 4.621.992 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 732.944 lei.
Achizitii directe
15 contracte
732.929 lei
Licitatii publice
8 contracte
3.354.233 lei
Achizitii offline
7 contracte
534.830 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 14:44).
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
CARMIN POPSTAR PROD SRLCUI 32814503 | 1 | 1 | 1 | — | vezi ↗ |
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
EUROPROTECT SECURITY SRLCUI 29536580 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
BITLEMN TRANS SRLCUI 30670665 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.