Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Denumiri
o singura denumire cunoscuta
Coduri CAEN
2 coduri
2008 – 20174673 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitareCAEN Rev. 2
2018 – 20254690 — Comerț cu ridicata nespecializat
In functiune
ONRC · 08.07.2026
Activa fiscal
ANAF · 19.08.2026
Platitor TVAdin 21.08.2017
La incasare
Nu
Split TVA
Nu
ANAF · 19.08.2026
Datorii la statnu figureaza pe lista ANAF din 30.06.2026
ANAF · 30.06.2026
Constatator negativse verifica…
conform SEAP
Cifra de afaceri (2025)
18.911.682 RON↓ -24.7%
Profit / Pierdere
417.284 RON↓ -3.8%
Nr. mediu salariati
35↓ -10.3%
Indicatori financiari
2008–2025MFP · 19.08.2026
An
Cifra de afaceri
Profit / Pierdere
Datorii totale
Active fixe
Active circulante
Capitaluri proprii
Nr. salariati
2025
18.911.682 RON
417.284 RON
15.566.747 RON
2.120.343 RON
21.693.967 RON
8.237.663 RON
35
2024
25.124.771 RON
433.583 RON
15.333.272 RON
2.508.050 RON
20.645.601 RON
Vezi bilantul detaliat
Indicator
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
Informatii firma
Vizibil după autentificare
ONRC · 08.07.2026ANAF · 03.09.2026MO IV · 29.08.2026
Date de contact
Telefon
Email
—
Website
—
Forma de organizare
SRL
Activitate
Cod CAEN principal
4690 — Comerț cu ridicata nespecializatCAEN Rev. 3(evidența ANAF, văzut la 15.08.2026)
Coduri CAEN secundare
1394 — Fabricarea de odgoane, frânghii, sfori și plaseCAEN Rev. 3
2060 — Fabricarea fibrelor sintetice și artificialeCAEN Rev. 3
2222 — Fabricarea articolelor de ambalaj din material plasticCAEN Rev. 3
Vezi inca 25 de coduri CAEN secundare →↑ Ascunde
2226 — Fabricarea altor produse din material plasticCAEN Rev. 3
4615 — Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărieCAEN Rev. 3
4618 — Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
Sediu
Sediu principal
PAVEL CEAMUR 4, Oraș Popești Leordeni, Ilfov, 77160vezi adresa →
Sedii secundare si puncte de lucru
Şos. Olteniţei 202, Popeşti-Leordeni, IlfovMonitorul Oficial
Monitorul Oficial: deschis 05.06.2025
Construcţia C18, parter, spaţiul P.1, suprafaţa de 301 mp
str. Pavel Ceamur 6, Popeşti-Leordeni, IlfovMonitorul Oficial
Monitorul Oficial: deschis 30.10.2018
Sucursale UE
—
CAEN Rev. 3
4619 — Intermedieri în comerțul cu produse diverseCAEN Rev. 3
4621 — Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucratCAEN Rev. 3
4684 — Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzireCAEN Rev. 3
4686 — Comerț cu ridicata al altor produse intermediareCAEN Rev. 3
4689 — Comerț cu ridicata specializat al altor produse n.c.a.CAEN Rev. 3
4754 — Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasniceCAEN Rev. 3
4763 — Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportiveCAEN Rev. 3
4764 — Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilorCAEN Rev. 3
4771 — Comerț cu amănuntul al îmbrăcăminteiCAEN Rev. 3
4772 — Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din pieleCAEN Rev. 3
4775 — Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerieCAEN Rev. 3
4776 — Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acesteaCAEN Rev. 3
4777 — Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilorCAEN Rev. 3
4778 — Comerț cu amănuntul al altor bunuri noiCAEN Rev. 3
4791 — Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializatCAEN Rev. 3
4792 — Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializatCAEN Rev. 3
4941 — Transporturi rutiere de mărfuriCAEN Rev. 3
5210 — DepozităriCAEN Rev. 3
5224 — ManipulăriCAEN Rev. 3
6820 — închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriateCAEN Rev. 3
8292 — Activități de ambalareCAEN Rev. 3
8299 — Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.CAEN Rev. 3
7.820.379 RON
39
2023
21.877.208 RON
651.141 RON
15.880.844 RON
2.643.536 RON
20.647.911 RON
7.386.795 RON
38
2022
21.155.907 RON
412.217 RON
11.198.724 RON
2.747.015 RON
14.693.795 RON
6.235.655 RON
40
2021
14.257.514 RON
762.615 RON
8.130.513 RON
2.495.946 RON
10.860.708 RON
5.223.438 RON
36
2020
9.288.609 RON
443.076 RON
4.954.324 RON
1.260.680 RON
7.354.467 RON
3.660.823 RON
32
2019
8.086.826 RON
150.842 RON
5.016.121 RON
1.162.903 RON
4.970.965 RON
1.117.747 RON
24
2018
6.267.597 RON
263.716 RON
2.183.170 RON
854.166 RON
1.995.909 RON
666.905 RON
16
2017
960.714 RON
102.664 RON
1.201.748 RON
366.049 RON
918.888 RON
83.189 RON
2
2016
—
-1.676 RON
335.930 RON
314.273 RON
2.182 RON
-19.475 RON
0
2015
—
-372 RON
334.254 RON
314.273 RON
2.182 RON
-17.799 RON
—
2014
0 RON
-372 RON
333.881 RON
314.273 RON
2.181 RON
-17.427 RON
—
2013
0 RON
-2.157 RON
333.509 RON
314.273 RON
2.181 RON
-17.055 RON
—
2012
0 RON
-2.240 RON
331.375 RON
314.273 RON
2.203 RON
-14.899 RON
—
2011
0 RON
-1.114 RON
329.358 RON
314.273 RON
2.326 RON
-12.759 RON
—
2010
—
-2.551 RON
327.239 RON
313.618 RON
1.976 RON
-11.645 RON
—
2009
—
-3.418 RON
324.430 RON
313.618 RON
1.718 RON
-9.094 RON
—
2008
—
-402 RON
321.221 RON
313.618 RON
1.927 RON
-5.676 RON
—
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Cifra de afaceri
18.911.682 RON
25.124.771 RON
21.877.208 RON
21.155.907 RON
14.257.514 RON
9.288.609 RON
8.086.826 RON
6.267.597 RON
960.714 RON
—
—
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
—
—
—
Venituri totale
19.231.717 RON
25.382.010 RON
22.059.633 RON
21.525.923 RON
14.391.974 RON
9.322.379 RON
8.118.022 RON
6.559.701 RON
980.868 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
Cheltuieli totale
18.705.736 RON
24.703.418 RON
21.253.878 RON
21.016.139 RON
13.486.116 RON
8.816.216 RON
7.967.180 RON
6.253.871 RON
865.235 RON
1.676 RON
372 RON
372 RON
2.157 RON
2.240 RON
Profit brut
525.981 RON
678.592 RON
805.755 RON
509.784 RON
905.858 RON
506.163 RON
150.842 RON
305.830 RON
115.633 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
Pierdere bruta
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
1.676 RON
—
372 RON
2.157 RON
2.240 RON
Profit net
417.284 RON
433.583 RON
651.141 RON
412.217 RON
762.615 RON
443.076 RON
150.842 RON
263.716 RON
102.664 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
Pierdere neta
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
1.676 RON
372 RON
372 RON
2.157 RON
2.240 RON
Active fixe (imobilizate)
2.120.343 RON
2.508.050 RON
2.643.536 RON
2.747.015 RON
2.495.946 RON
1.260.680 RON
1.162.903 RON
854.166 RON
366.049 RON
314.273 RON
314.273 RON
314.273 RON
314.273 RON
314.273 RON
Active circulante
21.693.967 RON
20.645.601 RON
20.647.911 RON
14.693.795 RON
10.860.708 RON
7.354.467 RON
4.970.965 RON
1.995.909 RON
918.888 RON
2.182 RON
2.182 RON
2.181 RON
2.181 RON
2.203 RON
Stocuri
19.746.757 RON
18.435.635 RON
18.115.158 RON
12.914.388 RON
8.821.848 RON
5.492.512 RON
3.036.793 RON
1.329.829 RON
641.858 RON
957 RON
957 RON
957 RON
957 RON
957 RON
Creante
1.558.252 RON
1.607.821 RON
2.115.459 RON
1.243.580 RON
1.574.572 RON
1.308.736 RON
1.314.178 RON
626.806 RON
273.367 RON
1.129 RON
1.129 RON
1.128 RON
1.128 RON
1.128 RON
Casa si conturi la banci
388.958 RON
602.145 RON
207.483 RON
258.902 RON
68.328 RON
53.546 RON
21.145 RON
39.274 RON
3.663 RON
—
96 RON
96 RON
96 RON
118 RON
Datorii totale
15.566.747 RON
15.333.272 RON
15.880.844 RON
11.198.724 RON
8.130.513 RON
4.954.324 RON
5.016.121 RON
2.183.170 RON
1.201.748 RON
335.930 RON
334.254 RON
333.881 RON
333.509 RON
331.375 RON
Venituri in avans
9.900 RON
—
23.808 RON
6.431 RON
2.703 RON
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Capitaluri proprii
8.237.663 RON
7.820.379 RON
7.386.795 RON
6.235.655 RON
5.223.438 RON
3.660.823 RON
1.117.747 RON
666.905 RON
83.189 RON
-19.475 RON
-17.799 RON
-17.427 RON
-17.055 RON
-14.899 RON
Capital subscris varsat
4.620.400 RON
4.620.400 RON
4.620.400 RON
4.120.400 RON
3.520.400 RON
2.720.400 RON
620.400 RON
320.400 RON
400 RON
400 RON
—
400 RON
400 RON
400 RON
Nr. mediu salariati
35
39
38
40
36
32
24
16
2
0
—
—
—
—
—
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
0 RON
—
—
—
1.114 RON
901 RON
1.951 RON
402 RON
0 RON
—
—
—
1.114 RON
901 RON
1.951 RON
402 RON
0 RON
—
—
—
1.114 RON
2.551 RON
3.418 RON
402 RON
314.273 RON
313.618 RON
313.618 RON
313.618 RON
2.326 RON
1.976 RON
1.718 RON
1.927 RON
957 RON
957 RON
957 RON
957 RON
1.128 RON
890 RON
761 RON
761 RON
241 RON
129 RON
—
209 RON
329.358 RON
327.239 RON
324.430 RON
321.221 RON
—
—
—
—
-12.759 RON
-11.645 RON
-9.094 RON
-5.676 RON
300 RON
300 RON
300 RON
300 RON
—
—
—
Litigii / Dosare in instanta
ATENȚIE: Căutarea se face după numele firmei, așa că pot apărea rezultate pentru alte companii cu denumiri similare.Pentru a confirma că dosarul aparține firmei căutate și pentru a-i vedea calitatea în proces, dați click pe link-ul dosarului.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
portal.just.ro · 16.08.2026
Achizitii publice
SEAP/SICAPSICAP / e-licitatie.ro · 02.09.2026
16 contracte atribuite, in valoare de 31.666 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
16 contracte
31.666 lei
Cum se citesc cifrele — si ce nu putem sti
„Castigat” si „executat” sunt lucruri diferite
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Ce inseamna „in derulare”
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
De ce «Castigat» poate fi mic, desi firma a "Executat" mult
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
De unde stim ca un contract chiar a fost executat
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 152 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Cum calculam cand documentul lipseste
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
daca perioada s-a incheiat, il consideram executat;
daca nu s-a incheiat, il trecem la „in derulare”.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Ce nu putem sti
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 04.09.2026, 00:37).
Ultimele contracte
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.