ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
bl. 158, Spaţiu comercial
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.356.439 RON | 800.437 RON | 1.711.454 RON | 1.204.039 RON | 1.889.255 RON | 1.381.840 RON | 17 |
| 2024 | 4.626.606 RON | 282.291 RON | 1.232.412 RON | 934.677 RON | 1.743.137 RON | 1.445.402 RON | 19 |
| 2023 | 4.992.440 RON | 1.108.871 RON | 616.234 RON | 778.556 RON | 1.959.889 RON | 2.122.211 RON | 11 |
| 2022 | 5.238.551 RON | 834.719 RON | 1.061.375 RON | 592.894 RON | 2.046.170 RON | 1.573.634 RON | 9 |
| 2021 | 3.963.328 RON | 293.453 RON | 1.101.758 RON | 609.834 RON | 1.236.922 RON | 738.915 RON | 12 |
| 2020 | 3.127.898 RON | 391.222 RON | 824.212 RON | 227.562 RON | 1.043.195 RON | 445.462 RON | 10 |
| 2019 | 3.352.597 RON | 236.503 RON | 578.790 RON | 233.662 RON | 776.273 RON | 426.770 RON | 10 |
| 2018 | 2.664.467 RON | 136.804 RON | 776.438 RON | 200.933 RON | 773.438 RON | 190.267 RON | 15 |
| 2017 | 2.880.721 RON | 154.568 RON | 626.551 RON | 218.167 RON | 616.335 RON | 207.951 RON | 20 |
| 2016 | 1.814.044 RON | 86.030 RON | 740.107 RON | 66.324 RON | 813.196 RON | 139.413 RON | 17 |
| 2015 | 1.951.865 RON | 175.679 RON | 378.136 RON | 31.481 RON | 835.038 RON | 488.383 RON | 18 |
| 2014 | 1.516.293 RON | 98.984 RON | 502.366 RON | 28.368 RON | 786.701 RON | 312.703 RON | 18 |
| 2013 | 1.327.368 RON | 28.262 RON | 539.933 RON | 38.878 RON | 714.774 RON | 213.719 RON | 19 |
| 2012 | 1.421.270 RON | -7.706 RON | 462.835 RON | 65.736 RON | 586.589 RON | 185.458 RON | 18 |
| 2011 | 1.473.117 RON | 28.075 RON | 585.073 RON | 97.810 RON | 680.426 RON | 193.163 RON | 17 |
| 2010 | 2.405.023 RON | 124.317 RON | 333.751 RON | 129.743 RON | 574.747 RON | 370.739 RON | 19 |
| 2009 | 1.948.669 RON | 40.531 RON | 527.212 RON | 132.409 RON | 641.225 RON | 246.422 RON | 18 |
| 2008 | 2.281.947 RON | 168.234 RON | 871.896 RON | 154.280 RON | 923.507 RON | 205.891 RON | 8 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 7.356.439 RON | 4.626.606 RON | 4.992.440 RON | 5.238.551 RON | 3.963.328 RON | 3.127.898 RON | 3.352.597 RON | 2.664.467 RON | 2.880.721 RON | 1.814.044 RON | 1.951.865 RON | 1.516.293 RON | 1.327.368 RON | 1.421.270 RON | 1.473.117 RON | 2.405.023 RON | 1.948.669 RON | 2.281.947 RON |
| Venituri totale | 7.502.162 RON | 4.691.604 RON | 5.068.953 RON | 5.284.330 RON | 4.001.621 RON | 3.257.386 RON | 3.420.940 RON | 2.738.435 RON | 2.968.941 RON | 1.865.747 RON | 1.971.918 RON | 1.543.287 RON | 1.345.003 RON | 1.442.855 RON | 1.491.339 RON | 2.411.063 RON | 2.020.898 RON | 2.378.723 RON |
| Cheltuieli totale | 6.569.421 RON | 4.363.283 RON | 3.794.852 RON | 4.339.196 RON | 3.666.980 RON | 2.805.304 RON | 3.148.319 RON | 2.574.262 RON | 2.793.213 RON | 1.766.451 RON | 1.768.070 RON | 1.427.599 RON | 1.312.840 RON | 1.450.561 RON | 1.457.825 RON | 2.262.436 RON | 1.968.500 RON | 2.178.493 RON |
| Profit brut | 932.741 RON | 328.321 RON | 1.274.101 RON | 945.134 RON | 334.641 RON | 452.082 RON | 272.621 RON | 164.173 RON | 175.728 RON | 99.296 RON | 203.848 RON | 115.688 RON | 32.163 RON | 0 RON | 33.514 RON | 148.627 RON | 52.398 RON | 200.230 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 7.706 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 800.437 RON | 282.291 RON | 1.108.871 RON | 834.719 RON | 293.453 RON | 391.222 RON | 236.503 RON | 136.804 RON | 154.568 RON | 86.030 RON | 175.679 RON | 98.984 RON | 28.262 RON | 0 RON | 28.075 RON | 124.317 RON | 40.531 RON | 168.234 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.706 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 1.204.039 RON | 934.677 RON | 778.556 RON | 592.894 RON | 609.834 RON | 227.562 RON | 233.662 RON | 200.933 RON | 218.167 RON | 66.324 RON | 31.481 RON | 28.368 RON | 38.878 RON | 65.736 RON | 97.810 RON | 129.743 RON | 132.409 RON | 154.280 RON |
| Active circulante | 1.889.255 RON | 1.743.137 RON | 1.959.889 RON | 2.046.170 RON | 1.236.922 RON | 1.043.195 RON | 776.273 RON | 773.438 RON | 616.335 RON | 813.196 RON | 835.038 RON | 786.701 RON | 714.774 RON | 586.589 RON | 680.426 RON | 574.747 RON | 641.225 RON | 923.507 RON |
| Stocuri | 1.015.745 RON | 1.108.543 RON | 991.537 RON | 411.170 RON | 672.965 RON | 420.438 RON | 266.751 RON | 435.683 RON | 253.886 RON | 342.051 RON | 284.453 RON | 510.549 RON | 499.289 RON | 414.968 RON | 382.735 RON | 311.424 RON | 404.070 RON | 608.231 RON |
| Creante | 638.750 RON | 287.765 RON | 302.927 RON | 938.890 RON | 85.407 RON | 222.959 RON | 180.717 RON | 137.811 RON | 164.948 RON | 177.493 RON | 142.862 RON | 153.053 RON | 143.462 RON | 55.026 RON | 114.871 RON | 88.464 RON | 40.695 RON | 174.437 RON |
| Casa si conturi la banci | 70.647 RON | 33.028 RON | 465.425 RON | 696.110 RON | 478.550 RON | 399.798 RON | 328.805 RON | 199.944 RON | 197.501 RON | 293.652 RON | 407.723 RON | 123.099 RON | 72.023 RON | 116.595 RON | 182.820 RON | 174.859 RON | 196.460 RON | 140.839 RON |
| Datorii totale | 1.711.454 RON | 1.232.412 RON | 616.234 RON | 1.061.375 RON | 1.101.758 RON | 824.212 RON | 578.790 RON | 776.438 RON | 626.551 RON | 740.107 RON | 378.136 RON | 502.366 RON | 539.933 RON | 462.835 RON | 585.073 RON | 333.751 RON | 527.212 RON | 871.896 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | 4.055 RON | 6.083 RON | 1.083 RON | 4.375 RON | 7.666 RON | — | — | — | — | — | 4.032 RON | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 1.381.840 RON | 1.445.402 RON | 2.122.211 RON | 1.573.634 RON | 738.915 RON | 445.462 RON | 426.770 RON | 190.267 RON | 207.951 RON | 139.413 RON | 488.383 RON | 312.703 RON | 213.719 RON | 185.458 RON | 193.163 RON | 370.739 RON | 246.422 RON | 205.891 RON |
| Capital subscris varsat | 45.200 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 17 | 19 | 11 | 9 | 12 | 10 | 10 | 15 | 20 | 17 | 18 | 18 | 19 | 18 | 17 | 19 | 18 | 8 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1.377 de contracte atribuite, in valoare de 2.826.425 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 2.630.270 lei.
Achizitii directe
1.357 de contracte
2.628.913 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
20 de contracte
197.512 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 21:48).
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
ROUT STONE SRLCUI 28585894 | 5 | ofertant · l-a avut subcontractant | 5 | — | vezi ↗ |
MGC INSTAL CONSTRUCT SRLCUI 19299613 | 6 | ofertant · l-a avut subcontractant | 5 | — | vezi ↗ |
BOL KRONE INVEST SRLCUI 36854659 | 4 | ofertant · l-a avut subcontractant | 4 | — | vezi ↗ |
AWE INFRA SRLCUI 35355090 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
CONFORT DESIGN SRLCUI 17751100 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
ELECTRO INSTALATII MIRCEA SRLCUI 36951180 | 8 | co-subcontractant | 7 | — | vezi ↗ |
ELECTRIC RASARITULUI SRLCUI 17829667 | 3 | co-subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
CAR BOC SRLCUI 16571992 | 3 | co-subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
360 SERVICES SRLCUI 36149160 | 2 | co-subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
ZECO ELECTRONICS AND IMPORT EXPORT SRLCUI 211172 | 2 | co-subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 19 subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.