FMCG SALES & BRANDING SRL
- NEW ROMAIL S.R.L.documentat pana in 2010
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
municipiul Piatra Neamţ
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | 0 RON | 48.147 RON | — | — | -48.147 RON | — |
| 2021 | — | 0 RON | 48.147 RON | — | — | -48.147 RON | — |
| 2020 | — | 0 RON | 48.147 RON | — | — | -48.147 RON | — |
| 2019 | — | 0 RON | 48.147 RON | — | — | -48.147 RON | — |
| 2018 | — | 0 RON | 48.147 RON | — | — | -48.147 RON | — |
| 2017 | — | 0 RON | 48.147 RON | — | — | -48.147 RON | — |
| 2011 | 76.634 RON | -51.027 RON | 255.224 RON | 28.839 RON | 109.069 RON | -116.889 RON | 5 |
| 2010 | 54.749 RON | -53.312 RON | 194.426 RON | 24.204 RON | 109.850 RON | -60.283 RON | 4 |
| 2009 | — | -1.357 RON | 11.969 RON | 1.336 RON | 3.662 RON | -6.971 RON | — |
| 2008 | — | -1.366 RON | 11.969 RON | 2.693 RON | 3.662 RON | -5.614 RON | — |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | — | — | — | 76.634 RON | 54.749 RON | — | — |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 95.159 RON | 76.907 RON | — | — |
| Cheltuieli totale | — | — | — | — | — | — | 146.186 RON | 129.064 RON | 1.357 RON | 1.366 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 51.027 RON | 52.157 RON | 1.357 RON | 1.366 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 51.027 RON | 53.312 RON | 1.357 RON | 1.366 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | — | 28.839 RON | 24.204 RON | 1.336 RON | 2.693 RON |
| Active circulante | — | — | — | — | — | — | 109.069 RON | 109.850 RON | 3.662 RON | 3.662 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 37.837 RON | 27.815 RON | 272 RON | 272 RON |
| Creante | — | — | — | — | — | — | 69.091 RON | 71.894 RON | 3.131 RON | 3.131 RON |
| Casa si conturi la banci | — | — | — | — | — | — | 2.141 RON | 10.141 RON | 259 RON | 259 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | — | 427 RON | 89 RON | — | — |
| Datorii totale | 48.147 RON | 48.147 RON | 48.147 RON | 48.147 RON | 48.147 RON | 48.147 RON | 255.224 RON | 194.426 RON | 11.969 RON | 11.969 RON |
| Capitaluri proprii | -48.147 RON | -48.147 RON | -48.147 RON | -48.147 RON | -48.147 RON | -48.147 RON | -116.889 RON | -60.283 RON | -6.971 RON | -5.614 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | — | 5 | 4 | — | — |