ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite cererea. Obliga parata sa plateasca reclamantei suma de 61650,68 reprezentand contravaloare servicii, la care se adauga penalitati calculate la valoarea debitului restant, de la data scadentei si pana la data platii, precum si suma de 7611 lei repezentand cheltuieli de judecata. Cu apel in 15 zile de la comunicare, cererea urmand a fi depusa la Judecatoria Seclorului 3 Bucuresti. Pronunţată astăzi, 04.03.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Comunică pârâtei interogatoriul propus de către reclamantă cu men?iunea de a răspund în scris la interogatoriu, sub sanc?iunea aplicării dispozi?iilor art. 358 C.pr.civ..
In baza Hotarârii nr. 4/27.08.2025, a Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Judecătoriei Sector 3 Bucureşti, dispune amânarea soluţionării prezentei cauze până la reluarea activitătii de judecată.
In vederea administratii probatoriului incuviintat de catre instanta, va amâna cauza
Pentru ca pârâtul sa indeplineasca obligatiile stabilite de catre instanta, va amâna cauza
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.968.141 RON | 6.405 RON | 727.205 RON | 263.839 RON | 842.434 RON | 379.068 RON | 7 |
| 2024 | 3.344.884 RON | 1.533 RON | 961.760 RON | 276.119 RON | 1.059.051 RON | 372.663 RON | 8 |
| 2023 | 3.191.746 RON | 100.813 RON | 835.380 RON | 292.068 RON | 947.189 RON | 403.130 RON | 8 |
| 2022 | 3.374.655 RON | 73.137 RON | 696.565 RON | 316.752 RON | 752.877 RON | 372.317 RON | 10 |
| 2021 | 3.781.958 RON | 62.217 RON | 969.173 RON | 386.033 RON | 883.067 RON | 299.180 RON | 10 |
| 2020 | 2.792.182 RON | 48.684 RON | 1.231.437 RON | 467.707 RON | 1.001.439 RON | 236.962 RON | 11 |
| 2019 | 2.239.868 RON | 29.225 RON | 1.124.923 RON | 432.810 RON | 878.034 RON | 185.174 RON | — |
| 2018 | 2.344.184 RON | 63.760 RON | 987.230 RON | 434.993 RON | 894.853 RON | 341.869 RON | 14 |
| 2017 | 1.845.609 RON | 16.592 RON | 961.278 RON | 372.938 RON | 934.689 RON | 345.602 RON | — |
| 2016 | 1.760.771 RON | 15.441 RON | 1.043.287 RON | 414.872 RON | 957.019 RON | 327.857 RON | 13 |
| 2015 | 1.334.962 RON | 6.023 RON | 1.101.021 RON | 294.255 RON | 986.140 RON | 178.627 RON | — |
| 2014 | 1.257.949 RON | 10.124 RON | 1.278.800 RON | 302.573 RON | 1.149.091 RON | 172.117 RON | 14 |
| 2013 | 1.034.929 RON | 9.302 RON | 1.155.822 RON | 313.075 RON | 1.004.758 RON | 161.264 RON | 15 |
| 2012 | 1.404.716 RON | 12.545 RON | 1.085.183 RON | 352.013 RON | 884.983 RON | 151.066 RON | 15 |
| 2011 | 1.517.614 RON | 20.803 RON | 992.145 RON | 345.273 RON | 785.187 RON | 137.568 RON | 16 |
| 2010 | 1.361.911 RON | 10.833 RON | 870.322 RON | 440.686 RON | 540.082 RON | 109.699 RON | 11 |
| 2009 | 801.651 RON | 12.736 RON | 726.957 RON | 460.002 RON | 378.375 RON | 110.673 RON | 13 |
| 2008 | 881.646 RON | 1.784 RON | 767.096 RON | 487.568 RON | 378.213 RON | 97.938 RON | 15 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.968.141 RON | 3.344.884 RON | 3.191.746 RON | 3.374.655 RON | 3.781.958 RON | 2.792.182 RON | 2.239.868 RON | 2.344.184 RON | 1.845.609 RON | 1.760.771 RON | 1.334.962 RON | 1.257.949 RON | 1.034.929 RON | 1.404.716 RON | 1.517.614 RON | 1.361.911 RON | 801.651 RON | 881.646 RON |
| Venituri totale | 2.987.245 RON | 3.398.584 RON | 3.191.751 RON | 3.374.680 RON | 3.676.565 RON | 2.817.290 RON | 2.364.119 RON | 2.344.248 RON | 1.877.431 RON | 1.790.448 RON | 1.387.679 RON | 1.257.949 RON | 1.073.028 RON | 1.459.802 RON | 1.525.110 RON | 1.373.623 RON | 803.478 RON | 886.822 RON |
| Cheltuieli totale | 2.979.753 RON | 3.395.650 RON | 3.073.287 RON | 3.289.519 RON | 3.603.286 RON | 2.759.170 RON | 2.328.769 RON | 2.273.122 RON | 1.857.333 RON | 1.771.674 RON | 1.380.176 RON | 1.244.107 RON | 1.061.363 RON | 1.444.361 RON | 1.500.167 RON | 1.354.898 RON | 785.009 RON | 884.315 RON |
| Profit brut | 7.492 RON | 2.934 RON | 118.464 RON | 85.161 RON | 73.279 RON | 58.120 RON | 35.350 RON | 71.126 RON | 20.098 RON | 18.774 RON | 7.503 RON | 13.842 RON | 11.665 RON | 15.441 RON | 24.943 RON | 18.725 RON | 18.469 RON | 2.507 RON |
| Profit net | 6.405 RON | 1.533 RON | 100.813 RON | 73.137 RON | 62.217 RON | 48.684 RON | 29.225 RON | 63.760 RON | 16.592 RON | 15.441 RON | 6.023 RON | 10.124 RON | 9.302 RON | 12.545 RON | 20.803 RON | 10.833 RON | 12.736 RON | 1.784 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 263.839 RON | 276.119 RON | 292.068 RON | 316.752 RON | 386.033 RON | 467.707 RON | 432.810 RON | 434.993 RON | 372.938 RON | 414.872 RON | 294.255 RON | 302.573 RON | 313.075 RON | 352.013 RON | 345.273 RON | 440.686 RON | 460.002 RON | 487.568 RON |
| Active circulante | 842.434 RON | 1.059.051 RON | 947.189 RON | 752.877 RON | 883.067 RON | 1.001.439 RON | 878.034 RON | 894.853 RON | 934.689 RON | 957.019 RON | 986.140 RON | 1.149.091 RON | 1.004.758 RON | 884.983 RON | 785.187 RON | 540.082 RON | 378.375 RON | 378.213 RON |
| Stocuri | 473.849 RON | 484.239 RON | 433.121 RON | 466.652 RON | 631.091 RON | 855.269 RON | 752.678 RON | 257.021 RON | 328.186 RON | 436.173 RON | 620.527 RON | 745.776 RON | 802.165 RON | 705.803 RON | 658.208 RON | 432.594 RON | 366.065 RON | 295.006 RON |
| Creante | 320.164 RON | 418.600 RON | 408.160 RON | 189.566 RON | 153.426 RON | 82.582 RON | 114.275 RON | 503.434 RON | 531.625 RON | 462.968 RON | 322.366 RON | 388.165 RON | 186.753 RON | 149.977 RON | 118.466 RON | 97.935 RON | 12.310 RON | 81.175 RON |
| Casa si conturi la banci | 48.421 RON | 156.212 RON | 105.908 RON | 96.659 RON | 98.550 RON | 63.588 RON | 11.081 RON | 134.398 RON | 74.878 RON | 57.878 RON | 43.247 RON | 15.150 RON | 15.840 RON | 29.203 RON | 8.513 RON | 9.553 RON | — | 2.032 RON |
| Datorii totale | 727.205 RON | 961.760 RON | 835.380 RON | 696.565 RON | 969.173 RON | 1.231.437 RON | 1.124.923 RON | 987.230 RON | 961.278 RON | 1.043.287 RON | 1.101.021 RON | 1.278.800 RON | 1.155.822 RON | 1.085.183 RON | 992.145 RON | 870.322 RON | 726.957 RON | 767.096 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | 747 RON | 747 RON | 747 RON | 747 RON | 747 RON | 747 RON | 747 RON | 747 RON | 747 RON | 747 RON | 747 RON | 747 RON | 747 RON | 747 RON | 747 RON | 747 RON | 747 RON |
| Capitaluri proprii | 379.068 RON | 372.663 RON | 403.130 RON | 372.317 RON | 299.180 RON | 236.962 RON | 185.174 RON | 341.869 RON | 345.602 RON | 327.857 RON | 178.627 RON | 172.117 RON | 161.264 RON | 151.066 RON | 137.568 RON | 109.699 RON | 110.673 RON | 97.938 RON |
| Capital subscris varsat | 76.000 RON | 76.000 RON | 76.000 RON | 76.000 RON | 76.000 RON | 76.000 RON | 76.000 RON | 76.000 RON | 76.000 RON | 76.000 RON | 76.000 RON | 76.000 RON | 76.000 RON | 76.000 RON | 76.000 RON | 76.000 RON | 76.000 RON | 76.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 7 | 8 | 8 | 10 | 10 | 11 | — | 14 | — | 13 | — | 14 | 15 | 15 | 16 | 11 | 13 | 15 |
25 de contracte atribuite, in valoare de 150.720 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 150.745 lei.
Achizitii directe
25 de contracte
150.720 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.238.380 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 05:02).