CONTVAR SRL
Nr. Reg. Com. J40/17096/2006EUID ROONRC.J40/17096/2006Infiintata 26.10.2006
Adresa:B-dul Camil Ressu nr. 74, bl. S2, ap. 2, Sector 3, București
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | — |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9.800 RON | 3.743 RON | 154 RON | 0 RON | 170.867 RON | 170.713 RON | 0 |
| 2024 | 13.370 RON | -1.059 RON | 105 RON | — | 167.077 RON | 166.972 RON | — |
| 2023 | 4.500 RON | 1.133 RON | 482 RON | — | 168.513 RON | 168.031 RON | — |
| 2022 | 1.500 RON | -337 RON | 401 RON | — | 167.299 RON | 166.898 RON | — |
| 2021 | 3.000 RON | 626 RON | 171 RON | — | 167.406 RON | 167.235 RON | — |
| 2020 | 1.500 RON | -1.780 RON | 147 RON | — | 166.756 RON | 166.609 RON | — |
| 2019 | 1.500 RON | -131 RON | 147 RON | — | 168.537 RON | 168.390 RON | — |
| 2018 | 3.000 RON | 23 RON | 452 RON | — | 168.973 RON | 168.521 RON | — |
| 2017 | 5.600 RON | -4.087 RON | 340 RON | — | 168.838 RON | 168.498 RON | — |
| 2016 | 12.600 RON | 2.571 RON | 1.392 RON | — | 173.977 RON | 172.585 RON | — |
| 2015 | 11.100 RON | -1.564 RON | 1.287 RON | — | 171.301 RON | 170.014 RON | — |
| 2014 | 11.100 RON | 1.174 RON | 860 RON | 0 RON | 172.438 RON | 171.578 RON | — |
| 2013 | 12.600 RON | -73 RON | 1.473 RON | 0 RON | 171.877 RON | 170.404 RON | — |
| 2012 | 12.982 RON | -2.241 RON | 477 RON | 671 RON | 170.282 RON | 170.476 RON | — |
| 2011 | 30.779 RON | 15.171 RON | 4.443 RON | 1.610 RON | 175.550 RON | 172.717 RON | — |
| 2010 | 32.564 RON | 18.796 RON | 6.300 RON | 4.043 RON | 159.803 RON | 157.546 RON | 1 |
| 2009 | 79.120 RON | 50.074 RON | 4.605 RON | 3.455 RON | 139.900 RON | 138.750 RON | 1 |
| 2008 | 77.723 RON | 46.834 RON | 3.341 RON | 3.975 RON | 88.042 RON | 88.676 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 9.800 RON | 13.370 RON | 4.500 RON | 1.500 RON | 3.000 RON | 1.500 RON | 1.500 RON | 3.000 RON | 5.600 RON | 12.600 RON | 11.100 RON | 11.100 RON | 12.600 RON | 12.982 RON | 30.779 RON | 32.564 RON | 79.120 RON | 77.723 RON |
| Venituri totale | 9.800 RON | 13.370 RON | 4.500 RON | 1.500 RON | 3.000 RON | 1.500 RON | 1.500 RON | 3.000 RON | 5.600 RON | 12.600 RON | 11.100 RON | 11.100 RON | 12.600 RON | 12.982 RON | 30.781 RON | 32.564 RON | 79.124 RON | 77.741 RON |
| Cheltuieli totale | 5.869 RON | 14.335 RON | 3.151 RON | 1.792 RON | 2.283 RON | 3.235 RON | 1.586 RON | 2.887 RON | 9.519 RON | 9.651 RON | 12.331 RON | 9.593 RON | 12.295 RON | 14.834 RON | 14.687 RON | 8.462 RON | 25.522 RON | 28.963 RON |
| Profit brut | 3.931 RON | 0 RON | 1.349 RON | 0 RON | 717 RON | 0 RON | 0 RON | 113 RON | 0 RON | 2.949 RON | 0 RON | 1.507 RON | 305 RON | 0 RON | 16.094 RON | 24.102 RON | 53.602 RON | 48.778 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 965 RON | 0 RON | 292 RON | 0 RON | 1.735 RON | 86 RON | 0 RON | 3.919 RON | 0 RON | 1.231 RON | 0 RON | 0 RON | 1.852 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 3.743 RON | 0 RON | 1.133 RON | 0 RON | 626 RON | 0 RON | 0 RON | 23 RON | 0 RON | 2.571 RON | 0 RON | 1.174 RON | 0 RON | 0 RON | 15.171 RON | 18.796 RON | 50.074 RON | 46.834 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 1.059 RON | 0 RON | 337 RON | 0 RON | 1.780 RON | 131 RON | 0 RON | 4.087 RON | 0 RON | 1.564 RON | 0 RON | 73 RON | 2.241 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 671 RON | 1.610 RON | 4.043 RON | 3.455 RON | 3.975 RON |
| Active circulante | 170.867 RON | 167.077 RON | 168.513 RON | 167.299 RON | 167.406 RON | 166.756 RON | 168.537 RON | 168.973 RON | 168.838 RON | 173.977 RON | 171.301 RON | 172.438 RON | 171.877 RON | 170.282 RON | 175.550 RON | 159.803 RON | 139.900 RON | 88.042 RON |
| Creante | 2.707 RON | 2.707 RON | 2.665 RON | 2.665 RON | 2.689 RON | 2.867 RON | 4.767 RON | 4.998 RON | 4.828 RON | 6.128 RON | 3.828 RON | 4.710 RON | 9.760 RON | 25.383 RON | 35.817 RON | 24.412 RON | 500 RON | 3.248 RON |
| Casa si conturi la banci | 168.160 RON | 164.370 RON | 165.848 RON | 164.634 RON | 164.717 RON | 163.889 RON | 163.770 RON | 163.975 RON | 164.010 RON | 167.849 RON | 167.473 RON | 167.728 RON | 162.117 RON | 144.899 RON | 139.733 RON | 135.391 RON | 139.400 RON | 84.794 RON |
| Datorii totale | 154 RON | 105 RON | 482 RON | 401 RON | 171 RON | 147 RON | 147 RON | 452 RON | 340 RON | 1.392 RON | 1.287 RON | 860 RON | 1.473 RON | 477 RON | 4.443 RON | 6.300 RON | 4.605 RON | 3.341 RON |
| Capitaluri proprii | 170.713 RON | 166.972 RON | 168.031 RON | 166.898 RON | 167.235 RON | 166.609 RON | 168.390 RON | 168.521 RON | 168.498 RON | 172.585 RON | 170.014 RON | 171.578 RON | 170.404 RON | 170.476 RON | 172.717 RON | 157.546 RON | 138.750 RON | 88.676 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 |