Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 575.912 RON | 260.646 RON | 97.493 RON | 53.886 RON | 525.878 RON | 482.721 RON | 2 |
| 2024 | 293.700 RON | 1.200 RON | 150.144 RON | 43.249 RON | 328.584 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 222.139 RON |
| 3 |
| 2023 | 297.810 RON | 8.797 RON | 98.287 RON | 59.481 RON | 259.295 RON | 220.939 RON | 3 |
| 2022 | 298.505 RON | 65.100 RON | 72.945 RON | 78.689 RON | 254.962 RON | 262.142 RON | 2 |
| 2021 | 293.087 RON | 53.114 RON | 38.037 RON | 99.590 RON | 134.503 RON | 197.042 RON | 2 |
| 2020 | 240.735 RON | 73.753 RON | 13.060 RON | 33.795 RON | 124.507 RON | 146.228 RON | 2 |
| 2019 | 238.544 RON | 46.488 RON | 17.689 RON | 40.474 RON | 49.507 RON | 72.292 RON | 2 |
| 2018 | 158.764 RON | -1.891 RON | 77.876 RON | 47.153 RON | 56.527 RON | 25.804 RON | 2 |
| 2017 | 125.408 RON | 3.825 RON | 86.215 RON | 53.832 RON | 60.078 RON | 27.695 RON | 2 |
| 2016 | 122.074 RON | 12.584 RON | 80.808 RON | 53.152 RON | 51.526 RON | 23.870 RON | 1 |
| 2015 | 71.356 RON | 189 RON | 32.440 RON | 12.297 RON | 31.429 RON | 11.286 RON | 2 |
| 2014 | 54.255 RON | -2.318 RON | 2.108 RON | 0 RON | 13.205 RON | 11.097 RON | 2 |
| 2013 | 43.647 RON | -5.507 RON | 17.806 RON | 20.739 RON | 10.481 RON | 13.414 RON | 2 |
| 2012 | 47.628 RON | -1.442 RON | 15.629 RON | 26.839 RON | 7.711 RON | 18.921 RON | 2 |
| 2011 | 64.748 RON | 10.104 RON | 21.736 RON | 32.938 RON | 9.161 RON | 20.363 RON | 1 |
| 2010 | 56.845 RON | 8.333 RON | 50.339 RON | 39.038 RON | 21.560 RON | 10.259 RON | 1 |
| 2009 | 37.030 RON | 248 RON | 62.610 RON | 45.138 RON | 19.398 RON | 1.926 RON | 1 |
| 2008 | 38.013 RON | -762 RON | 78.657 RON | 51.238 RON | 29.097 RON | 1.678 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 575.912 RON | 293.700 RON | 297.810 RON | 298.505 RON | 293.087 RON | 240.735 RON | 238.544 RON | 158.764 RON | 125.408 RON | 122.074 RON | 71.356 RON | 54.255 RON | 43.647 RON | 47.628 RON | 64.748 RON | 56.845 RON | 37.030 RON | 38.013 RON |
| Venituri totale | 641.388 RON | 293.700 RON | 297.810 RON | 298.505 RON | 293.087 RON | 240.735 RON | 238.544 RON | 160.401 RON | 129.322 RON | 122.107 RON | 71.356 RON | 70.655 RON | 43.647 RON | 47.628 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 366.653 RON | 289.709 RON | 286.035 RON | 230.569 RON | 237.042 RON | 164.802 RON | 189.670 RON | 160.687 RON | 124.234 RON | 107.998 RON | 69.047 RON | 70.853 RON | 47.907 RON | 49.070 RON | ||||
| Profit brut | 274.735 RON | 3.991 RON | 11.775 RON | 67.936 RON | 56.045 RON | 75.933 RON | 48.874 RON | 0 RON | 5.088 RON | 14.109 RON | 2.309 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 286 RON | 0 RON | 0 RON | — | 198 RON | 4.260 RON | 1.442 RON | ||||
| Profit net | 260.646 RON | 1.200 RON | 8.797 RON | 65.100 RON | 53.114 RON | 73.753 RON | 46.488 RON | 0 RON | 3.825 RON | 12.584 RON | 189 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.891 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.318 RON | 5.507 RON | 1.442 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 53.886 RON | 43.249 RON | 59.481 RON | 78.689 RON | 99.590 RON | 33.795 RON | 40.474 RON | 47.153 RON | 53.832 RON | 53.152 RON | 12.297 RON | 0 RON | 20.739 RON | 26.839 RON | ||||
| Active circulante | 525.878 RON | 328.584 RON | 259.295 RON | 254.962 RON | 134.503 RON | 124.507 RON | 49.507 RON | 56.527 RON | 60.078 RON | 51.526 RON | 31.429 RON | 13.205 RON | 10.481 RON | 7.711 RON | ||||
| Stocuri | 351.808 RON | 278.116 RON | 234.703 RON | 180.080 RON | 83.192 RON | 50.287 RON | 31.308 RON | 43.455 RON | 49.271 RON | 40.771 RON | 21.734 RON | 2.750 RON | 8.161 RON | 4.415 RON | ||||
| Creante | 55.687 RON | 23.025 RON | 16.607 RON | 16.190 RON | 15.944 RON | 63.294 RON | 12.455 RON | 8.827 RON | 8.827 RON | 7.838 RON | 6.422 RON | 10.049 RON | 549 RON | 549 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 118.383 RON | 27.443 RON | 7.985 RON | 58.692 RON | 35.367 RON | 10.926 RON | 5.744 RON | 4.245 RON | 1.980 RON | 2.917 RON | 3.273 RON | 406 RON | 1.771 RON | 2.747 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 450 RON | 450 RON | 450 RON | 1.436 RON | 986 RON | 986 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||
| Datorii totale | 97.493 RON | 150.144 RON | 98.287 RON | 72.945 RON | 38.037 RON | 13.060 RON | 17.689 RON | 77.876 RON | 86.215 RON | 80.808 RON | 32.440 RON | 2.108 RON | 17.806 RON | 15.629 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 482.721 RON | 222.139 RON | 220.939 RON | 262.142 RON | 197.042 RON | 146.228 RON | 72.292 RON | 25.804 RON | 27.695 RON | 23.870 RON | 11.286 RON | 11.097 RON | 13.414 RON | 18.921 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | — | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 64.748 RON |
| 56.845 RON |
| 37.031 RON |
| 38.016 RON |
| 52.757 RON |
| 46.564 RON |
| 34.962 RON |
| 37.828 RON |
| 11.991 RON |
| 10.281 RON |
| 2.069 RON |
| 188 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 10.104 RON |
| 8.333 RON |
| 248 RON |
| — |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 762 RON |
| 32.938 RON |
| 39.038 RON |
| 45.138 RON |
| 51.238 RON |
| 9.161 RON |
| 21.560 RON |
| 19.398 RON |
| 29.097 RON |
| 6.812 RON |
| 19.227 RON |
| 18.302 RON |
| 27.151 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 2.349 RON |
| 2.333 RON |
| 1.096 RON |
| 1.946 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 21.736 RON |
| 50.339 RON |
| 62.610 RON |
| 78.657 RON |
| 20.363 RON |
| 10.259 RON |
| 1.926 RON |
| 1.678 RON |
| 1.000 RON |
| 1.000 RON |
| 1.000 RON |
| 1.000 RON |
| 1 |
| 1 |
| 1 |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
4 contracte atribuite, in valoare de 1.500 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
4 contracte
1.500 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 153 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 20:51).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.