ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 25.767 RON | -68.544 RON | 135.455 RON | — | 1.784 RON | -133.671 RON | 1 |
| 2012 | 36.215 RON | -17.940 RON | 131.920 RON | — | 66.793 RON |
| Indicator | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 25.767 RON |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| -65.127 RON |
| 1 |
| 2011 | 37.588 RON | -25.321 RON | 108.440 RON | — | 61.253 RON | -47.187 RON | 2 |
| 2010 | 44.078 RON | -17.247 RON | 70.498 RON | — | 48.633 RON | -21.865 RON | 2 |
| 2009 | 25.345 RON | -7.084 RON | 28.853 RON | — | 24.235 RON | -4.618 RON | 2 |
| 2008 | 34.890 RON | -10.981 RON | 29.209 RON | — | 31.675 RON | 2.466 RON | 2 |
| 36.215 RON |
| 37.588 RON |
| 44.078 RON |
| 25.345 RON |
| 34.890 RON |
| Venituri totale | 25.767 RON | 36.215 RON | 37.588 RON | 44.078 RON | 25.345 RON | 34.890 RON |
| Cheltuieli totale | 93.644 RON | 54.155 RON | 62.909 RON | 59.675 RON | 31.512 RON | 45.563 RON |
| Pierdere bruta | 67.877 RON | 17.940 RON | 25.321 RON | 15.597 RON | 6.167 RON | 10.673 RON |
| Pierdere neta | 68.544 RON | 17.940 RON | 25.321 RON | 17.247 RON | 7.084 RON | 10.981 RON |
| Active circulante | 1.784 RON | 66.793 RON | 61.253 RON | 48.633 RON | 24.235 RON | 31.675 RON |
| Stocuri | 1.150 RON | 66.306 RON | 60.657 RON | 48.188 RON | 23.879 RON | 31.539 RON |
| Casa si conturi la banci | 634 RON | 487 RON | 596 RON | 445 RON | 356 RON | 136 RON |
| Datorii totale | 135.455 RON | 131.920 RON | 108.440 RON | 70.498 RON | 28.853 RON | 29.209 RON |
| Capitaluri proprii | -133.671 RON | -65.127 RON | -47.187 RON | -21.865 RON | -4.618 RON | 2.466 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
P-ţa Agroalimentară Deva, etajul 1, spaţiul nr. 40
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.