Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16.104.906 RON | 450.352 RON | 5.564.733 RON | 5.570.783 RON | 3.939.020 RON | 6.403.782 RON | 38 |
| 2024 | 15.418.594 RON | 1.085.440 RON | 6.000.098 RON | 5.209.137 RON | 4.747.236 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 6.954.413 RON |
| 42 |
| 2023 | 19.958.405 RON | 2.166.656 RON | 4.012.356 RON | 3.847.385 RON | 5.275.321 RON | 6.159.155 RON | 43 |
| 2022 | 13.981.229 RON | 1.224.665 RON | 2.244.720 RON | 753.412 RON | 4.154.994 RON | 4.007.112 RON | 42 |
| 2021 | 4.864.862 RON | 109.385 RON | 2.886.316 RON | 1.054.077 RON | 3.080.727 RON | 2.809.460 RON | 26 |
| 2020 | 3.350.605 RON | -1.320.490 RON | 2.661.510 RON | 1.775.867 RON | 3.127.064 RON | 2.788.837 RON | 28 |
| 2019 | 15.053.445 RON | 246.767 RON | 3.528.217 RON | 2.420.423 RON | 4.178.194 RON | 4.230.774 RON | 54 |
| 2018 | 13.518.630 RON | 1.209.964 RON | 5.007.856 RON | 3.261.511 RON | 4.419.788 RON | 3.984.007 RON | 130 |
| 2017 | 12.257.392 RON | 1.486.468 RON | 3.987.854 RON | 3.117.289 RON | 3.136.208 RON | 2.774.219 RON | 130 |
| 2016 | 12.303.857 RON | 975.705 RON | 3.254.460 RON | 2.559.147 RON | 1.979.177 RON | 1.287.751 RON | 146 |
| 2015 | 5.910.272 RON | 1.068.100 RON | 1.478.981 RON | 1.665.177 RON | 2.735.260 RON | 1.679.282 RON | 119 |
| 2014 | 4.703.500 RON | 400.878 RON | 1.263.521 RON | 1.721.610 RON | 4.471.707 RON | 1.248.370 RON | 56 |
| 2013 | 6.753.505 RON | 327.964 RON | 1.005.935 RON | 1.721.766 RON | 686.639 RON | 758.475 RON | 124 |
| 2012 | 14.833.380 RON | 70.334 RON | 1.217.252 RON | 1.506.502 RON | 891.336 RON | 430.512 RON | 311 |
| 2011 | 11.010.161 RON | 331.731 RON | 2.466.833 RON | 643.634 RON | 2.294.604 RON | 360.178 RON | 342 |
| 2010 | 659.608 RON | 89.205 RON | 263.495 RON | 102.946 RON | 312.411 RON | 152.043 RON | 10 |
| 2009 | 882.597 RON | 51.707 RON | 214.068 RON | 84.471 RON | 192.435 RON | 62.838 RON | 7 |
| 2008 | 128.051 RON | 1.212 RON | 110.749 RON | 74.253 RON | 37.828 RON | 1.332 RON | 2 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 16.104.906 RON | 15.418.594 RON | 19.958.405 RON | 13.981.229 RON | 4.864.862 RON | 3.350.605 RON | 15.053.445 RON | 13.518.630 RON | 12.257.392 RON | 12.303.857 RON | 5.910.272 RON | 4.703.500 RON | 6.753.505 RON | 14.833.380 RON | 11.010.161 RON | 659.608 RON | 882.597 RON | 128.051 RON |
| Venituri totale | 16.540.981 RON | 16.845.521 RON | 20.278.455 RON | 15.288.525 RON | 6.380.346 RON | 4.359.344 RON | 15.215.392 RON | 13.799.625 RON | 13.023.239 RON | 12.587.141 RON | 8.858.185 RON | 4.852.339 RON | 6.969.643 RON | 15.099.168 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 16.018.906 RON | 15.578.678 RON | 17.834.740 RON | 14.063.860 RON | 6.251.280 RON | 5.679.834 RON | 14.917.143 RON | 12.349.374 RON | 11.496.974 RON | 11.611.436 RON | 7.682.263 RON | 4.373.025 RON | 6.588.813 RON | 15.005.917 RON | ||||
| Profit brut | 522.075 RON | 1.266.843 RON | 2.443.715 RON | 1.224.665 RON | 129.066 RON | 0 RON | 298.249 RON | 1.450.251 RON | 1.526.265 RON | 975.705 RON | 1.175.922 RON | 479.314 RON | 380.830 RON | 93.251 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.320.490 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 450.352 RON | 1.085.440 RON | 2.166.656 RON | 1.224.665 RON | 109.385 RON | 0 RON | 246.767 RON | 1.209.964 RON | 1.486.468 RON | 975.705 RON | 1.068.100 RON | 400.878 RON | 327.964 RON | 70.334 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.320.490 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 5.570.783 RON | 5.209.137 RON | 3.847.385 RON | 753.412 RON | 1.054.077 RON | 1.775.867 RON | 2.420.423 RON | 3.261.511 RON | 3.117.289 RON | 2.559.147 RON | 1.665.177 RON | 1.721.610 RON | 1.721.766 RON | 1.506.502 RON | ||||
| Active circulante | 3.939.020 RON | 4.747.236 RON | 5.275.321 RON | 4.154.994 RON | 3.080.727 RON | 3.127.064 RON | 4.178.194 RON | 4.419.788 RON | 3.136.208 RON | 1.979.177 RON | 2.735.260 RON | 4.471.707 RON | 686.639 RON | 891.336 RON | ||||
| Stocuri | 160.330 RON | 167.944 RON | 137.964 RON | 1.149.183 RON | 1.945.008 RON | 2.316.916 RON | 2.337.399 RON | 2.302.518 RON | 401.585 RON | 643.122 RON | 168.062 RON | 85.046 RON | 20.478 RON | 145.708 RON | ||||
| Creante | 319.143 RON | 442.537 RON | 930.038 RON | 309.440 RON | 98.192 RON | 148.812 RON | 1.012.711 RON | 975.809 RON | 484.305 RON | 223.073 RON | 2.145.205 RON | 3.963.433 RON | 450.058 RON | 612.594 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 2.459.547 RON | 1.136.755 RON | 2.207.319 RON | 2.696.371 RON | 1.037.527 RON | 661.336 RON | 828.084 RON | 1.141.461 RON | 2.250.318 RON | 1.112.982 RON | 421.993 RON | 423.228 RON | 216.103 RON | 133.034 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 2.659.193 RON | 2.998.138 RON | 1.050.056 RON | 1.344.677 RON | 1.562.223 RON | 1.053.431 RON | 1.252.077 RON | 5.225.978 RON | 639.282 RON | 171.059 RON | 209.465 RON | 225.882 RON | 6.192 RON | 2.578 RON | ||||
| Datorii totale | 5.564.733 RON | 6.000.098 RON | 4.012.356 RON | 2.244.720 RON | 2.886.316 RON | 2.661.510 RON | 3.528.217 RON | 5.007.856 RON | 3.987.854 RON | 3.254.460 RON | 1.478.981 RON | 1.263.521 RON | 1.005.935 RON | 1.217.252 RON | ||||
| Venituri in avans | 200.481 RON | — | 1.251 RON | 1.251 RON | 1.251 RON | 506.015 RON | 91.703 RON | 3.915.414 RON | 130.706 RON | 167.172 RON | 1.451.639 RON | 3.907.308 RON | 650.187 RON | 752.652 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 6.403.782 RON | 6.954.413 RON | 6.159.155 RON | 4.007.112 RON | 2.809.460 RON | 2.788.837 RON | 4.230.774 RON | 3.984.007 RON | 2.774.219 RON | 1.287.751 RON | 1.679.282 RON | 1.248.370 RON | 758.475 RON | 430.512 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 10.010 RON | 10.010 RON | 10.010 RON | 10.010 RON | 10.010 RON | 10.010 RON | 10.010 RON | 10.010 RON | 10.010 RON | 10.010 RON | 10.010 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 38 | 42 | 43 | 42 | 26 | 28 | 54 | 130 | 130 | 146 | 119 | 56 | 124 | 311 | 342 |
în incinta Centrului Comercial Alba Mall, Unitatea H1A
sect. 6
| 11.122.948 RON |
| 786.906 RON |
| 882.939 RON |
| 128.201 RON |
| 10.744.818 RON |
| 689.101 RON |
| 817.689 RON |
| 126.504 RON |
| 378.130 RON |
| 97.805 RON |
| 65.250 RON |
| 1.697 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 331.731 RON |
| 89.205 RON |
| 51.707 RON |
| 1.212 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 643.634 RON |
| 102.946 RON |
| 84.471 RON |
| 74.253 RON |
| 2.294.604 RON |
| 312.411 RON |
| 192.435 RON |
| 37.828 RON |
| 53.465 RON |
| — |
| — |
| 2.148 RON |
| 1.581.470 RON |
| 124.245 RON |
| 162.370 RON |
| 8.362 RON |
| 659.669 RON |
| 188.166 RON |
| 30.065 RON |
| 27.318 RON |
| 1.061 RON |
| 181 RON |
| — |
| — |
| 2.466.833 RON |
| 263.495 RON |
| 214.068 RON |
| 110.749 RON |
| 112.288 RON |
| — |
| — |
| — |
| 360.178 RON |
| 152.043 RON |
| 62.838 RON |
| 1.332 RON |
| 10.000 RON |
| 10.000 RON |
| 10.000 RON |
| 200 RON |
| 10 |
| 7 |
| 2 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
4 contracte atribuite, in valoare de 9.595 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 5.987 lei.
Achizitii directe
2 contracte
5.985 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
3.610 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 143 de zile de la data documentului, iar 25,8% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 12:55).
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.