TĂTĂRAŞI ARENA SRL
- J22/2808/2006IASIdin 15.11.2006
- J40/5877/2012BUCURESTIdin 23.05.2012in vigoare
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| firmăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 0 RON | -29.600.573 RON | 74.016.785 RON | 393 RON | 23.854.818 RON | -50.373.862 RON | 0 |
| 2013 | 0 RON | -3.552.939 RON | 74.039.373 RON | 393 RON | 53.477.979 RON | -20.773.289 RON | 0 |
| 2012 | 0 RON | -4.163.033 RON | 70.553.198 RON | 393 RON | 53.491.818 RON | -17.220.350 RON | 0 |
| 2011 | 0 RON | -5.876.838 RON | 66.549.527 RON | 393 RON | 53.491.817 RON | -13.057.317 RON | — |
| 2010 | — | -4.612.128 RON | 60.837.433 RON | 393 RON | 53.656.561 RON | -7.180.479 RON | — |
| 2009 | — | -6.181.391 RON | 58.837.143 RON | 381 RON | 56.271.811 RON | -2.564.951 RON | — |
| 2008 | — | -6.728.634 RON | 52.703.141 RON | 359 RON | 56.618.784 RON | 3.916.002 RON | — |
| Indicator | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Venituri totale | 593.300 RON | 3.103.878 RON | 2.844.537 RON | 3.310.227 RON | 3.136.214 RON | 2.984.448 RON | 20.188.500 RON |
| Cheltuieli totale | 30.193.873 RON | 6.656.817 RON | 7.007.570 RON | 9.187.065 RON | 7.745.117 RON | 9.162.972 RON | 26.917.134 RON |
| Pierdere bruta | 29.600.573 RON | 3.552.939 RON | 4.163.033 RON | 5.876.838 RON | 4.608.903 RON | 6.178.524 RON | 6.728.634 RON |
| Pierdere neta | 29.600.573 RON | 3.552.939 RON | 4.163.033 RON | 5.876.838 RON | 4.612.128 RON | 6.181.391 RON | 6.728.634 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 393 RON | 393 RON | 393 RON | 393 RON | 393 RON | 381 RON | 359 RON |
| Active circulante | 23.854.818 RON | 53.477.979 RON | 53.491.818 RON | 53.491.817 RON | 53.656.561 RON | 56.271.811 RON | 56.618.784 RON |
| Stocuri | 23.275.820 RON | 52.898.974 RON | 52.898.974 RON | 52.912.874 RON | 53.147.973 RON | 53.147.973 RON | 50.572.530 RON |
| Creante | 578.937 RON | 578.937 RON | 578.937 RON | 578.937 RON | 508.582 RON | 430.081 RON | 3.084.016 RON |
| Casa si conturi la banci | 61 RON | 68 RON | 13.907 RON | 6 RON | 6 RON | 2.693.757 RON | 2.962.238 RON |
| Datorii totale | 74.016.785 RON | 74.039.373 RON | 70.553.198 RON | 66.549.527 RON | 60.837.433 RON | 58.837.143 RON | 52.703.141 RON |
| Provizioane | 212.288 RON | 212.288 RON | 159.363 RON | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -50.373.862 RON | -20.773.289 RON | -17.220.350 RON | -13.057.317 RON | -7.180.479 RON | -2.564.951 RON | 3.916.002 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON |