ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
fosta adresa Periam nr. 68
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 20% |
| persoană | 20% |
| persoanăfostă | 10% |
| 4 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -8.449 RON | 35.980 RON | 0 RON | 15.643 RON | -20.337 RON | 0 |
| 2024 | — | -8.188 RON | 35.882 RON | — | 23.994 RON | -11.888 RON | 0 |
| 2023 | 64.159 RON | -5.699 RON | 38.278 RON | 0 RON | 34.578 RON | -3.700 RON | 0 |
| 2022 | 189.343 RON | -75.681 RON | 65.276 RON | 0 RON | 67.275 RON | 1.999 RON | 2 |
| 2021 | 466.929 RON | -315.955 RON | 178.605 RON | 11.782 RON | 244.503 RON | 77.680 RON | 5 |
| 2020 | 2.757.112 RON | 79.434 RON | 187.912 RON | 40.059 RON | 537.524 RON | 393.635 RON | 7 |
| 2019 | 2.795.113 RON | 85.898 RON | 280.029 RON | 68.488 RON | 519.203 RON | 314.201 RON | 7 |
| 2018 | 2.868.480 RON | 228.063 RON | 443.047 RON | 97.683 RON | 564.554 RON | 228.303 RON | 8 |
| 2017 | 2.876.026 RON | 213.638 RON | 308.635 RON | 1.990 RON | 508.077 RON | 213.878 RON | 9 |
| 2016 | 2.456.288 RON | 212.927 RON | 240.866 RON | 274 RON | 453.035 RON | 213.167 RON | 9 |
| 2015 | 2.108.992 RON | 141.277 RON | 197.054 RON | 400 RON | 475.325 RON | 278.671 RON | 9 |
| 2014 | 1.946.568 RON | 137.155 RON | 152.479 RON | 8.653 RON | 413.675 RON | 270.520 RON | 9 |
| 2013 | 2.043.732 RON | 133.125 RON | 170.753 RON | 28.284 RON | 496.556 RON | 354.087 RON | 9 |
| 2012 | 2.134.156 RON | 161.459 RON | 160.972 RON | 47.914 RON | 499.750 RON | 386.692 RON | 9 |
| 2011 | 1.824.788 RON | 59.264 RON | 250.408 RON | 66.753 RON | 408.673 RON | 225.233 RON | 9 |
| 2010 | 1.515.283 RON | 80.169 RON | 136.285 RON | 429 RON | 353.540 RON | 217.844 RON | 7 |
| 2009 | 1.190.933 RON | 85.560 RON | 189.068 RON | 4.905 RON | 321.839 RON | 137.676 RON | 4 |
| 2008 | 984.451 RON | 52.495 RON | 154.349 RON | 13.934 RON | 192.531 RON | 52.116 RON | 5 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | 64.159 RON | 189.343 RON | 466.929 RON | 2.757.112 RON | 2.795.113 RON | 2.868.480 RON | 2.876.026 RON | 2.456.288 RON | 2.108.992 RON | 1.946.568 RON | 2.043.732 RON | 2.134.156 RON | 1.824.788 RON | 1.515.283 RON | 1.190.933 RON | 984.451 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 15 RON | 66.856 RON | 210.406 RON | 466.984 RON | 2.762.244 RON | 2.799.104 RON | 2.869.319 RON | 2.876.789 RON | 2.456.521 RON | 2.109.075 RON | 1.949.607 RON | 2.044.764 RON | 2.138.717 RON | 1.824.795 RON | 1.515.302 RON | 1.210.422 RON | 992.930 RON |
| Cheltuieli totale | 8.449 RON | 8.203 RON | 72.555 RON | 284.024 RON | 779.094 RON | 2.657.177 RON | 2.685.050 RON | 2.612.256 RON | 2.620.761 RON | 2.202.629 RON | 1.939.732 RON | 1.785.943 RON | 1.885.409 RON | 1.944.078 RON | 1.753.661 RON | 1.415.152 RON | 1.107.812 RON | 930.093 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 105.067 RON | 114.054 RON | 257.063 RON | 256.028 RON | 253.892 RON | 169.343 RON | 163.664 RON | 159.355 RON | 194.639 RON | 71.134 RON | 100.150 RON | 102.610 RON | 62.837 RON |
| Pierdere bruta | 8.449 RON | 8.188 RON | 5.699 RON | 73.618 RON | 312.110 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 79.434 RON | 85.898 RON | 228.063 RON | 213.638 RON | 212.927 RON | 141.277 RON | 137.155 RON | 133.125 RON | 161.459 RON | 59.264 RON | 80.169 RON | 85.560 RON | 52.495 RON |
| Pierdere neta | 8.449 RON | 8.188 RON | 5.699 RON | 75.681 RON | 315.955 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 11.782 RON | 40.059 RON | 68.488 RON | 97.683 RON | 1.990 RON | 274 RON | 400 RON | 8.653 RON | 28.284 RON | 47.914 RON | 66.753 RON | 429 RON | 4.905 RON | 13.934 RON |
| Active circulante | 15.643 RON | 23.994 RON | 34.578 RON | 67.275 RON | 244.503 RON | 537.524 RON | 519.203 RON | 564.554 RON | 508.077 RON | 453.035 RON | 475.325 RON | 413.675 RON | 496.556 RON | 499.750 RON | 408.673 RON | 353.540 RON | 321.839 RON | 192.531 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 0 RON | 49.824 RON | 92.001 RON | 137.967 RON | 303.685 RON | 349.303 RON | 438.560 RON | 372.883 RON | 394.853 RON | 343.917 RON | 342.665 RON | 419.097 RON | 383.128 RON | 304.010 RON | 263.754 RON | 142.729 RON |
| Creante | 3.347 RON | 3.347 RON | 15.162 RON | 15.848 RON | 133.778 RON | 174.238 RON | 16.600 RON | 11.546 RON | 17.005 RON | 42.711 RON | 38.573 RON | 41.620 RON | 55.374 RON | 29.385 RON | 23.884 RON | 44.140 RON | 53.174 RON | 44.182 RON |
| Casa si conturi la banci | 12.296 RON | 20.647 RON | 19.416 RON | 1.603 RON | 18.724 RON | 225.319 RON | 198.918 RON | 203.705 RON | 52.512 RON | 37.441 RON | 41.899 RON | 28.138 RON | 98.517 RON | 51.268 RON | 1.661 RON | 5.390 RON | 4.911 RON | 5.620 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | 3.964 RON | 6.539 RON | 9.113 RON | 12.446 RON | 724 RON | — | 671 RON | — | — | 215 RON | 160 RON | — | — |
| Datorii totale | 35.980 RON | 35.882 RON | 38.278 RON | 65.276 RON | 178.605 RON | 187.912 RON | 280.029 RON | 443.047 RON | 308.635 RON | 240.866 RON | 197.054 RON | 152.479 RON | 170.753 RON | 160.972 RON | 250.408 RON | 136.285 RON | 189.068 RON | 154.349 RON |
| Capitaluri proprii | -20.337 RON | -11.888 RON | -3.700 RON | 1.999 RON | 77.680 RON | 393.635 RON | 314.201 RON | 228.303 RON | 213.878 RON | 213.167 RON | 278.671 RON | 270.520 RON | 354.087 RON | 386.692 RON | 225.233 RON | 217.844 RON | 137.676 RON | 52.116 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 7 | 7 | 8 | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | 7 | 4 | 5 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
6 contracte atribuite, in valoare de 2.372 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
6 contracte
2.372 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 16:42).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.