ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 413.569 RON | 18.352 RON | 147.608 RON | 94.279 RON | 224.909 RON | 171.580 RON | 0 |
| 2024 | 348.095 RON | 1.682 RON | 158.785 RON | 94.279 RON | 209.334 RON | 153.228 RON | 1 |
| 2023 | 331.962 RON | 13.568 RON | 103.046 RON | 95.087 RON | 159.506 RON | 151.547 RON | 1 |
| 2022 | 318.749 RON | 13.202 RON | 139.387 RON | 96.157 RON | 181.209 RON | 137.979 RON | 2 |
| 2021 | 500.204 RON | 23.284 RON | 125.541 RON | 101.016 RON | 183.244 RON | 158.719 RON | 1 |
| 2020 | 426.274 RON | 14.958 RON | 208.701 RON | 89.317 RON | 304.819 RON | 185.435 RON | 1 |
| 2019 | 550.393 RON | 5.509 RON | 232.191 RON | 89.317 RON | 362.351 RON | 219.477 RON | 2 |
| 2018 | 467.662 RON | 1.858 RON | 195.005 RON | 89.317 RON | 319.656 RON | 213.968 RON | 2 |
| 2017 | 462.008 RON | 9.514 RON | 197.347 RON | 89.317 RON | 320.139 RON | 212.109 RON | 2 |
| 2016 | 385.605 RON | 21.015 RON | 191.995 RON | 89.317 RON | 305.273 RON | 202.595 RON | 2 |
| 2015 | 337.948 RON | 3.344 RON | 194.565 RON | 89.317 RON | 286.828 RON | 181.580 RON | 1 |
| 2014 | 327.362 RON | 2.364 RON | 207.003 RON | 93.619 RON | 291.620 RON | 178.236 RON | 2 |
| 2013 | 302.200 RON | 5.612 RON | 225.742 RON | 99.380 RON | 293.694 RON | 175.872 RON | 2 |
| 2012 | 297.507 RON | 3.139 RON | 325.058 RON | 120.937 RON | 274.381 RON | 70.260 RON | 3 |
| 2011 | 391.024 RON | 1.721 RON | 297.047 RON | 79.562 RON | 272.937 RON | 67.121 RON | 4 |
| 2010 | 569.193 RON | 6.678 RON | 242.657 RON | 53.326 RON | 254.732 RON | 65.401 RON | 6 |
| 2009 | 800.867 RON | 7.653 RON | 260.579 RON | 58.116 RON | 261.186 RON | 58.723 RON | 6 |
| 2008 | 776.206 RON | 10.422 RON | 214.521 RON | 86.426 RON | 178.221 RON | 50.126 RON | 5 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 413.569 RON | 348.095 RON | 331.962 RON | 318.749 RON | 500.204 RON | 426.274 RON | 550.393 RON | 467.662 RON | 462.008 RON | 385.605 RON | 337.948 RON | 327.362 RON | 302.200 RON | 297.507 RON | 391.024 RON | 569.193 RON | 800.867 RON | 776.206 RON |
| Venituri totale | 413.571 RON | 348.119 RON | 335.229 RON | 341.100 RON | 532.636 RON | 440.067 RON | 550.397 RON | 498.965 RON | 462.231 RON | 385.624 RON | 338.068 RON | 377.382 RON | 302.201 RON | 297.539 RON | 422.205 RON | 570.547 RON | 800.869 RON | 776.212 RON |
| Cheltuieli totale | 392.005 RON | 344.198 RON | 318.341 RON | 324.711 RON | 504.282 RON | 421.644 RON | 539.386 RON | 492.620 RON | 448.094 RON | 360.113 RON | 333.730 RON | 374.468 RON | 295.435 RON | 293.681 RON | 419.954 RON | 557.419 RON | 787.483 RON | 763.328 RON |
| Profit brut | 21.566 RON | 3.921 RON | 16.888 RON | 16.389 RON | 28.354 RON | 18.423 RON | 11.011 RON | 6.345 RON | 14.137 RON | 25.511 RON | 4.338 RON | 2.914 RON | 6.766 RON | 3.858 RON | 2.251 RON | 13.128 RON | 13.386 RON | 12.884 RON |
| Profit net | 18.352 RON | 1.682 RON | 13.568 RON | 13.202 RON | 23.284 RON | 14.958 RON | 5.509 RON | 1.858 RON | 9.514 RON | 21.015 RON | 3.344 RON | 2.364 RON | 5.612 RON | 3.139 RON | 1.721 RON | 6.678 RON | 7.653 RON | 10.422 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 94.279 RON | 94.279 RON | 95.087 RON | 96.157 RON | 101.016 RON | 89.317 RON | 89.317 RON | 89.317 RON | 89.317 RON | 89.317 RON | 89.317 RON | 93.619 RON | 99.380 RON | 120.937 RON | 79.562 RON | 53.326 RON | 58.116 RON | 86.426 RON |
| Active circulante | 224.909 RON | 209.334 RON | 159.506 RON | 181.209 RON | 183.244 RON | 304.819 RON | 362.351 RON | 319.656 RON | 320.139 RON | 305.273 RON | 286.828 RON | 291.620 RON | 293.694 RON | 274.381 RON | 272.937 RON | 254.732 RON | 261.186 RON | 178.221 RON |
| Stocuri | 204.114 RON | 177.798 RON | 149.154 RON | 147.578 RON | 159.220 RON | 204.659 RON | 236.733 RON | 253.846 RON | 290.016 RON | 271.453 RON | 257.159 RON | 265.107 RON | 277.043 RON | 263.828 RON | 265.924 RON | 246.712 RON | 249.473 RON | 172.800 RON |
| Creante | 241 RON | 14.358 RON | 714 RON | 24.608 RON | 11.445 RON | 60.534 RON | 66.137 RON | 52.505 RON | 7.695 RON | 21.347 RON | 27.650 RON | 11.016 RON | 16.015 RON | 9.722 RON | 5.221 RON | 7.452 RON | 3.609 RON | 4.581 RON |
| Casa si conturi la banci | 20.554 RON | 17.178 RON | 9.638 RON | 9.023 RON | 12.579 RON | 39.626 RON | 59.481 RON | 13.305 RON | 22.428 RON | 12.473 RON | 2.019 RON | 15.497 RON | 636 RON | 831 RON | 1.792 RON | 568 RON | 8.104 RON | 840 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 8.400 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 8.540 RON | — | 11.669 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 147.608 RON | 158.785 RON | 103.046 RON | 139.387 RON | 125.541 RON | 208.701 RON | 232.191 RON | 195.005 RON | 197.347 RON | 191.995 RON | 194.565 RON | 207.003 RON | 225.742 RON | 325.058 RON | 297.047 RON | 242.657 RON | 260.579 RON | 214.521 RON |
| Capitaluri proprii | 171.580 RON | 153.228 RON | 151.547 RON | 137.979 RON | 158.719 RON | 185.435 RON | 219.477 RON | 213.968 RON | 212.109 RON | 202.595 RON | 181.580 RON | 178.236 RON | 175.872 RON | 70.260 RON | 67.121 RON | 65.401 RON | 58.723 RON | 50.126 RON |
| Capital subscris varsat | 100.200 RON | 100.200 RON | 100.200 RON | 100.200 RON | 100.200 RON | 100.200 RON | 100.200 RON | 100.200 RON | 100.200 RON | 100.200 RON | — | 100.200 RON | 100.200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 4 | 6 | 6 | 5 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2 contracte atribuite, in valoare de 35.277 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 35.248 lei.
Achizitii directe
1 contract
35.247 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
30 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 16:15).