| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 43.570 RON | 5.657 RON | 856 RON | 0 RON | 55.245 RON | 54.389 RON | 1 |
| 2024 | 66.570 RON | 5.625 RON | 9.335 RON | — | 58.067 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 48.732 RON |
| 1 |
| 2023 | 90.253 RON | 38.277 RON | 6.053 RON | — | 49.160 RON | 43.107 RON | 1 |
| 2022 | 107.355 RON | 91.802 RON | 3.884 RON | — | 95.926 RON | 92.042 RON | 1 |
| 2021 | 107.040 RON | 77.489 RON | 1.860 RON | — | 195.416 RON | 193.556 RON | 1 |
| 2020 | 161.491 RON | 82.162 RON | 10.384 RON | 9.062 RON | 117.390 RON | 116.068 RON | 1 |
| 2019 | 111.941 RON | 95.604 RON | 1.857 RON | — | 246.289 RON | 244.432 RON | 1 |
| 2018 | 77.720 RON | 64.531 RON | 2.023 RON | — | 150.851 RON | 148.828 RON | 1 |
| 2017 | 60.890 RON | 46.736 RON | 2.298 RON | — | 86.595 RON | 84.297 RON | 1 |
| 2016 | 67.703 RON | 37.361 RON | 2.857 RON | — | 40.418 RON | 37.561 RON | 1 |
| 2015 | 34.900 RON | 12.537 RON | 3.023 RON | — | 70.837 RON | 67.814 RON | 1 |
| 2014 | 46.988 RON | 17.775 RON | 1.917 RON | — | 57.194 RON | 55.277 RON | 1 |
| 2013 | 37.197 RON | -14.664 RON | 4.392 RON | 2.000 RON | 39.894 RON | 37.502 RON | 2 |
| 2012 | 20.020 RON | -17.170 RON | 3.684 RON | 14.000 RON | 41.850 RON | 52.166 RON | 2 |
| 2011 | 44.746 RON | -4.541 RON | 2.608 RON | 26.000 RON | 45.944 RON | 69.336 RON | 2 |
| 2010 | 39.610 RON | -37.828 RON | 7.189 RON | 38.000 RON | 43.066 RON | 73.877 RON | 2 |
| 2009 | 48.295 RON | 11.610 RON | 5.819 RON | 50.000 RON | 67.524 RON | 111.705 RON | 2 |
| 2008 | 62.640 RON | 46.645 RON | 2.583 RON | — | 102.678 RON | 100.095 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 43.570 RON | 66.570 RON | 90.253 RON | 107.355 RON | 107.040 RON | 161.491 RON | 111.941 RON | 77.720 RON | 60.890 RON | 67.703 RON | 34.900 RON | 46.988 RON | 37.197 RON | 20.020 RON | 44.746 RON | 39.610 RON | 48.295 RON | 62.640 RON |
| Venituri totale | 43.598 RON | 66.570 RON | 90.253 RON | 110.258 RON | 117.040 RON | 161.493 RON | 111.945 RON | 77.720 RON | 60.892 RON | 67.704 RON | 34.900 RON | 46.988 RON | 42.415 RON | 20.784 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 36.982 RON | 60.024 RON | 51.074 RON | 15.632 RON | 36.413 RON | 76.494 RON | 12.983 RON | 10.885 RON | 12.328 RON | 28.989 RON | 21.337 RON | 27.803 RON | 55.806 RON | 37.954 RON | ||||
| Profit brut | 6.616 RON | 6.546 RON | 39.179 RON | 94.626 RON | 80.627 RON | 84.999 RON | 98.962 RON | 66.835 RON | 48.564 RON | 38.715 RON | 13.563 RON | 19.185 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 13.391 RON | 17.170 RON | ||||
| Profit net | 5.657 RON | 5.625 RON | 38.277 RON | 91.802 RON | 77.489 RON | 82.162 RON | 95.604 RON | 64.531 RON | 46.736 RON | 37.361 RON | 12.537 RON | 17.775 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 14.664 RON | 17.170 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | 9.062 RON | — | — | — | — | — | — | 2.000 RON | 14.000 RON | ||||
| Active circulante | 55.245 RON | 58.067 RON | 49.160 RON | 95.926 RON | 195.416 RON | 117.390 RON | 246.289 RON | 150.851 RON | 86.595 RON | 40.418 RON | 70.837 RON | 57.194 RON | 39.894 RON | 41.850 RON | ||||
| Creante | 100 RON | 24.830 RON | 2.250 RON | 50 RON | 2.266 RON | 50 RON | 100 RON | 312 RON | — | 8.465 RON | — | — | 5.452 RON | — | ||||
| Casa si conturi la banci | 55.145 RON | 33.237 RON | 46.910 RON | 95.876 RON | 193.150 RON | 117.340 RON | 246.189 RON | 150.539 RON | 86.595 RON | 31.953 RON | 70.837 RON | 57.194 RON | 34.442 RON | 41.850 RON | ||||
| Datorii totale | 856 RON | 9.335 RON | 6.053 RON | 3.884 RON | 1.860 RON | 10.384 RON | 1.857 RON | 2.023 RON | 2.298 RON | 2.857 RON | 3.023 RON | 1.917 RON | 4.392 RON | 3.684 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 54.389 RON | 48.732 RON | 43.107 RON | 92.042 RON | 193.556 RON | 116.068 RON | 244.432 RON | 148.828 RON | 84.297 RON | 37.561 RON | 67.814 RON | 55.277 RON | 37.502 RON | 52.166 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 48.426 RON |
| 39.610 RON |
| 48.299 RON |
| 64.198 RON |
| 51.621 RON |
| 75.788 RON |
| 33.392 RON |
| 15.949 RON |
| 0 RON |
| — |
| 14.907 RON |
| 48.249 RON |
| 3.195 RON |
| 36.178 RON |
| — |
| — |
| 0 RON |
| — |
| 11.610 RON |
| 46.645 RON |
| 4.541 RON |
| 37.828 RON |
| — |
| — |
| 26.000 RON |
| 38.000 RON |
| 50.000 RON |
| — |
| 45.944 RON |
| 43.066 RON |
| 67.524 RON |
| 102.678 RON |
| 1.980 RON |
| — |
| 1.590 RON |
| — |
| 43.964 RON |
| 43.066 RON |
| 65.934 RON |
| 102.678 RON |
| 2.608 RON |
| 7.189 RON |
| 5.819 RON |
| 2.583 RON |
| 69.336 RON |
| 73.877 RON |
| 111.705 RON |
| 100.095 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 2 |
| 2 |
| 1 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 95% |
| persoană |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
16 contracte atribuite, in valoare de 255.882 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 27.315 lei.
Achizitii directe
5 contracte
27.310 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
11 contracte
228.572 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 157 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 15:34).
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.