ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 90% |
| persoană | 10% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 132.830 RON | 2.525 RON | 11.806 RON | 496 RON | 46.128 RON | 34.818 RON | 1 |
| 2024 | 87.873 RON | -17.648 RON | 8.484 RON | — | 25.097 RON | 16.613 RON | 1 |
| 2023 | 83.912 RON | 4.622 RON | 4.026 RON | — | 38.359 RON | 34.333 RON | — |
| 2022 | 67.041 RON | 5.301 RON | 8.066 RON | 12.820 RON | 24.957 RON | 29.711 RON | — |
| 2021 | 59.409 RON | 8.591 RON | 13.037 RON | 12.820 RON | 24.627 RON | 24.410 RON | 1 |
| 2020 | 62.824 RON | -8.248 RON | 17.860 RON | 12.820 RON | 20.859 RON | 15.819 RON | 1 |
| 2019 | 101.118 RON | 17.785 RON | 12.263 RON | 12.820 RON | 23.510 RON | 24.067 RON | 1 |
| 2018 | 105.255 RON | 8.019 RON | 15.084 RON | 12.820 RON | 8.546 RON | 6.282 RON | 1 |
| 2017 | 92.917 RON | -21.535 RON | 37.797 RON | 12.820 RON | 23.240 RON | -1.737 RON | 2 |
| 2016 | 112.171 RON | 1.526 RON | 35.126 RON | 12.820 RON | 42.104 RON | 19.798 RON | 2 |
| 2015 | 140.898 RON | 13.847 RON | 18.679 RON | 12.863 RON | 24.087 RON | 18.271 RON | 2 |
| 2014 | 94.534 RON | -2.519 RON | 27.729 RON | 12.922 RON | 19.231 RON | 4.424 RON | — |
| 2013 | 95.626 RON | 9.173 RON | 29.294 RON | 18.982 RON | 17.255 RON | 6.943 RON | 3 |
| 2012 | 55.074 RON | -15.007 RON | 50.347 RON | 25.042 RON | 23.075 RON | -2.230 RON | 3 |
| 2011 | 129.072 RON | 50.707 RON | 37.210 RON | 31.102 RON | 18.885 RON | 12.777 RON | 2 |
| 2010 | 133.097 RON | 40.860 RON | 102.830 RON | 37.162 RON | 27.738 RON | -37.930 RON | 3 |
| 2009 | 92.316 RON | -58.806 RON | 137.727 RON | 47.617 RON | 11.272 RON | -78.790 RON | 3 |
| 2008 | 134.751 RON | -21.555 RON | 136.444 RON | 64.188 RON | 41.843 RON | -19.985 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 132.830 RON | 87.873 RON | 83.912 RON | 67.041 RON | 59.409 RON | 62.824 RON | 101.118 RON | 105.255 RON | 92.917 RON | 112.171 RON | 140.898 RON | 94.534 RON | 95.626 RON | 55.074 RON | 129.072 RON | 133.097 RON | 92.316 RON | 134.751 RON |
| Venituri totale | 137.662 RON | 88.043 RON | 84.227 RON | 67.516 RON | 59.625 RON | 62.905 RON | 101.648 RON | 105.621 RON | 93.178 RON | 112.349 RON | 141.430 RON | 94.917 RON | 96.265 RON | 55.074 RON | 129.075 RON | 133.098 RON | 92.320 RON | 134.946 RON |
| Cheltuieli totale | 135.137 RON | 105.691 RON | 78.725 RON | 60.190 RON | 49.245 RON | 69.422 RON | 81.757 RON | 96.545 RON | 113.780 RON | 109.224 RON | 123.340 RON | 94.589 RON | 84.322 RON | 70.081 RON | 78.368 RON | 89.013 RON | 148.259 RON | 156.501 RON |
| Profit brut | 2.525 RON | 0 RON | 5.502 RON | 7.326 RON | 10.380 RON | 0 RON | 19.891 RON | 9.076 RON | 0 RON | 3.125 RON | 18.090 RON | 328 RON | 11.943 RON | 0 RON | 50.707 RON | 44.085 RON | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 17.648 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.517 RON | 0 RON | 0 RON | 20.602 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 15.007 RON | 0 RON | — | 55.939 RON | 21.555 RON |
| Profit net | 2.525 RON | 0 RON | 4.622 RON | 5.301 RON | 8.591 RON | 0 RON | 17.785 RON | 8.019 RON | 0 RON | 1.526 RON | 13.847 RON | 0 RON | 9.173 RON | 0 RON | 50.707 RON | 40.860 RON | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 17.648 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.248 RON | 0 RON | 0 RON | 21.535 RON | 0 RON | 0 RON | 2.519 RON | 0 RON | 15.007 RON | 0 RON | — | 58.806 RON | 21.555 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 496 RON | — | — | 12.820 RON | 12.820 RON | 12.820 RON | 12.820 RON | 12.820 RON | 12.820 RON | 12.820 RON | 12.863 RON | 12.922 RON | 18.982 RON | 25.042 RON | 31.102 RON | 37.162 RON | 47.617 RON | 64.188 RON |
| Active circulante | 46.128 RON | 25.097 RON | 38.359 RON | 24.957 RON | 24.627 RON | 20.859 RON | 23.510 RON | 8.546 RON | 23.240 RON | 42.104 RON | 24.087 RON | 19.231 RON | 17.255 RON | 23.075 RON | 18.885 RON | 27.738 RON | 11.272 RON | 41.843 RON |
| Stocuri | 29.191 RON | 3.857 RON | 13.332 RON | 14.719 RON | 18.147 RON | 16.691 RON | 19.388 RON | 614 RON | 11.128 RON | 16.357 RON | 4.180 RON | 9.069 RON | 6.676 RON | 12.514 RON | 5.082 RON | 5.693 RON | 8.877 RON | 32.893 RON |
| Creante | 4.706 RON | 5.765 RON | 6.597 RON | 962 RON | 1.020 RON | 1.454 RON | 333 RON | 3.379 RON | 857 RON | 10.580 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 12.800 RON | 19.909 RON | 2.155 RON | 7.964 RON |
| Casa si conturi la banci | 12.231 RON | 15.475 RON | 18.430 RON | 9.276 RON | 5.460 RON | 2.714 RON | 3.789 RON | 4.553 RON | 11.255 RON | 15.167 RON | 9.907 RON | 162 RON | 579 RON | 561 RON | 1.003 RON | 2.136 RON | 240 RON | 986 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 48 RON | 10.428 RON |
| Datorii totale | 11.806 RON | 8.484 RON | 4.026 RON | 8.066 RON | 13.037 RON | 17.860 RON | 12.263 RON | 15.084 RON | 37.797 RON | 35.126 RON | 18.679 RON | 27.729 RON | 29.294 RON | 50.347 RON | 37.210 RON | 102.830 RON | 137.727 RON | 136.444 RON |
| Capitaluri proprii | 34.818 RON | 16.613 RON | 34.333 RON | 29.711 RON | 24.410 RON | 15.819 RON | 24.067 RON | 6.282 RON | -1.737 RON | 19.798 RON | 18.271 RON | 4.424 RON | 6.943 RON | -2.230 RON | 12.777 RON | -37.930 RON | -78.790 RON | -19.985 RON |
| Capital subscris varsat | 40.000 RON | 40.000 RON | 40.000 RON | 40.000 RON | 40.000 RON | 40.000 RON | 40.000 RON | 40.000 RON | 40.000 RON | 40.000 RON | — | 40.000 RON | 40.000 RON | 40.000 RON | 40.000 RON | 40.000 RON | 40.000 RON | 40.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | — | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 55 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
55 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 07:02).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.