ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 806.239 RON | 9.190 RON | 409.682 RON | 36.266 RON | 356.730 RON | -8.441 RON | 4 |
| 2024 | 786.524 RON | -47.136 RON | 458.041 RON | 122.285 RON | 306.487 RON | -17.632 RON | 4 |
| 2023 | 785.786 RON | -24.214 RON | 498.637 RON | 200.019 RON | 317.724 RON | 29.505 RON | 4 |
| 2022 | 710.836 RON | -40.952 RON | 594.178 RON | 284.645 RON | 362.993 RON | 53.718 RON | 4 |
| 2021 | 538.229 RON | 2.069 RON | 168.611 RON | 18.619 RON | 237.174 RON | 94.671 RON | 4 |
| 2020 | 529.524 RON | 2.574 RON | 173.136 RON | 19.179 RON | 239.070 RON | 92.602 RON | 4 |
| 2019 | 609.303 RON | 31.816 RON | 213.547 RON | 15.561 RON | 283.050 RON | 90.740 RON | 4 |
| 2018 | 536.095 RON | 32.195 RON | 188.746 RON | 10.077 RON | 236.547 RON | 58.924 RON | 4 |
| 2017 | 357.413 RON | 5.763 RON | 215.890 RON | 7.535 RON | 231.559 RON | 24.249 RON | 4 |
| 2016 | 293.641 RON | 27.705 RON | 210.889 RON | 9.715 RON | 216.948 RON | 18.486 RON | 4 |
| 2015 | 266.000 RON | 14.707 RON | 224.607 RON | 11.917 RON | 202.765 RON | -9.219 RON | 4 |
| 2014 | 214.438 RON | 6.972 RON | 212.739 RON | 14 RON | 188.092 RON | -23.927 RON | 4 |
| 2013 | 227.180 RON | 50.677 RON | 262.567 RON | 63 RON | 231.606 RON | -30.898 RON | 4 |
| 2012 | 218.775 RON | -8.378 RON | 281.512 RON | 254 RON | 199.683 RON | -81.575 RON | 5 |
| 2011 | 184.715 RON | -30.766 RON | 243.502 RON | 12.851 RON | 157.454 RON | -73.197 RON | 4 |
| 2010 | 290.134 RON | -3.432 RON | 241.367 RON | 1.599 RON | 197.337 RON | -42.431 RON | 3 |
| 2009 | 254.646 RON | -70.902 RON | 252.639 RON | 3.555 RON | 210.085 RON | -38.999 RON | 3 |
| 2008 | 436.317 RON | 19.477 RON | 197.814 RON | 39.165 RON | 190.552 RON | 31.903 RON | 5 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 806.239 RON | 786.524 RON | 785.786 RON | 710.836 RON | 538.229 RON | 529.524 RON | 609.303 RON | 536.095 RON | 357.413 RON | 293.641 RON | 266.000 RON | 214.438 RON | 227.180 RON | 218.775 RON | 184.715 RON | 290.134 RON | 254.646 RON | 436.317 RON |
| Venituri totale | 815.575 RON | 786.524 RON | 786.431 RON | 710.837 RON | 540.764 RON | 547.972 RON | 609.314 RON | 536.095 RON | 357.505 RON | 293.728 RON | 266.000 RON | 214.439 RON | 227.235 RON | 219.495 RON | 185.981 RON | 290.951 RON | 256.316 RON | 437.354 RON |
| Cheltuieli totale | 784.748 RON | 812.861 RON | 802.781 RON | 744.814 RON | 533.666 RON | 540.246 RON | 571.242 RON | 498.467 RON | 348.166 RON | 263.070 RON | 243.349 RON | 200.917 RON | 170.013 RON | 227.873 RON | 216.747 RON | 289.508 RON | 321.485 RON | 413.674 RON |
| Profit brut | 30.827 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.098 RON | 7.726 RON | 38.072 RON | 37.628 RON | 9.339 RON | 30.658 RON | 22.651 RON | 13.522 RON | 57.222 RON | 0 RON | 0 RON | 1.443 RON | — | 23.680 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 26.337 RON | 16.350 RON | 33.977 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 8.378 RON | 30.766 RON | — | 65.169 RON | — |
| Profit net | 9.190 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.069 RON | 2.574 RON | 31.816 RON | 32.195 RON | 5.763 RON | 27.705 RON | 14.707 RON | 6.972 RON | 50.677 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 19.477 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 47.136 RON | 24.214 RON | 40.952 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.378 RON | 30.766 RON | 3.432 RON | 70.902 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 36.266 RON | 122.285 RON | 200.019 RON | 284.645 RON | 18.619 RON | 19.179 RON | 15.561 RON | 10.077 RON | 7.535 RON | 9.715 RON | 11.917 RON | 14 RON | 63 RON | 254 RON | 12.851 RON | 1.599 RON | 3.555 RON | 39.165 RON |
| Active circulante | 356.730 RON | 306.487 RON | 317.724 RON | 362.993 RON | 237.174 RON | 239.070 RON | 283.050 RON | 236.547 RON | 231.559 RON | 216.948 RON | 202.765 RON | 188.092 RON | 231.606 RON | 199.683 RON | 157.454 RON | 197.337 RON | 210.085 RON | 190.552 RON |
| Stocuri | 192.806 RON | 149.825 RON | 194.863 RON | 216.090 RON | 151.997 RON | 177.305 RON | 232.400 RON | 206.117 RON | 193.891 RON | 164.690 RON | 178.048 RON | 179.451 RON | 198.288 RON | 172.238 RON | 145.945 RON | 177.353 RON | 198.759 RON | 175.163 RON |
| Creante | 121.888 RON | 117.129 RON | 110.049 RON | 133.687 RON | 55.580 RON | 28.736 RON | 18.285 RON | 19.541 RON | 12.924 RON | 18.657 RON | 10.707 RON | 6.737 RON | 29.197 RON | 16.142 RON | 10.033 RON | 10.441 RON | 9.730 RON | 12.373 RON |
| Casa si conturi la banci | 42.036 RON | 39.533 RON | 12.812 RON | 13.216 RON | 29.597 RON | 33.029 RON | 32.365 RON | 10.889 RON | 24.744 RON | 33.601 RON | 14.010 RON | 1.904 RON | 4.121 RON | 11.303 RON | 1.476 RON | 9.543 RON | 1.596 RON | 3.016 RON |
| Cheltuieli in avans | 8.245 RON | 11.637 RON | 10.399 RON | 258 RON | 7.489 RON | 7.489 RON | 5.676 RON | 1.046 RON | 1.045 RON | 2.712 RON | 706 RON | 706 RON | — | 0 RON | — | — | — | — |
| Datorii totale | 409.682 RON | 458.041 RON | 498.637 RON | 594.178 RON | 168.611 RON | 173.136 RON | 213.547 RON | 188.746 RON | 215.890 RON | 210.889 RON | 224.607 RON | 212.739 RON | 262.567 RON | 281.512 RON | 243.502 RON | 241.367 RON | 252.639 RON | 197.814 RON |
| Capitaluri proprii | -8.441 RON | -17.632 RON | 29.505 RON | 53.718 RON | 94.671 RON | 92.602 RON | 90.740 RON | 58.924 RON | 24.249 RON | 18.486 RON | -9.219 RON | -23.927 RON | -30.898 RON | -81.575 RON | -73.197 RON | -42.431 RON | -38.999 RON | 31.903 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 4 | 3 | 3 | 5 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
25 de contracte atribuite, in valoare de 250.222 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 235.803 lei.
Achizitii directe
22 de contracte
235.781 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
3 contracte
14.441 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.028 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 04:22).