Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.751.635 RON | 1.173.304 RON | 1.252.888 RON | 218.661 RON | 2.202.805 RON | 1.179.304 RON | 21 |
| 2024 | 2.920.843 RON | 606.752 RON | 1.294.429 RON | 304.816 RON | 1.595.629 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 612.752 RON |
| 17 |
| 2023 | 2.395.015 RON | 185.516 RON | 769.167 RON | 204.472 RON | 901.742 RON | 340.711 RON | 20 |
| 2022 | 3.367.851 RON | 1.004.784 RON | 852.456 RON | 173.121 RON | 1.683.708 RON | 1.010.784 RON | 25 |
| 2021 | 2.815.617 RON | 906.513 RON | 571.963 RON | 222.750 RON | 1.255.591 RON | 912.513 RON | 24 |
| 2020 | 2.852.206 RON | 1.252.803 RON | 447.519 RON | 251.259 RON | 1.455.164 RON | 1.259.261 RON | 20 |
| 2019 | 1.586.317 RON | 362.997 RON | 389.511 RON | 124.073 RON | 634.508 RON | 369.455 RON | 14 |
| 2018 | 1.433.922 RON | 387.338 RON | 171.855 RON | 119.393 RON | 445.917 RON | 393.796 RON | 12 |
| 2017 | 848.070 RON | 160.458 RON | 170.177 RON | 128.542 RON | 271.619 RON | 229.984 RON | 9 |
| 2016 | 1.123.198 RON | 130.060 RON | 312.745 RON | 270.128 RON | 376.331 RON | 359.631 RON | 8 |
| 2015 | 944.533 RON | 35.948 RON | 245.581 RON | 252.124 RON | 508.492 RON | 539.571 RON | 2 |
| 2014 | 1.405.459 RON | 112.622 RON | 273.521 RON | 258.240 RON | 493.696 RON | 503.623 RON | 2 |
| 2013 | 644.251 RON | -179 RON | 212.662 RON | 303.248 RON | 272.364 RON | 391.002 RON | 3 |
| 2012 | 702.391 RON | -22.035 RON | 220.652 RON | 356.014 RON | 225.774 RON | 391.181 RON | 3 |
| 2011 | 2.978.662 RON | 158.399 RON | 326.451 RON | 344.049 RON | 364.725 RON | 407.559 RON | 3 |
| 2010 | 1.631.862 RON | 126.425 RON | 333.476 RON | 340.636 RON | 222.757 RON | 257.358 RON | 3 |
| 2009 | 482.449 RON | 29.555 RON | 346.985 RON | 383.092 RON | 65.244 RON | 130.933 RON | — |
| 2008 | 1.296.909 RON | 65.365 RON | 394.878 RON | 230.949 RON | 230.466 RON | 101.378 RON | 3 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 3.751.635 RON | 2.920.843 RON | 2.395.015 RON | 3.367.851 RON | 2.815.617 RON | 2.852.206 RON | 1.586.317 RON | 1.433.922 RON | 848.070 RON | 1.123.198 RON | 944.533 RON | 1.405.459 RON | 644.251 RON | 702.391 RON | 2.978.662 RON | 1.631.862 RON | 482.449 RON | 1.296.909 RON |
| Venituri totale | 3.804.278 RON | 2.932.768 RON | 2.396.695 RON | 3.374.817 RON | 2.836.102 RON | 2.888.201 RON | 1.608.486 RON | 1.487.268 RON | 852.418 RON | 1.124.886 RON | 946.792 RON | 1.416.366 RON | 644.506 RON | 702.663 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 2.385.516 RON | 2.186.709 RON | 2.190.807 RON | 2.338.159 RON | 1.901.799 RON | 1.608.653 RON | 1.229.404 RON | 1.085.057 RON | 683.832 RON | 966.933 RON | 901.339 RON | 1.279.870 RON | 636.580 RON | 722.878 RON | ||||
| Profit brut | 1.418.762 RON | 746.059 RON | 205.888 RON | 1.036.658 RON | 934.303 RON | 1.279.548 RON | 379.082 RON | 402.211 RON | 168.586 RON | 157.953 RON | 45.453 RON | 136.496 RON | 7.926 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 20.215 RON | ||||
| Profit net | 1.173.304 RON | 606.752 RON | 185.516 RON | 1.004.784 RON | 906.513 RON | 1.252.803 RON | 362.997 RON | 387.338 RON | 160.458 RON | 130.060 RON | 35.948 RON | 112.622 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 179 RON | 22.035 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 218.661 RON | 304.816 RON | 204.472 RON | 173.121 RON | 222.750 RON | 251.259 RON | 124.073 RON | 119.393 RON | 128.542 RON | 270.128 RON | 252.124 RON | 258.240 RON | 303.248 RON | 356.014 RON | ||||
| Active circulante | 2.202.805 RON | 1.595.629 RON | 901.742 RON | 1.683.708 RON | 1.255.591 RON | 1.455.164 RON | 634.508 RON | 445.917 RON | 271.619 RON | 376.331 RON | 508.492 RON | 493.696 RON | 272.364 RON | 225.774 RON | ||||
| Stocuri | 0 RON | — | 2.490 RON | 2.490 RON | — | 145 RON | 7.664 RON | — | 96.672 RON | 99.994 RON | 106.628 RON | 74.130 RON | 70.218 RON | 76.017 RON | ||||
| Creante | 1.778.666 RON | 995.588 RON | 622.326 RON | 1.377.335 RON | 1.080.266 RON | 1.225.561 RON | 427.502 RON | 407.412 RON | 144.789 RON | 157.967 RON | 119.785 RON | 129.850 RON | 86.956 RON | 72.557 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 424.139 RON | 600.041 RON | 276.926 RON | 303.883 RON | 175.325 RON | 229.458 RON | 199.342 RON | 38.505 RON | 30.158 RON | 118.370 RON | 282.079 RON | 289.716 RON | 115.190 RON | 77.200 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 10.726 RON | 6.736 RON | 3.664 RON | 6.411 RON | 6.135 RON | 357 RON | 385 RON | 341 RON | — | 25.917 RON | 24.536 RON | 25.208 RON | 28.052 RON | 30.045 RON | ||||
| Datorii totale | 1.252.888 RON | 1.294.429 RON | 769.167 RON | 852.456 RON | 571.963 RON | 447.519 RON | 389.511 RON | 171.855 RON | 170.177 RON | 312.745 RON | 245.581 RON | 273.521 RON | 212.662 RON | 220.652 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 1.179.304 RON | 612.752 RON | 340.711 RON | 1.010.784 RON | 912.513 RON | 1.259.261 RON | 369.455 RON | 393.796 RON | 229.984 RON | 359.631 RON | 539.571 RON | 503.623 RON | 391.002 RON | 391.181 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | — | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 21 | 17 | 20 | 25 | 24 | 20 | 14 | 12 | 9 | 8 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
cam. 1
sector 2, parter, ap. 4
camera 1, parter, sector 2
| Nume | Cotă Capital |
|---|
| 3.020.398 RON |
| 1.656.244 RON |
| 491.089 RON |
| 1.297.924 RON |
| 2.816.169 RON |
| 1.515.259 RON |
| 455.576 RON |
| 1.219.370 RON |
| 204.229 RON |
| 140.985 RON |
| 35.513 RON |
| 78.554 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 158.399 RON |
| 126.425 RON |
| 29.555 RON |
| 65.365 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 344.049 RON |
| 340.636 RON |
| 383.092 RON |
| 230.949 RON |
| 364.725 RON |
| 222.757 RON |
| 65.244 RON |
| 230.466 RON |
| 81.430 RON |
| 52.541 RON |
| — |
| — |
| 89.703 RON |
| 71.667 RON |
| 37.459 RON |
| 84.256 RON |
| 193.592 RON |
| 98.549 RON |
| 27.785 RON |
| 146.210 RON |
| 25.236 RON |
| 27.441 RON |
| 29.582 RON |
| 34.841 RON |
| 326.451 RON |
| 333.476 RON |
| 346.985 RON |
| 394.878 RON |
| 407.559 RON |
| 257.358 RON |
| 130.933 RON |
| 101.378 RON |
| 5.000 RON |
| 5.000 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 3 |
| — |
| 3 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Admite excepţia inadmisibilităţii. Respinge ca inadmisibilă cererea. Cu apel în termen de 7 zile de la comunicare. Cererea de apel va fi depusă la Tribunalul Ilfov. Pronunţată azi, 22.12.2025 şi pusă la dispoziţia părţilor prin grefa instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Amână pronunţarea în cauză la data de 22.12.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 11.12.2025.
În baza Hotărârii nr. 5/26.08.2025, a Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Tribunalului Ilfov, dispune suspendarea soluţionării prezentei cauze.
în temeiul art.242 Cod pr. civilă suspendă judecata cererii.
În baza art. 75 alin. 1 teza finală din Legea nr. 85/2014, constată încetată acţiunea judiciară. Definitivă. Pronunţată astăzi, 11.12.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
lipsă procedură
Respinge cererea de emitere a ordonan?ei de plată, formulată de creditoarea-reclamantă Floor Consulting SRL, în contradictoriu cu debitoarea pârâtă Office Gestalt SRL, ca inadmisibilă. Cu drept de a formula cerere în anulare în termen de 10 zile de la comunicare, care se depune la Judecătoria Sectorului 2 Bucure?ti, sub sancţiunea nulităţii. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, astăzi 01.10.2024.
Amână pronunţarea în cauză la data de 01.10.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 17.09.2024.
Respinge apelul ca nefondat. Cu recurs, in 30 de zile de la comunicare. Pronuntata azi, 22.02.2022, prin punerea solutiei la dispozitia partilor de grefa instantei.
Admite recursul. Casează decizia recurată şi rejudecând: Admite apelul. Schimbă în tot sentinţa apelată, în sensul că: Admite în parte acţiunea. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 595 lei, cu titlu de despăgubire, actualizată cu indicele de inflaţie de la data de 13.08.2018 şi până la data plăţii efective, precum şi la plata dobânzii legale penalizatoare aferente sumei de 595 lei, de la data cererii de chemare în judecată, 13.11.2020 până la data plăţii efective. Obligă intimata pârâtă la plata către recurenta reclamantă a sumei de 23,32 lei cheltuieli de judecată din apel. Definitivă. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi 06.09.2023
Respinge cererea de chemare în judecată, ca neîntemeiată. Cu apel în termen de 30 de zile de la comunicare, cerere ce se va depune la Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti, sub sancţiunea nulităţii. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 02.04.2021.
Amână pronunţarea la data de 02.04.2021. Pronunţată astăzi, 15.03.2021, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
18 contracte atribuite, in valoare de 82.297 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 81.894 lei.
Achizitii directe
17 contracte
81.877 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
420 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 213.225 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.650 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 135 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 10:31).
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.