| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -117.369 RON | 1.118.661 RON | 7.996 RON | 36.154 RON | -1.068.630 RON | 2 |
| 2024 | — | -111.096 RON | 1.012.475 RON | 19.990 RON | 36.552 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| -951.262 RON |
| 2 |
| 2023 | — | -105.371 RON | 916.717 RON | 31.984 RON | 41.767 RON | -840.166 RON | 2 |
| 2022 | — | -87.263 RON | 822.166 RON | 43.979 RON | 36.180 RON | -734.795 RON | 2 |
| 2021 | — | -66.814 RON | 680.055 RON | — | 31.620 RON | -647.531 RON | 2 |
| 2020 | — | -68.152 RON | 614.005 RON | — | 33.175 RON | -580.717 RON | 2 |
| 2019 | — | -63.955 RON | 540.853 RON | — | 27.855 RON | -512.565 RON | 2 |
| 2018 | 2.200 RON | 19.389 RON | 482.301 RON | 864 RON | 31.172 RON | -448.609 RON | 2 |
| 2017 | — | -116.475 RON | 538.533 RON | 21.362 RON | 46.930 RON | -467.998 RON | 2 |
| 2016 | 150.125 RON | -45.896 RON | 488.299 RON | 71.882 RON | 56.556 RON | -351.523 RON | 2 |
| 2015 | — | -168.100 RON | 518.771 RON | 144.353 RON | 63.845 RON | -305.627 RON | 2 |
| 2014 | 112.579 RON | -236.083 RON | 436.814 RON | 210.024 RON | 84.141 RON | -137.528 RON | 3 |
| 2013 | 21.939 RON | -100.784 RON | 245.094 RON | 269.609 RON | 66.471 RON | 98.556 RON | 6 |
| 2012 | 267.473 RON | 198.040 RON | 22.951 RON | — | 312.168 RON | 289.217 RON | 4 |
| 2011 | 255.063 RON | 89.877 RON | 28.825 RON | — | 119.902 RON | 91.077 RON | 4 |
| 2010 | 257.500 RON | 122.545 RON | 33.136 RON | — | 156.881 RON | 123.745 RON | 4 |
| 2009 | 326.000 RON | 213.034 RON | 35.258 RON | — | 256.322 RON | 221.064 RON | 5 |
| 2008 | 139.970 RON | 93.996 RON | 7.053 RON | — | 109.080 RON | 102.027 RON | 2 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 2.200 RON | — | 150.125 RON | — | 112.579 RON | 21.939 RON | 267.473 RON | 255.063 RON | 257.500 RON | 326.000 RON | 139.970 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 109.702 RON | 1.844 RON | 150.125 RON | 0 RON | 244.959 RON | 146.275 RON | 273.636 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 117.369 RON | 111.096 RON | 105.371 RON | 87.263 RON | 66.814 RON | 68.152 RON | 63.955 RON | 89.216 RON | 118.300 RON | 194.520 RON | 168.100 RON | 473.693 RON | 242.671 RON | 67.387 RON | ||||
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 20.486 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 206.249 RON | ||||
| Pierdere bruta | 117.369 RON | 111.096 RON | 105.371 RON | 87.263 RON | 66.814 RON | 68.152 RON | 63.955 RON | 0 RON | 116.456 RON | 44.395 RON | — | 228.734 RON | 96.396 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 19.389 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 198.040 RON | ||||
| Pierdere neta | 117.369 RON | 111.096 RON | 105.371 RON | 87.263 RON | 66.814 RON | 68.152 RON | 63.955 RON | 0 RON | 116.475 RON | 45.896 RON | 168.100 RON | 236.083 RON | 100.784 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 7.996 RON | 19.990 RON | 31.984 RON | 43.979 RON | — | — | — | 864 RON | 21.362 RON | 71.882 RON | 144.353 RON | 210.024 RON | 269.609 RON | — | ||||
| Active circulante | 36.154 RON | 36.552 RON | 41.767 RON | 36.180 RON | 31.620 RON | 33.175 RON | 27.855 RON | 31.172 RON | 46.930 RON | 56.556 RON | 63.845 RON | 84.141 RON | 66.471 RON | 312.168 RON | ||||
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 967 RON | — | — | — | — | — | |||
| Creante | 36.036 RON | 35.780 RON | 35.054 RON | 34.205 RON | 28.991 RON | 28.224 RON | 27.521 RON | 30.081 RON | 46.104 RON | 45.349 RON | 63.295 RON | 56.536 RON | 57.731 RON | 46.547 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 118 RON | 772 RON | 6.713 RON | 1.975 RON | 2.629 RON | 4.951 RON | 334 RON | 1.091 RON | 826 RON | 10.240 RON | 550 RON | 27.605 RON | 8.740 RON | 265.621 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 5.881 RON | 4.671 RON | 2.800 RON | 7.212 RON | 904 RON | 113 RON | 433 RON | 1.656 RON | 2.243 RON | 8.338 RON | 4.946 RON | 5.121 RON | 7.570 RON | — | ||||
| Datorii totale | 1.118.661 RON | 1.012.475 RON | 916.717 RON | 822.166 RON | 680.055 RON | 614.005 RON | 540.853 RON | 482.301 RON | 538.533 RON | 488.299 RON | 518.771 RON | 436.814 RON | 245.094 RON | 22.951 RON | ||||
| Capitaluri proprii | -1.068.630 RON | -951.262 RON | -840.166 RON | -734.795 RON | -647.531 RON | -580.717 RON | -512.565 RON | -448.609 RON | -467.998 RON | -351.523 RON | -305.627 RON | -137.528 RON | 98.556 RON | 289.217 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 1.100 RON | 1.100 RON | 1.100 RON | 1.100 RON | 1.100 RON | 1.100 RON | 1.100 RON | 1.100 RON | 1.100 RON | 1.100 RON | — | 1.100 RON | 1.100 RON | 1.100 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 6 | 4 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 256.130 RON |
| 259.663 RON |
| 332.717 RON |
| 140.322 RON |
| 158.569 RON |
| 113.696 RON |
| 109.769 RON |
| 42.827 RON |
| 97.561 RON |
| 145.967 RON |
| 222.948 RON |
| 97.495 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 89.877 RON |
| 122.545 RON |
| 213.034 RON |
| 93.996 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 119.902 RON |
| 156.881 RON |
| 256.322 RON |
| 109.080 RON |
| — |
| — |
| — |
| 40.605 RON |
| 37.200 RON |
| 67.709 RON |
| 2.072 RON |
| 79.297 RON |
| 119.681 RON |
| 188.613 RON |
| 107.008 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 28.825 RON |
| 33.136 RON |
| 35.258 RON |
| 7.053 RON |
| 91.077 RON |
| 123.745 RON |
| 221.064 RON |
| 102.027 RON |
| 1.000 RON |
| 1.000 RON |
| 1.000 RON |
| 1.000 RON |
| 4 |
| 5 |
| 2 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 90,91% |
| persoană | 9,09% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
10 contracte atribuite, in valoare de 114.550 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 10.433 lei.
Achizitii directe
8 contracte
10.425 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
104.125 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 154 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 22:03).
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.