ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
bl. 589, parter
Construcţia C18, Tronson 1, parter, cam. 3
bl. 608, parter
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14.795.487 RON | 135.271 RON | 6.543.403 RON | 245.682 RON | 8.437.819 RON | 2.220.847 RON | 17 |
| 2024 | 16.806.484 RON | 206.248 RON | 4.853.289 RON | 218.443 RON | 7.083.654 RON | 2.460.576 RON | 20 |
| 2023 | 18.779.881 RON | 246.141 RON | 5.008.645 RON | 310.172 RON | 6.981.746 RON | 2.283.273 RON | 21 |
| 2022 | 16.604.478 RON | 261.160 RON | 4.590.388 RON | 250.088 RON | 6.593.432 RON | 2.253.132 RON | 19 |
| 2021 | 13.509.486 RON | 154.061 RON | 4.288.725 RON | 361.832 RON | 5.918.865 RON | 1.991.972 RON | 21 |
| 2020 | 12.764.309 RON | 148.521 RON | 3.688.015 RON | 376.842 RON | 5.523.718 RON | 2.212.545 RON | 19 |
| 2019 | 12.711.116 RON | 236.976 RON | 3.070.121 RON | 321.231 RON | 4.858.111 RON | 2.109.221 RON | 20 |
| 2018 | 12.090.908 RON | 146.001 RON | 2.039.137 RON | 422.991 RON | 3.634.391 RON | 2.018.245 RON | 20 |
| 2017 | 12.105.778 RON | 151.518 RON | 2.118.736 RON | 370.305 RON | 3.772.193 RON | 2.023.762 RON | 20 |
| 2016 | 12.574.764 RON | 337.396 RON | 2.029.865 RON | 442.726 RON | 3.796.779 RON | 2.209.640 RON | 20 |
| 2015 | 12.043.376 RON | 255.574 RON | 1.422.290 RON | 221.971 RON | 3.322.563 RON | 2.122.244 RON | 12 |
| 2014 | 10.817.384 RON | 263.883 RON | 1.917.458 RON | 249.235 RON | 3.534.893 RON | 1.866.670 RON | 21 |
| 2013 | 10.964.982 RON | 325.760 RON | 1.768.348 RON | 276.498 RON | 3.094.637 RON | 1.602.787 RON | 14 |
| 2012 | 9.480.431 RON | 43.808 RON | 1.563.437 RON | 304.958 RON | 2.535.506 RON | 1.277.027 RON | 12 |
| 2011 | 8.471.729 RON | 172.996 RON | 1.178.831 RON | 447.371 RON | 2.111.475 RON | 1.380.015 RON | 15 |
| 2010 | 7.556.043 RON | 288.237 RON | 1.157.692 RON | 504.965 RON | 1.859.747 RON | 1.207.020 RON | 15 |
| 2009 | 8.031.089 RON | 197.550 RON | 1.277.516 RON | 575.189 RON | 1.619.225 RON | 916.898 RON | 14 |
| 2008 | 5.064.579 RON | 123.600 RON | 871.871 RON | 702.999 RON | 888.220 RON | 719.348 RON | 9 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 14.795.487 RON | 16.806.484 RON | 18.779.881 RON | 16.604.478 RON | 13.509.486 RON | 12.764.309 RON | 12.711.116 RON | 12.090.908 RON | 12.105.778 RON | 12.574.764 RON | 12.043.376 RON | 10.817.384 RON | 10.964.982 RON | 9.480.431 RON | 8.471.729 RON | 7.556.043 RON | 8.031.089 RON | 5.064.579 RON |
| Venituri totale | 15.259.176 RON | 17.112.497 RON | 18.885.375 RON | 16.820.815 RON | 13.626.898 RON | 12.979.526 RON | 12.984.403 RON | 12.296.545 RON | 12.314.138 RON | 12.781.257 RON | 12.095.582 RON | 10.892.790 RON | 11.107.569 RON | 9.540.867 RON | 8.524.720 RON | 7.610.624 RON | 8.069.646 RON | 5.124.852 RON |
| Cheltuieli totale | 15.098.471 RON | 16.870.217 RON | 18.603.136 RON | 16.516.858 RON | 13.445.741 RON | 12.816.613 RON | 12.707.289 RON | 12.126.306 RON | 12.139.760 RON | 12.389.500 RON | 11.790.565 RON | 10.578.644 RON | 10.723.409 RON | 9.489.207 RON | 8.320.715 RON | 7.270.722 RON | 7.834.140 RON | 4.979.097 RON |
| Profit brut | 160.705 RON | 242.280 RON | 282.239 RON | 303.957 RON | 181.157 RON | 162.913 RON | 277.114 RON | 170.239 RON | 174.378 RON | 391.757 RON | 305.017 RON | 314.146 RON | 384.160 RON | 51.660 RON | 204.005 RON | 339.902 RON | 235.506 RON | 145.755 RON |
| Profit net | 135.271 RON | 206.248 RON | 246.141 RON | 261.160 RON | 154.061 RON | 148.521 RON | 236.976 RON | 146.001 RON | 151.518 RON | 337.396 RON | 255.574 RON | 263.883 RON | 325.760 RON | 43.808 RON | 172.996 RON | 288.237 RON | 197.550 RON | 123.600 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 245.682 RON | 218.443 RON | 310.172 RON | 250.088 RON | 361.832 RON | 376.842 RON | 321.231 RON | 422.991 RON | 370.305 RON | 442.726 RON | 221.971 RON | 249.235 RON | 276.498 RON | 304.958 RON | 447.371 RON | 504.965 RON | 575.189 RON | 702.999 RON |
| Active circulante | 8.437.819 RON | 7.083.654 RON | 6.981.746 RON | 6.593.432 RON | 5.918.865 RON | 5.523.718 RON | 4.858.111 RON | 3.634.391 RON | 3.772.193 RON | 3.796.779 RON | 3.322.563 RON | 3.534.893 RON | 3.094.637 RON | 2.535.506 RON | 2.111.475 RON | 1.859.747 RON | 1.619.225 RON | 888.220 RON |
| Stocuri | 8.292.918 RON | 6.994.197 RON | 6.799.246 RON | 6.443.661 RON | 5.765.074 RON | 5.358.012 RON | 4.695.362 RON | 3.596.984 RON | 3.695.659 RON | 3.757.987 RON | 3.283.853 RON | 3.460.781 RON | 3.030.127 RON | 2.492.078 RON | 2.059.838 RON | 1.837.900 RON | 1.499.818 RON | 847.170 RON |
| Creante | 64.727 RON | 34.443 RON | 50.279 RON | 23.086 RON | 41.573 RON | 101.407 RON | 146.601 RON | 21.792 RON | 23.109 RON | 22.265 RON | 19.277 RON | 50.296 RON | 24.151 RON | 32.234 RON | 12.961 RON | 11.017 RON | 106.364 RON | 35.874 RON |
| Casa si conturi la banci | 80.174 RON | 55.014 RON | 132.221 RON | 126.685 RON | 112.218 RON | 64.299 RON | 16.148 RON | 15.615 RON | 53.425 RON | 16.527 RON | 19.433 RON | 23.816 RON | 40.359 RON | 11.194 RON | 38.676 RON | 10.830 RON | 13.043 RON | 5.176 RON |
| Cheltuieli in avans | 80.749 RON | 11.768 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 6.543.403 RON | 4.853.289 RON | 5.008.645 RON | 4.590.388 RON | 4.288.725 RON | 3.688.015 RON | 3.070.121 RON | 2.039.137 RON | 2.118.736 RON | 2.029.865 RON | 1.422.290 RON | 1.917.458 RON | 1.768.348 RON | 1.563.437 RON | 1.178.831 RON | 1.157.692 RON | 1.277.516 RON | 871.871 RON |
| Capitaluri proprii | 2.220.847 RON | 2.460.576 RON | 2.283.273 RON | 2.253.132 RON | 1.991.972 RON | 2.212.545 RON | 2.109.221 RON | 2.018.245 RON | 2.023.762 RON | 2.209.640 RON | 2.122.244 RON | 1.866.670 RON | 1.602.787 RON | 1.277.027 RON | 1.380.015 RON | 1.207.020 RON | 916.898 RON | 719.348 RON |
| Capital subscris varsat | 350.000 RON | 350.000 RON | 350.000 RON | 350.000 RON | 350.000 RON | 350.000 RON | 350.000 RON | 350.000 RON | 350.000 RON | 350.000 RON | 350.000 RON | 350.000 RON | 350.000 RON | 350.000 RON | 350.000 RON | 350.000 RON | 350.000 RON | 350.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 17 | 20 | 21 | 19 | 21 | 19 | 20 | 20 | 20 | 20 | 12 | 21 | 14 | 12 | 15 | 15 | 14 | 9 |
5 contracte atribuite, in valoare de 982 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
5 contracte
982 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 06:15).