ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 80% |
| persoană | 20% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 28.881.629 RON | 747.042 RON | 14.381.937 RON | 2.214.387 RON | 13.069.008 RON | 957.565 RON | 35 |
| 2024 | 28.254.269 RON | 744.086 RON | 14.183.819 RON | 2.211.523 RON | 12.869.969 RON | 949.859 RON | 35 |
| 2023 | 24.995.633 RON | 721.276 RON | 13.217.122 RON | 2.394.686 RON | 12.581.795 RON | 1.786.473 RON | 36 |
| 2022 | 21.834.739 RON | 856.020 RON | 13.795.700 RON | 1.608.232 RON | 13.224.639 RON | 1.061.793 RON | 45 |
| 2021 | 23.392.291 RON | 1.478.616 RON | 3.287.562 RON | 1.757.070 RON | 12.871.901 RON | 11.368.874 RON | 46 |
| 2020 | 22.356.725 RON | 1.372.856 RON | 2.463.860 RON | 1.628.814 RON | 11.034.083 RON | 10.270.258 RON | 47 |
| 2019 | 23.131.550 RON | 1.478.801 RON | 2.294.457 RON | 1.778.423 RON | 9.335.624 RON | 8.897.402 RON | 46 |
| 2018 | 22.715.273 RON | 1.245.204 RON | 3.718.601 RON | 1.977.677 RON | 9.089.843 RON | 7.418.600 RON | 45 |
| 2017 | 19.174.479 RON | 1.417.782 RON | 3.027.735 RON | 2.223.876 RON | 6.904.284 RON | 6.173.397 RON | 36 |
| 2016 | 19.518.934 RON | 1.473.795 RON | 3.332.165 RON | 1.518.517 RON | 6.498.471 RON | 4.755.615 RON | 29 |
| 2015 | 13.279.456 RON | 898.852 RON | 5.466.485 RON | 1.590.532 RON | 8.570.620 RON | 4.761.189 RON | 23 |
| 2014 | 10.747.754 RON | 1.181.026 RON | 3.020.607 RON | 992.389 RON | 5.868.551 RON | 3.863.871 RON | 19 |
| 2013 | 7.093.828 RON | 620.919 RON | 2.354.054 RON | 1.070.399 RON | 3.931.819 RON | 2.682.845 RON | 17 |
| 2012 | 5.999.194 RON | 642.684 RON | 3.482.628 RON | 427.391 RON | 5.175.249 RON | 2.120.012 RON | 17 |
| 2011 | 6.645.894 RON | 680.383 RON | 4.400.854 RON | 459.538 RON | 5.415.741 RON | 1.474.425 RON | 16 |
| 2010 | 7.012.981 RON | 550.353 RON | 4.152.828 RON | 499.074 RON | 4.442.891 RON | 794.042 RON | 16 |
| 2009 | 5.263.234 RON | 294.999 RON | 2.003.416 RON | 544.244 RON | 2.341.224 RON | 886.957 RON | 16 |
| 2008 | 4.991.666 RON | 347.548 RON | 1.554.656 RON | 565.585 RON | 1.569.410 RON | 582.519 RON | 14 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 28.881.629 RON | 28.254.269 RON | 24.995.633 RON | 21.834.739 RON | 23.392.291 RON | 22.356.725 RON | 23.131.550 RON | 22.715.273 RON | 19.174.479 RON | 19.518.934 RON | 13.279.456 RON | 10.747.754 RON | 7.093.828 RON | 5.999.194 RON | 6.645.894 RON | 7.012.981 RON | 5.263.234 RON | 4.991.666 RON |
| Venituri totale | 28.993.462 RON | 28.520.100 RON | 25.681.439 RON | 22.448.713 RON | 23.605.501 RON | 22.711.183 RON | 23.483.112 RON | 23.145.510 RON | 19.905.112 RON | 20.338.781 RON | 13.918.074 RON | 11.058.807 RON | 7.242.120 RON | 6.119.030 RON | 6.852.014 RON | 7.163.242 RON | 5.482.072 RON | 5.225.239 RON |
| Cheltuieli totale | 28.128.584 RON | 27.649.745 RON | 24.815.600 RON | 21.425.865 RON | 21.867.283 RON | 21.131.405 RON | 21.726.730 RON | 21.674.211 RON | 18.265.102 RON | 18.638.529 RON | 12.881.398 RON | 9.683.239 RON | 6.521.455 RON | 5.370.921 RON | 6.058.250 RON | 6.530.443 RON | 5.127.373 RON | 4.811.795 RON |
| Profit brut | 864.878 RON | 870.355 RON | 865.839 RON | 1.022.848 RON | 1.738.218 RON | 1.579.778 RON | 1.756.382 RON | 1.471.299 RON | 1.640.010 RON | 1.700.252 RON | 1.036.676 RON | 1.375.568 RON | 720.665 RON | 748.109 RON | 793.764 RON | 632.799 RON | 354.699 RON | 413.444 RON |
| Profit net | 747.042 RON | 744.086 RON | 721.276 RON | 856.020 RON | 1.478.616 RON | 1.372.856 RON | 1.478.801 RON | 1.245.204 RON | 1.417.782 RON | 1.473.795 RON | 898.852 RON | 1.181.026 RON | 620.919 RON | 642.684 RON | 680.383 RON | 550.353 RON | 294.999 RON | 347.548 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.214.387 RON | 2.211.523 RON | 2.394.686 RON | 1.608.232 RON | 1.757.070 RON | 1.628.814 RON | 1.778.423 RON | 1.977.677 RON | 2.223.876 RON | 1.518.517 RON | 1.590.532 RON | 992.389 RON | 1.070.399 RON | 427.391 RON | 459.538 RON | 499.074 RON | 544.244 RON | 565.585 RON |
| Active circulante | 13.069.008 RON | 12.869.969 RON | 12.581.795 RON | 13.224.639 RON | 12.871.901 RON | 11.034.083 RON | 9.335.624 RON | 9.089.843 RON | 6.904.284 RON | 6.498.471 RON | 8.570.620 RON | 5.868.551 RON | 3.931.819 RON | 5.175.249 RON | 5.415.741 RON | 4.442.891 RON | 2.341.224 RON | 1.569.410 RON |
| Stocuri | 4.210.770 RON | 3.945.539 RON | 3.638.065 RON | 3.263.334 RON | 3.099.934 RON | 3.096.311 RON | 3.943.737 RON | 3.143.921 RON | 3.087.106 RON | 2.395.018 RON | 1.879.272 RON | 1.419.495 RON | 731.872 RON | 508.248 RON | 605.332 RON | 571.744 RON | 409.037 RON | 476.658 RON |
| Creante | 4.940.503 RON | 5.742.785 RON | 4.752.010 RON | 3.845.942 RON | 3.510.463 RON | 3.523.906 RON | 3.084.461 RON | 3.647.008 RON | 2.633.722 RON | 2.052.162 RON | 4.452.966 RON | 1.717.703 RON | 974.359 RON | 2.356.383 RON | 2.521.702 RON | 2.513.062 RON | 1.165.523 RON | 187.706 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.549.591 RON | 2.674.699 RON | 4.191.720 RON | 6.115.363 RON | 6.261.504 RON | 4.413.866 RON | 2.307.426 RON | 2.298.914 RON | 1.132.956 RON | 2.000.791 RON | 2.187.882 RON | 2.680.853 RON | 2.225.088 RON | 2.310.118 RON | 2.288.207 RON | 1.357.585 RON | 766.164 RON | 348.058 RON |
| Cheltuieli in avans | 60.407 RON | 52.186 RON | 33.614 RON | 24.622 RON | 27.465 RON | 71.221 RON | 77.904 RON | 69.681 RON | 72.972 RON | 70.884 RON | 66.522 RON | 23.538 RON | 34.681 RON | — | — | 4.905 RON | 4.905 RON | 2.180 RON |
| Datorii totale | 14.381.937 RON | 14.183.819 RON | 13.217.122 RON | 13.795.700 RON | 3.287.562 RON | 2.463.860 RON | 2.294.457 RON | 3.718.601 RON | 3.027.735 RON | 3.332.165 RON | 5.466.485 RON | 3.020.607 RON | 2.354.054 RON | 3.482.628 RON | 4.400.854 RON | 4.152.828 RON | 2.003.416 RON | 1.554.656 RON |
| Venituri in avans | 4.300 RON | 0 RON | 6.500 RON | — | — | — | 92 RON | — | — | 92 RON | — | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 957.565 RON | 949.859 RON | 1.786.473 RON | 1.061.793 RON | 11.368.874 RON | 10.270.258 RON | 8.897.402 RON | 7.418.600 RON | 6.173.397 RON | 4.755.615 RON | 4.761.189 RON | 3.863.871 RON | 2.682.845 RON | 2.120.012 RON | 1.474.425 RON | 794.042 RON | 886.957 RON | 582.519 RON |
| Capital subscris varsat | 5.000 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 35 | 35 | 36 | 45 | 46 | 47 | 46 | 45 | 36 | 29 | 23 | 19 | 17 | 17 | 16 | 16 | 16 | 14 |
4 contracte atribuite, in valoare de 4.364 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
4 contracte
4.364 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 15:41).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.