| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | — |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11.438.585 RON | 414.705 RON | 934.239 RON | 126.142 RON | 1.459.202 RON | 651.105 RON | 12 |
| 2024 | 11.022.152 RON | 372.454 RON | 525.500 RON | 126.672 RON | 1.005.507 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| 606.679 RON |
| 13 |
| 2023 | 10.260.184 RON | 428.870 RON | 657.343 RON | 149.875 RON | 1.170.563 RON | 663.095 RON | 11 |
| 2022 | 8.964.665 RON | 363.899 RON | 651.935 RON | 173.078 RON | 1.076.981 RON | 598.124 RON | 12 |
| 2021 | 8.292.580 RON | 117.825 RON | 601.750 RON | 203.449 RON | 976.852 RON | 578.551 RON | 10 |
| 2020 | 6.775.065 RON | 354.803 RON | 591.995 RON | 252.377 RON | 928.646 RON | 589.028 RON | 9 |
| 2019 | 6.273.052 RON | 321.670 RON | 532.732 RON | 314.397 RON | 772.722 RON | 554.387 RON | 9 |
| 2018 | 5.022.474 RON | 106.487 RON | 393.981 RON | 379.737 RON | 354.956 RON | 340.712 RON | 8 |
| 2017 | 3.939.746 RON | 140.830 RON | 393.114 RON | 369.325 RON | 398.844 RON | 375.055 RON | 7 |
| 2016 | 3.177.982 RON | 165.657 RON | 223.285 RON | 346.063 RON | 299.400 RON | 422.178 RON | 6 |
| 2015 | 2.372.389 RON | 134.337 RON | 183.535 RON | 144.594 RON | 195.310 RON | 156.369 RON | 4 |
| 2014 | 1.670.008 RON | 53.818 RON | 235.276 RON | 120.855 RON | 190.271 RON | 75.850 RON | 5 |
| 2013 | 1.359.773 RON | 60.418 RON | 176.443 RON | 133.337 RON | 125.556 RON | 82.450 RON | 6 |
| 2012 | 1.174.110 RON | 38.882 RON | 165.462 RON | 121.568 RON | 101.764 RON | 57.870 RON | 7 |
| 2011 | 1.038.536 RON | 29.856 RON | 167.471 RON | 100.188 RON | 88.869 RON | 21.586 RON | 6 |
| 2010 | 805.037 RON | -8.510 RON | 174.441 RON | 72.948 RON | 93.223 RON | -8.270 RON | 6 |
| 2009 | 767.902 RON | 9.329 RON | 105.425 RON | 37.970 RON | 77.024 RON | 9.569 RON | 7 |
| 2008 | 762.546 RON | 38.463 RON | 80.094 RON | 39.818 RON | 78.939 RON | 38.663 RON | 4 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 11.438.585 RON | 11.022.152 RON | 10.260.184 RON | 8.964.665 RON | 8.292.580 RON | 6.775.065 RON | 6.273.052 RON | 5.022.474 RON | 3.939.746 RON | 3.177.982 RON | 2.372.389 RON | 1.670.008 RON | 1.359.773 RON | 1.174.110 RON | 1.038.536 RON | 805.037 RON | 767.902 RON | 762.546 RON |
| Venituri totale | 12.018.967 RON | 11.464.008 RON | 10.657.273 RON | 9.306.288 RON | 8.631.570 RON | 6.977.985 RON | 6.398.620 RON | 5.022.613 RON | 3.965.815 RON | 3.182.993 RON | 2.391.587 RON | 1.705.334 RON | 1.393.087 RON | 1.208.083 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 11.533.256 RON | 11.019.066 RON | 10.147.524 RON | 8.869.335 RON | 8.489.919 RON | 6.560.448 RON | 6.014.414 RON | 4.871.728 RON | 3.796.834 RON | 2.984.765 RON | 2.230.475 RON | 1.640.931 RON | 1.320.768 RON | 1.159.760 RON | ||||
| Profit brut | 485.711 RON | 444.942 RON | 509.749 RON | 436.953 RON | 141.651 RON | 417.537 RON | 384.206 RON | 150.885 RON | 168.981 RON | 198.228 RON | 161.112 RON | 64.403 RON | 72.319 RON | 48.323 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 414.705 RON | 372.454 RON | 428.870 RON | 363.899 RON | 117.825 RON | 354.803 RON | 321.670 RON | 106.487 RON | 140.830 RON | 165.657 RON | 134.337 RON | 53.818 RON | 60.418 RON | 38.882 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 126.142 RON | 126.672 RON | 149.875 RON | 173.078 RON | 203.449 RON | 252.377 RON | 314.397 RON | 379.737 RON | 369.325 RON | 346.063 RON | 144.594 RON | 120.855 RON | 133.337 RON | 121.568 RON | ||||
| Active circulante | 1.459.202 RON | 1.005.507 RON | 1.170.563 RON | 1.076.981 RON | 976.852 RON | 928.646 RON | 772.722 RON | 354.956 RON | 398.844 RON | 299.400 RON | 195.310 RON | 190.271 RON | 125.556 RON | 101.764 RON | ||||
| Stocuri | 988.748 RON | 939.867 RON | 730.489 RON | 658.557 RON | 520.951 RON | 516.887 RON | 407.259 RON | 316.855 RON | 284.434 RON | 232.473 RON | 172.780 RON | 130.337 RON | 114.392 RON | 93.004 RON | ||||
| Creante | 368.639 RON | 14.829 RON | 351.211 RON | 296.710 RON | 10.632 RON | 47.036 RON | 20.421 RON | 3.609 RON | 15.273 RON | 7.903 RON | 364 RON | 40.533 RON | 5.892 RON | 36 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 101.815 RON | 50.811 RON | 88.863 RON | 121.714 RON | 445.269 RON | 364.723 RON | 345.042 RON | 34.492 RON | 99.137 RON | 59.024 RON | 22.166 RON | 19.401 RON | 5.272 RON | 8.724 RON | ||||
| Datorii totale | 934.239 RON | 525.500 RON | 657.343 RON | 651.935 RON | 601.750 RON | 591.995 RON | 532.732 RON | 393.981 RON | 393.114 RON | 223.285 RON | 183.535 RON | 235.276 RON | 176.443 RON | 165.462 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 651.105 RON | 606.679 RON | 663.095 RON | 598.124 RON | 578.551 RON | 589.028 RON | 554.387 RON | 340.712 RON | 375.055 RON | 422.178 RON | 156.369 RON | 75.850 RON | 82.450 RON | 57.870 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 12 | 13 | 11 | 12 | 10 | 9 | 9 | 8 | 7 | 6 | 4 | 5 | 6 | 7 | 6 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 1.065.804 RON |
| 827.274 RON |
| 775.745 RON |
| 764.624 RON |
| 1.033.625 RON |
| 828.886 RON |
| 760.037 RON |
| 718.596 RON |
| 32.179 RON |
| — |
| 15.708 RON |
| 46.028 RON |
| 0 RON |
| 1.612 RON |
| — |
| — |
| 29.856 RON |
| — |
| 9.329 RON |
| 38.463 RON |
| 0 RON |
| 8.510 RON |
| — |
| — |
| 100.188 RON |
| 72.948 RON |
| 37.970 RON |
| 39.818 RON |
| 88.869 RON |
| 93.223 RON |
| 77.024 RON |
| 78.939 RON |
| 79.649 RON |
| 74.138 RON |
| 72.620 RON |
| 61.553 RON |
| 214 RON |
| 5.481 RON |
| — |
| — |
| 9.006 RON |
| 13.604 RON |
| 4.404 RON |
| 17.386 RON |
| 167.471 RON |
| 174.441 RON |
| 105.425 RON |
| 80.094 RON |
| 21.586 RON |
| -8.270 RON |
| 9.569 RON |
| 38.663 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 6 |
| 7 |
| 4 |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
4 contracte atribuite, in valoare de 1.517 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
4 contracte
1.517 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 158 de zile de la data documentului, iar 28,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 15:05).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.