Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
sector 3, bd. Basarabia nr. 256C, camera nr. 16 B, et. 1, Pavilionul Administrativ
comuna Peris, sat Balteni
sector 1
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -998 RON | 180.004 RON | 0 RON | 31.108 RON | -148.896 RON | 0 |
| 2024 | 132.254 RON | 18.426 RON | 183.638 RON | 0 RON | 35.740 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| -147.898 RON |
| 0 |
| 2023 | 2.715 RON | -2.297 RON | 200.773 RON | 0 RON | 34.450 RON | -166.323 RON | 0 |
| 2022 | 73.934 RON | 19.146 RON | 199.905 RON | 0 RON | 37.363 RON | -162.542 RON | 1 |
| 2021 | 200.427 RON | 22.816 RON | 232.078 RON | 0 RON | 50.390 RON | -181.688 RON | 1 |
| 2020 | 77.699 RON | -8.459 RON | 259.290 RON | — | 54.786 RON | -204.504 RON | 1 |
| 2019 | 440.624 RON | 2.442 RON | 309.612 RON | 0 RON | 113.566 RON | -196.046 RON | 2 |
| 2018 | 239.225 RON | -34.269 RON | 259.383 RON | 0 RON | 60.895 RON | -198.488 RON | 2 |
| 2017 | 131.027 RON | -1.319 RON | 197.353 RON | 0 RON | 33.133 RON | -164.220 RON | 2 |
| 2016 | 155.123 RON | 13.233 RON | 189.070 RON | — | 26.169 RON | -162.901 RON | 2 |
| 2015 | 100.852 RON | 14.989 RON | 203.930 RON | — | 27.801 RON | -176.129 RON | 1 |
| 2014 | 87.904 RON | -1.918 RON | 209.474 RON | — | 18.356 RON | -191.118 RON | 1 |
| 2013 | 81.980 RON | -14.073 RON | 210.685 RON | — | 21.485 RON | -189.200 RON | 1 |
| 2012 | 124.142 RON | -7.886 RON | 310.616 RON | — | 135.489 RON | -175.127 RON | 1 |
| 2011 | 141.167 RON | 33.616 RON | 194.945 RON | — | 27.704 RON | -167.241 RON | 1 |
| 2009 | 434.846 RON | -108.033 RON | 292.329 RON | 7.451 RON | 88.064 RON | -206.554 RON | 3 |
| 2008 | 357.268 RON | -82.243 RON | 186.296 RON | 11.160 RON | 76.615 RON | -98.521 RON | 3 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | — | 132.254 RON | 2.715 RON | 73.934 RON | 200.427 RON | 77.699 RON | 440.624 RON | 239.225 RON | 131.027 RON | 155.123 RON | 100.852 RON | 87.904 RON | 81.980 RON | 124.142 RON | 141.167 RON | 434.846 RON | 357.268 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 132.270 RON | 2.715 RON | 73.951 RON | 200.694 RON | 80.113 RON | 440.656 RON | 239.225 RON | 134.371 RON | 155.123 RON | 100.852 RON | 87.909 RON | 82.440 RON | 130.306 RON | |||
| Cheltuieli totale | 998 RON | 110.740 RON | 5.012 RON | 52.586 RON | 176.844 RON | 87.324 RON | 433.808 RON | 270.969 RON | 134.346 RON | 140.338 RON | 82.837 RON | 87.190 RON | 94.037 RON | 138.192 RON | |||
| Profit brut | 0 RON | 21.530 RON | 0 RON | 21.365 RON | 23.850 RON | 0 RON | 6.848 RON | 0 RON | 25 RON | 14.785 RON | 18.015 RON | 719 RON | 0 RON | 0 RON | |||
| Pierdere bruta | 998 RON | 0 RON | 2.297 RON | 0 RON | 0 RON | 7.211 RON | 0 RON | 31.744 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 11.597 RON | 7.886 RON | |||
| Profit net | 0 RON | 18.426 RON | 0 RON | 19.146 RON | 22.816 RON | 0 RON | 2.442 RON | 0 RON | 0 RON | 13.233 RON | 14.989 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | |||
| Pierdere neta | 998 RON | 0 RON | 2.297 RON | 0 RON | 0 RON | 8.459 RON | 0 RON | 34.269 RON | 1.319 RON | 0 RON | 0 RON | 1.918 RON | 14.073 RON | 7.886 RON | |||
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | |||
| Active circulante | 31.108 RON | 35.740 RON | 34.450 RON | 37.363 RON | 50.390 RON | 54.786 RON | 113.566 RON | 60.895 RON | 33.133 RON | 26.169 RON | 27.801 RON | 18.356 RON | 21.485 RON | 135.489 RON | |||
| Stocuri | 27.355 RON | 27.355 RON | 30.775 RON | 32.211 RON | 37.149 RON | 29.397 RON | 31.706 RON | 14.348 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | |||
| Creante | 3.292 RON | 3.151 RON | 1.513 RON | 1.306 RON | 2.117 RON | 4.992 RON | 70.018 RON | 21.656 RON | 23.001 RON | 18.023 RON | 14.247 RON | 7.752 RON | 8.601 RON | 131.764 RON | |||
| Casa si conturi la banci | 461 RON | 5.234 RON | 2.162 RON | 3.846 RON | 11.124 RON | 20.397 RON | 11.842 RON | 24.891 RON | 10.132 RON | 8.146 RON | 13.554 RON | 10.604 RON | 12.884 RON | 3.725 RON | |||
| Datorii totale | 180.004 RON | 183.638 RON | 200.773 RON | 199.905 RON | 232.078 RON | 259.290 RON | 309.612 RON | 259.383 RON | 197.353 RON | 189.070 RON | 203.930 RON | 209.474 RON | 210.685 RON | 310.616 RON | |||
| Venituri in avans | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | ||
| Capitaluri proprii | -148.896 RON | -147.898 RON | -166.323 RON | -162.542 RON | -181.688 RON | -204.504 RON | -196.046 RON | -198.488 RON | -164.220 RON | -162.901 RON | -176.129 RON | -191.118 RON | -189.200 RON | -175.127 RON | |||
| Capital subscris varsat | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | — | 220 RON | 220 RON | 220 RON | |||
| Nr. mediu salariati | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 142.835 RON |
| 439.429 RON |
| 360.482 RON |
| 109.219 RON |
| 543.129 RON |
| 442.725 RON |
| 33.616 RON |
| — |
| — |
| 0 RON |
| 103.700 RON |
| 82.243 RON |
| 33.616 RON |
| — |
| — |
| 0 RON |
| 108.033 RON |
| 82.243 RON |
| — |
| 7.451 RON |
| 11.160 RON |
| 27.704 RON |
| 88.064 RON |
| 76.615 RON |
| — |
| — |
| — |
| 3.661 RON |
| 71.165 RON |
| 42.926 RON |
| 24.043 RON |
| 16.899 RON |
| 33.689 RON |
| 194.945 RON |
| 292.329 RON |
| 186.296 RON |
| 9.740 RON |
| — |
| -167.241 RON |
| -206.554 RON |
| -98.521 RON |
| 220 RON |
| 220 RON |
| 220 RON |
| 3 |
| 3 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.