ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 99,8% |
| persoană | 0,2% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 364.931 RON | 9.601 RON | 106.784 RON | 4.578 RON | 113.328 RON | 11.122 RON | 4 |
| 2024 | 65.500 RON | 61.640 RON | 67.481 RON | 9.272 RON | 127.615 RON | 69.406 RON | 1 |
| 2023 | 12.000 RON | 7.797 RON | 29.876 RON | 1.403 RON | 47.109 RON | 18.636 RON | 0 |
| 2022 | 4.000 RON | 920 RON | 35.710 RON | 1.919 RON | 44.630 RON | 10.839 RON | 0 |
| 2021 | 4.000 RON | 54 RON | 37.742 RON | 2.563 RON | 148.883 RON | 113.704 RON | 0 |
| 2020 | 12.000 RON | 737 RON | 41.651 RON | 2.950 RON | 152.350 RON | 113.649 RON | 0 |
| 2019 | 1.500 RON | 5.322 RON | 42.587 RON | 5.756 RON | 295.494 RON | 258.663 RON | 0 |
| 2018 | 0 RON | 3.795 RON | 56.246 RON | 10.444 RON | 299.142 RON | 253.340 RON | 0 |
| 2017 | 13.585 RON | 1.248 RON | 65.615 RON | 17.944 RON | 297.216 RON | 249.545 RON | 1 |
| 2016 | 11.238 RON | -22.450 RON | 100.332 RON | 20.869 RON | 327.760 RON | 248.297 RON | 1 |
| 2015 | 11.822 RON | -19.475 RON | 89.987 RON | 30.185 RON | 375.550 RON | 315.748 RON | 1 |
| 2014 | 68.912 RON | 2.397 RON | 157.418 RON | 40.804 RON | 451.837 RON | 335.223 RON | 1 |
| 2013 | 16.581 RON | -37.234 RON | 183.834 RON | 60.112 RON | 456.548 RON | 332.826 RON | 1 |
| 2012 | 146.721 RON | 12.587 RON | 138.561 RON | 85.416 RON | 454.455 RON | 401.310 RON | 1 |
| 2011 | 1.104.559 RON | 184.705 RON | 294.294 RON | 68.067 RON | 712.072 RON | 485.845 RON | 1 |
| 2010 | 261.009 RON | 3.971 RON | 163.743 RON | 86.144 RON | 504.988 RON | 475.622 RON | 1 |
| 2009 | 264.750 RON | 3.079 RON | 172.862 RON | 117.994 RON | 526.519 RON | 488.201 RON | 1 |
| 2008 | 780.308 RON | 76.400 RON | 204.030 RON | 142.395 RON | 571.236 RON | 509.601 RON | 5 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 364.931 RON | 65.500 RON | 12.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 12.000 RON | 1.500 RON | 0 RON | 13.585 RON | 11.238 RON | 11.822 RON | 68.912 RON | 16.581 RON | 146.721 RON | 1.104.559 RON | 261.009 RON | 264.750 RON | 780.308 RON |
| Venituri totale | 364.932 RON | 92.800 RON | 12.000 RON | 7.551 RON | 4.000 RON | 9.000 RON | 12.683 RON | 16.669 RON | 28.285 RON | 11.238 RON | 18.369 RON | 72.205 RON | 18.581 RON | 146.721 RON | 1.104.560 RON | 278.009 RON | 264.751 RON | 895.312 RON |
| Cheltuieli totale | 353.179 RON | 19.419 RON | 2.718 RON | 6.404 RON | 3.826 RON | 7.783 RON | 6.949 RON | 12.374 RON | 26.890 RON | 33.463 RON | 37.489 RON | 67.741 RON | 55.257 RON | 131.548 RON | 883.201 RON | 268.769 RON | 255.814 RON | 804.194 RON |
| Profit brut | 11.753 RON | 73.381 RON | 9.282 RON | 1.147 RON | 174 RON | 1.217 RON | 5.734 RON | 4.295 RON | 1.395 RON | 0 RON | 0 RON | 4.464 RON | 0 RON | 15.173 RON | 221.359 RON | 9.240 RON | 8.937 RON | 91.118 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 22.225 RON | — | 0 RON | 36.676 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 9.601 RON | 61.640 RON | 7.797 RON | 920 RON | 54 RON | 737 RON | 5.322 RON | 3.795 RON | 1.248 RON | 0 RON | 0 RON | 2.397 RON | 0 RON | 12.587 RON | 184.705 RON | 3.971 RON | 3.079 RON | 76.400 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 22.450 RON | 19.475 RON | 0 RON | 37.234 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 4.578 RON | 9.272 RON | 1.403 RON | 1.919 RON | 2.563 RON | 2.950 RON | 5.756 RON | 10.444 RON | 17.944 RON | 20.869 RON | 30.185 RON | 40.804 RON | 60.112 RON | 85.416 RON | 68.067 RON | 86.144 RON | 117.994 RON | 142.395 RON |
| Active circulante | 113.328 RON | 127.615 RON | 47.109 RON | 44.630 RON | 148.883 RON | 152.350 RON | 295.494 RON | 299.142 RON | 297.216 RON | 327.760 RON | 375.550 RON | 451.837 RON | 456.548 RON | 454.455 RON | 712.072 RON | 504.988 RON | 526.519 RON | 571.236 RON |
| Stocuri | 23.133 RON | 23.133 RON | 23.133 RON | 23.612 RON | 26.067 RON | 26.067 RON | 33.067 RON | 34.132 RON | 34.132 RON | 33.806 RON | 31.621 RON | 7.393 RON | 3.890 RON | 7.856 RON | 30.351 RON | 25.407 RON | 14.080 RON | 32.052 RON |
| Creante | 82.155 RON | 19.994 RON | 9.994 RON | 9.994 RON | 112.169 RON | 112.169 RON | 258.608 RON | 260.689 RON | 260.018 RON | 291.946 RON | 291.131 RON | 303.225 RON | 316.535 RON | 248.789 RON | 349.364 RON | 442.483 RON | 506.645 RON | 533.282 RON |
| Casa si conturi la banci | 8.040 RON | 84.488 RON | 13.982 RON | 11.024 RON | 10.647 RON | 14.114 RON | 3.819 RON | 4.321 RON | 3.066 RON | 2.008 RON | 52.798 RON | 141.219 RON | 136.123 RON | 197.810 RON | 332.357 RON | 37.098 RON | 5.794 RON | 5.902 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 48.233 RON | 16.550 RON | — |
| Datorii totale | 106.784 RON | 67.481 RON | 29.876 RON | 35.710 RON | 37.742 RON | 41.651 RON | 42.587 RON | 56.246 RON | 65.615 RON | 100.332 RON | 89.987 RON | 157.418 RON | 183.834 RON | 138.561 RON | 294.294 RON | 163.743 RON | 172.862 RON | 204.030 RON |
| Capitaluri proprii | 11.122 RON | 69.406 RON | 18.636 RON | 10.839 RON | 113.704 RON | 113.649 RON | 258.663 RON | 253.340 RON | 249.545 RON | 248.297 RON | 315.748 RON | 335.223 RON | 332.826 RON | 401.310 RON | 485.845 RON | 475.622 RON | 488.201 RON | 509.601 RON |
| Capital subscris varsat | 230 RON | 230 RON | 230 RON | 230 RON | 230 RON | 230 RON | 230 RON | 230 RON | 230 RON | 230 RON | — | 230 RON | 230 RON | 230 RON | 230 RON | 230 RON | 230 RON | 230 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
3 contracte atribuite, in valoare de 565.000 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 565.003 lei.
Achizitii directe
3 contracte
565.000 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.221.515 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 04:15).