ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | — |
În temeiul art. 411 alin. 1 pct. 2 C.proc.civ., suspendă judecarea cauzei. Cu recurs pe toată durata suspendării. Cererea de recurs, sub sancţiunea nulităţii, se depune la Tribunalul Arge?-Secţia de contencios administrativ şi fiscal. Pronunţată astăzi, 11.08.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
În temeiul art. 411 alin. 1 pct. 2 C.proc.civ., suspendă judecarea cauzei. Cu recurs pe toată durata suspendării. Cererea de recurs, sub sancţiunea nulităţii, se depune la Tribunalul Arge?-Secţia de contencios administrativ şi fiscal. Pronunţată astăzi, 11.08.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 504.664 RON | 158.581 RON | 2.092.852 RON | 20.296 RON | 2.333.548 RON | 260.992 RON | 1 |
| 2024 | 923.468 RON | 117.748 RON | 2.881.671 RON | 14.989 RON | 2.871.025 RON | 4.343 RON | 1 |
| 2023 | 149.160 RON | -160.569 RON | 626.657 RON | 16.117 RON | 497.135 RON | -113.405 RON | 1 |
| 2020 | 889.864 RON | 105.259 RON | 585.597 RON | 158.979 RON | 1.270.433 RON | 843.815 RON | 4 |
| 2019 | 621.646 RON | 138.454 RON | 711.028 RON | 163.716 RON | 1.378.488 RON | 831.176 RON | 4 |
| 2018 | 560.049 RON | 170.867 RON | 324.829 RON | 14.194 RON | 1.386.516 RON | 1.075.881 RON | 4 |
| 2017 | 632.295 RON | 334.905 RON | 97.491 RON | 20.194 RON | 1.213.891 RON | 1.136.594 RON | 1 |
| 2016 | 443.410 RON | 140.779 RON | 85.912 RON | 26.194 RON | 861.407 RON | 801.689 RON | 1 |
| 2015 | 226.198 RON | 104.760 RON | 79.967 RON | 12.694 RON | 728.182 RON | 660.909 RON | 1 |
| 2014 | 80.400 RON | -8.467 RON | 18.850 RON | 12.694 RON | 636.395 RON | 630.239 RON | 1 |
| 2013 | 35.963 RON | -14.486 RON | 41.809 RON | 12.694 RON | 667.821 RON | 638.706 RON | 1 |
| 2012 | 437.944 RON | 278.988 RON | 64.773 RON | 12.694 RON | 705.271 RON | 653.192 RON | 1 |
| 2011 | 94.739 RON | 13.733 RON | 51.694 RON | 8.179 RON | 417.720 RON | 374.205 RON | 1 |
| 2010 | 9.813 RON | -27.824 RON | 2.573 RON | 8.679 RON | 354.366 RON | 360.472 RON | 1 |
| 2009 | 82.383 RON | 37.572 RON | 5.915 RON | 8.179 RON | 386.032 RON | 388.296 RON | 1 |
| 2008 | 131.904 RON | 91.964 RON | 4.942 RON | 8.179 RON | 347.487 RON | 350.724 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 504.664 RON | 923.468 RON | 149.160 RON | 889.864 RON | 621.646 RON | 560.049 RON | 632.295 RON | 443.410 RON | 226.198 RON | 80.400 RON | 35.963 RON | 437.944 RON | 94.739 RON | 9.813 RON | 82.383 RON | 131.904 RON |
| Venituri totale | 504.682 RON | 961.489 RON | 190.122 RON | 859.837 RON | 1.138.890 RON | 789.897 RON | 632.295 RON | 443.410 RON | 226.198 RON | 80.402 RON | 35.966 RON | 437.954 RON | 94.740 RON | 9.813 RON | 82.384 RON | 131.921 RON |
| Cheltuieli totale | 304.649 RON | 821.028 RON | 348.790 RON | 745.679 RON | 994.220 RON | 613.388 RON | 291.067 RON | 293.763 RON | 114.652 RON | 86.457 RON | 49.373 RON | 145.827 RON | 78.165 RON | 34.412 RON | 40.088 RON | 36.659 RON |
| Profit brut | 200.033 RON | 140.461 RON | 0 RON | 114.158 RON | 144.670 RON | 176.509 RON | 341.228 RON | 149.647 RON | 111.546 RON | 0 RON | 0 RON | 292.127 RON | 16.575 RON | — | 42.296 RON | 95.262 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 158.668 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 6.055 RON | 13.407 RON | 0 RON | 0 RON | 24.599 RON | — | — |
| Profit net | 158.581 RON | 117.748 RON | 0 RON | 105.259 RON | 138.454 RON | 170.867 RON | 334.905 RON | 140.779 RON | 104.760 RON | 0 RON | 0 RON | 278.988 RON | 13.733 RON | — | 37.572 RON | 91.964 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 160.569 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.467 RON | 14.486 RON | 0 RON | 0 RON | 27.824 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 20.296 RON | 14.989 RON | 16.117 RON | 158.979 RON | 163.716 RON | 14.194 RON | 20.194 RON | 26.194 RON | 12.694 RON | 12.694 RON | 12.694 RON | 12.694 RON | 8.179 RON | 8.679 RON | 8.179 RON | 8.179 RON |
| Active circulante | 2.333.548 RON | 2.871.025 RON | 497.135 RON | 1.270.433 RON | 1.378.488 RON | 1.386.516 RON | 1.213.891 RON | 861.407 RON | 728.182 RON | 636.395 RON | 667.821 RON | 705.271 RON | 417.720 RON | 354.366 RON | 386.032 RON | 347.487 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 95.000 RON | 661.333 RON | 691.362 RON | 225.641 RON | — | 35.055 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 2.303.458 RON | 2.686.807 RON | 294.321 RON | 580.413 RON | 675.974 RON | 1.156.848 RON | 1.212.087 RON | 826.279 RON | 658.626 RON | 629.426 RON | 605.300 RON | 659.214 RON | 283.112 RON | 256.448 RON | 272.527 RON | 244.926 RON |
| Casa si conturi la banci | 30.090 RON | 184.218 RON | 107.814 RON | 28.687 RON | 11.152 RON | 4.027 RON | 1.804 RON | 73 RON | 69.556 RON | 6.969 RON | 62.521 RON | 46.057 RON | 134.608 RON | 97.918 RON | 113.505 RON | 102.561 RON |
| Datorii totale | 2.092.852 RON | 2.881.671 RON | 626.657 RON | 585.597 RON | 711.028 RON | 324.829 RON | 97.491 RON | 85.912 RON | 79.967 RON | 18.850 RON | 41.809 RON | 64.773 RON | 51.694 RON | 2.573 RON | 5.915 RON | 4.942 RON |
| Capitaluri proprii | 260.992 RON | 4.343 RON | -113.405 RON | 843.815 RON | 831.176 RON | 1.075.881 RON | 1.136.594 RON | 801.689 RON | 660.909 RON | 630.239 RON | 638.706 RON | 653.192 RON | 374.205 RON | 360.472 RON | 388.296 RON | 350.724 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
13 contracte atribuite, in valoare de 358.365 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 358.378 lei.
Achizitii directe
13 contracte
358.365 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.217.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 00:39).
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
EURO EXPRES ROHADLUC SRLCUI 27502629 | 14 | 2 | 0 | — | vezi ↗ |
SALTUS PROVIA 2012 SRLCUI 30169940 | 1 | 1 | 0 | — | vezi ↗ |
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
SILVORA TERA SRLCUI 20996835 | 25 | ofertant · l-a avut subcontractant | 23 | — | vezi ↗ |
KITISAB EUROCOMPLEX SRLCUI 27784910 | 14 | ofertant · l-a avut subcontractant | 14 | — | vezi ↗ |
DAROM CONSTRUCTII INDUSTRIALE S.R.L.anterior: HIDRO INDUSTRIAL S.R.L., IDEAL HOUSE INDUSTRIAL TEAM S.R.L.CUI 40089911 | 13 | ofertant · l-a avut subcontractant | 13 | — | vezi ↗ |
RO CONSTRUCT CENTER SRLCUI 5975340 | 14 | ofertant · l-a avut subcontractant | 13 | — | vezi ↗ |
VECTRUM SOLUTIONS SRLCUI 24297864 | 7 | ofertant · l-a avut subcontractant | 7 | — | vezi ↗ |
LUMIDA SRLCUI 136585 | 35 | co-terț și subcontractant | 33 | — | vezi ↗ |
INSTAL GAZ IMPEX SRLCUI 15075427 | 9 | co-subcontractant | 9 | — | vezi ↗ |
EURO EXPRES ROHADLUC SRLCUI 27502629 | 14 | co-terț și subcontractant | 6 | — | vezi ↗ |
ROCIP INSTAL SRLCUI 133171 | 4 | co-subcontractant | 4 | — | vezi ↗ |
INIC SRLCUI 150784 | 5 | co-subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 48 de subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.