ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
com. Valea Ciorii, incinta B
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Decizie Admite excepţia netimbrării cererii de apel. Anulează ca netimbrat apelul formulat de apelanta SC EOS KSI ROMANIA SRL, în contradictoriu cu intimatii SC DANDOR TRANS SRL şi ZUGRAVU ARISTIDE, împotriva Sentinţei civile nr. 1962 din data de 20.12.2023, pronunţată de Judecătoria Medgidia. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei astăzi, 15.04.2024.
Respinge, ca nefondată, cererea având ca obiect - validare poprire- formulată de creditoarea SC E. K. R. SRL, în contradictoriu cu terţul poprit D. T. SRL şi debitorul Z. A.. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea pentru exercitarea căii de atac se depune la Judecătoria Medgidia. Soluţionată în şedinţă publică şi pronunţată astăzi, 20.12.2023, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei.
Amână pronunţarea în cauză la data de 20.12.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 06.12.2023.
Pentru lipsă de procedură, amână judecarea cauzei la data de 06.12.2023.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.994.347 RON | 247.225 RON | 3.158.229 RON | 2.085.190 RON | 2.839.242 RON | 1.870.469 RON | 4 |
| 2024 | 2.983.843 RON | 241.571 RON | 3.093.188 RON | 1.983.884 RON | 2.724.610 RON | 1.645.245 RON | 6 |
| 2023 | 2.625.408 RON | 237.749 RON | 2.223.163 RON | 2.035.466 RON | 1.638.732 RON | 1.403.673 RON | 6 |
| 2022 | 2.527.496 RON | 206.561 RON | 1.805.457 RON | 1.608.541 RON | 1.683.265 RON | 1.165.925 RON | 6 |
| 2021 | 2.564.545 RON | 114.820 RON | 1.949.296 RON | 1.596.567 RON | 1.542.692 RON | 967.065 RON | 10 |
| 2020 | 1.844.354 RON | 98.949 RON | 1.443.374 RON | 1.396.726 RON | 1.211.141 RON | 895.315 RON | 9 |
| 2019 | 1.988.896 RON | 82.493 RON | 1.105.181 RON | 1.372.719 RON | 882.614 RON | 798.262 RON | 7 |
| 2018 | 1.653.116 RON | 81.312 RON | 1.422.820 RON | 1.613.619 RON | 978.889 RON | 716.908 RON | — |
| 2017 | 1.634.412 RON | 25.062 RON | 1.105.442 RON | 1.318.897 RON | 958.792 RON | 608.578 RON | — |
| 2016 | 1.744.817 RON | 22.723 RON | 1.945.182 RON | 1.578.828 RON | 1.622.799 RON | 586.027 RON | 5 |
| 2015 | 2.383.123 RON | 20.061 RON | 1.910.507 RON | 1.837.548 RON | 1.833.903 RON | 983.783 RON | 3 |
| 2014 | 1.522.927 RON | 18.063 RON | 1.796.095 RON | 2.072.508 RON | 1.628.118 RON | 1.023.720 RON | 3 |
| 2013 | 1.380.940 RON | 13.841 RON | 1.956.265 RON | 1.587.027 RON | 2.008.645 RON | 1.055.106 RON | 3 |
| 2012 | 1.159.732 RON | 204.939 RON | 2.009.225 RON | 1.242.230 RON | 3.219.815 RON | 1.395.167 RON | 3 |
| 2011 | 1.146.013 RON | 203.727 RON | 1.308.794 RON | 1.051.494 RON | 1.500.281 RON | 1.242.981 RON | 5 |
| 2010 | 1.355.859 RON | 181.275 RON | 319.301 RON | 1.145.193 RON | 259.142 RON | 1.085.034 RON | 4 |
| 2009 | 3.711.554 RON | 346.241 RON | 796.148 RON | 1.140.024 RON | 142.386 RON | 486.262 RON | 5 |
| 2008 | 2.244.600 RON | 139.821 RON | 2.184.012 RON | 2.107.549 RON | 216.484 RON | 140.021 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.994.347 RON | 2.983.843 RON | 2.625.408 RON | 2.527.496 RON | 2.564.545 RON | 1.844.354 RON | 1.988.896 RON | 1.653.116 RON | 1.634.412 RON | 1.744.817 RON | 2.383.123 RON | 1.522.927 RON | 1.380.940 RON | 1.159.732 RON | 1.146.013 RON | 1.355.859 RON | 3.711.554 RON | 2.244.600 RON |
| Venituri totale | 3.344.095 RON | 3.198.575 RON | 2.942.189 RON | 2.650.739 RON | 2.618.749 RON | 1.981.121 RON | 2.145.647 RON | 1.752.705 RON | 1.700.973 RON | 2.166.940 RON | 2.397.472 RON | 1.856.722 RON | 2.715.185 RON | 2.415.354 RON | 2.762.530 RON | 1.402.886 RON | 3.748.612 RON | 2.244.680 RON |
| Cheltuieli totale | 3.095.684 RON | 2.957.004 RON | 2.704.440 RON | 2.424.765 RON | 2.496.835 RON | 1.882.172 RON | 2.048.263 RON | 1.670.800 RON | 1.669.851 RON | 2.136.915 RON | 2.372.679 RON | 1.835.018 RON | 2.695.052 RON | 2.172.902 RON | 2.526.136 RON | 1.201.943 RON | 3.344.787 RON | 2.078.226 RON |
| Profit brut | 248.411 RON | 241.571 RON | 237.749 RON | 225.974 RON | 121.914 RON | 98.949 RON | 97.384 RON | 81.905 RON | 31.122 RON | 30.025 RON | 24.793 RON | 21.704 RON | 20.133 RON | 242.452 RON | 236.394 RON | 200.943 RON | 403.825 RON | 166.454 RON |
| Profit net | 247.225 RON | 241.571 RON | 237.749 RON | 206.561 RON | 114.820 RON | 98.949 RON | 82.493 RON | 81.312 RON | 25.062 RON | 22.723 RON | 20.061 RON | 18.063 RON | 13.841 RON | 204.939 RON | 203.727 RON | 181.275 RON | 346.241 RON | 139.821 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.085.190 RON | 1.983.884 RON | 2.035.466 RON | 1.608.541 RON | 1.596.567 RON | 1.396.726 RON | 1.372.719 RON | 1.613.619 RON | 1.318.897 RON | 1.578.828 RON | 1.837.548 RON | 2.072.508 RON | 1.587.027 RON | 1.242.230 RON | 1.051.494 RON | 1.145.193 RON | 1.140.024 RON | 2.107.549 RON |
| Active circulante | 2.839.242 RON | 2.724.610 RON | 1.638.732 RON | 1.683.265 RON | 1.542.692 RON | 1.211.141 RON | 882.614 RON | 978.889 RON | 958.792 RON | 1.622.799 RON | 1.833.903 RON | 1.628.118 RON | 2.008.645 RON | 3.219.815 RON | 1.500.281 RON | 259.142 RON | 142.386 RON | 216.484 RON |
| Stocuri | 1.168.926 RON | 716.959 RON | 612.416 RON | 363.990 RON | 397.982 RON | 435.101 RON | 232.496 RON | 377.584 RON | 259.922 RON | 352.434 RON | 382.100 RON | 505.373 RON | 296.839 RON | 642.862 RON | 18.755 RON | 45.779 RON | 31.194 RON | — |
| Creante | 1.422.906 RON | 1.811.844 RON | 934.826 RON | 820.404 RON | 937.458 RON | 708.348 RON | 580.371 RON | 491.994 RON | 592.990 RON | 518.416 RON | 764.097 RON | 852.209 RON | 1.335.177 RON | 1.754.751 RON | 267.199 RON | 185.499 RON | 85.852 RON | 115.022 RON |
| Casa si conturi la banci | 247.410 RON | 195.807 RON | 91.490 RON | 498.871 RON | 207.252 RON | 67.692 RON | 69.747 RON | 109.311 RON | 105.880 RON | 751.949 RON | 687.706 RON | 270.536 RON | 376.629 RON | 822.202 RON | 1.214.327 RON | 27.864 RON | 25.340 RON | 101.462 RON |
| Cheltuieli in avans | 111.266 RON | 83.009 RON | 80.414 RON | — | 58.718 RON | 91.572 RON | 91.572 RON | 91.572 RON | 87.429 RON | 87.429 RON | 87.429 RON | 90.526 RON | 16.041 RON | 56.632 RON | — | — | — | — |
| Datorii totale | 3.158.229 RON | 3.093.188 RON | 2.223.163 RON | 1.805.457 RON | 1.949.296 RON | 1.443.374 RON | 1.105.181 RON | 1.422.820 RON | 1.105.442 RON | 1.945.182 RON | 1.910.507 RON | 1.796.095 RON | 1.956.265 RON | 2.009.225 RON | 1.308.794 RON | 319.301 RON | 796.148 RON | 2.184.012 RON |
| Venituri in avans | 7.000 RON | 53.070 RON | 127.776 RON | 320.424 RON | 281.616 RON | 360.750 RON | 443.462 RON | 544.352 RON | 651.098 RON | 757.847 RON | 864.590 RON | 971.337 RON | 600.342 RON | 1.114.285 RON | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 1.870.469 RON | 1.645.245 RON | 1.403.673 RON | 1.165.925 RON | 967.065 RON | 895.315 RON | 798.262 RON | 716.908 RON | 608.578 RON | 586.027 RON | 983.783 RON | 1.023.720 RON | 1.055.106 RON | 1.395.167 RON | 1.242.981 RON | 1.085.034 RON | 486.262 RON | 140.021 RON |
| Capital subscris varsat | 450.000 RON | 450.000 RON | 450.000 RON | 450.000 RON | 450.000 RON | 450.000 RON | 450.000 RON | 450.000 RON | 450.000 RON | 450.000 RON | — | 450.000 RON | 450.000 RON | 450.000 RON | 450.000 RON | 450.000 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 6 | 6 | 6 | 10 | 9 | 7 | — | — | 5 | 3 | 3 | 3 | 3 | 5 | 4 | 5 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.