ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 340.781 RON | -41.906 RON | 227.480 RON | 238.557 RON | 795.915 RON | 806.992 RON | 1 |
| 2024 | 298.677 RON | 56.702 RON | 64.962 RON | 67.311 RON | 896.549 RON | 898.898 RON | 1 |
| 2023 | 280.841 RON | 59.428 RON | 112.814 RON | 97.616 RON | 857.308 RON | 842.196 RON | 1 |
| 2022 | 400.251 RON | 132.306 RON | 128.642 RON | 127.922 RON | 783.402 RON | 782.768 RON | 1 |
| 2020 | 205.926 RON | 74.516 RON | 78.133 RON | 1.628 RON | 644.627 RON | 568.164 RON | 1 |
| 2019 | 323.754 RON | 119.546 RON | 76.449 RON | 1.948 RON | 567.346 RON | 493.648 RON | 2 |
| 2018 | 343.527 RON | 120.032 RON | 86.193 RON | 9.323 RON | 450.972 RON | 374.102 RON | 2 |
| 2017 | 315.920 RON | 31.267 RON | 103.012 RON | 18.109 RON | 338.913 RON | 254.010 RON | 3 |
| 2016 | 193.731 RON | 46.392 RON | 65.267 RON | 23.989 RON | 263.297 RON | 222.743 RON | 2 |
| 2015 | 195.134 RON | -10.975 RON | 76.748 RON | 32.455 RON | 216.456 RON | 176.050 RON | 2 |
| 2014 | 322.929 RON | 97.641 RON | 101.785 RON | 40.922 RON | 244.285 RON | 187.025 RON | 2 |
| 2013 | 121.156 RON | -658 RON | 72.481 RON | — | 161.865 RON | 89.384 RON | — |
| 2012 | 226.445 RON | 89.842 RON | 59.432 RON | — | 149.474 RON | 90.042 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 340.781 RON | 298.677 RON | 280.841 RON | 400.251 RON | 205.926 RON | 323.754 RON | 343.527 RON | 315.920 RON | 193.731 RON | 195.134 RON | 322.929 RON | 121.156 RON | 226.445 RON |
| Venituri totale | 340.781 RON | 298.677 RON | 281.265 RON | 401.336 RON | 209.960 RON | 323.754 RON | 369.360 RON | 317.260 RON | 193.731 RON | 195.134 RON | 323.550 RON | 121.340 RON | 226.461 RON |
| Cheltuieli totale | 377.553 RON | 238.980 RON | 219.422 RON | 263.142 RON | 129.145 RON | 200.969 RON | 245.635 RON | 282.783 RON | 142.382 RON | 206.109 RON | 204.073 RON | 118.357 RON | 118.016 RON |
| Profit brut | 0 RON | 59.697 RON | 61.843 RON | 138.194 RON | 80.815 RON | 122.785 RON | 123.725 RON | 34.477 RON | 51.349 RON | 0 RON | 119.477 RON | 2.983 RON | 108.445 RON |
| Pierdere bruta | 36.772 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 56.702 RON | 59.428 RON | 132.306 RON | 74.516 RON | 119.546 RON | 120.032 RON | 31.267 RON | 46.392 RON | 0 RON | 97.641 RON | 0 RON | 89.842 RON |
| Pierdere neta | 41.906 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.975 RON | 0 RON | 658 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 238.557 RON | 67.311 RON | 97.616 RON | 127.922 RON | 1.628 RON | 1.948 RON | 9.323 RON | 18.109 RON | 23.989 RON | 32.455 RON | 40.922 RON | — | — |
| Active circulante | 795.915 RON | 896.549 RON | 857.308 RON | 783.402 RON | 644.627 RON | 567.346 RON | 450.972 RON | 338.913 RON | 263.297 RON | 216.456 RON | 244.285 RON | 161.865 RON | 149.474 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 14.905 RON | 29.905 RON | 29.905 RON | 33.070 RON | 38.694 RON |
| Creante | 789.879 RON | 864.977 RON | 774.828 RON | 765.595 RON | 637.397 RON | 561.584 RON | 418.622 RON | 225.061 RON | 236.868 RON | 141.029 RON | 211.695 RON | 40.777 RON | 88.494 RON |
| Casa si conturi la banci | 6.036 RON | 31.572 RON | 82.480 RON | 17.807 RON | 7.230 RON | 5.762 RON | 32.350 RON | 113.852 RON | 11.524 RON | 45.522 RON | 2.685 RON | 88.018 RON | 22.286 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 86 RON | 86 RON | 42 RON | 803 RON | — | — | 724 RON | 3.887 RON | 3.603 RON | — | — |
| Datorii totale | 227.480 RON | 64.962 RON | 112.814 RON | 128.642 RON | 78.133 RON | 76.449 RON | 86.193 RON | 103.012 RON | 65.267 RON | 76.748 RON | 101.785 RON | 72.481 RON | 59.432 RON |
| Capitaluri proprii | 806.992 RON | 898.898 RON | 842.196 RON | 782.768 RON | 568.164 RON | 493.648 RON | 374.102 RON | 254.010 RON | 222.743 RON | 176.050 RON | 187.025 RON | 89.384 RON | 90.042 RON |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2 contracte atribuite, in valoare de 15.570 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 190 lei.
Achizitii directe
1 contract
189 lei
Licitatii publice
1 contract
15.381 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 07:15).