ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31.743 RON | -5.562 RON | 1.418.562 RON | 144.238 RON | 346.451 RON | -927.873 RON | 1 |
| 2024 | 69.489 RON | -15.507 RON | 1.295.307 RON | 5.457 RON | 357.176 RON | -929.786 RON | 1 |
| 2023 | 445.745 RON | -42.323 RON | 1.196.741 RON | -2.179 RON | 271.550 RON | -924.482 RON | 1 |
| 2022 | 124.650 RON | 17.966 RON | 1.028.146 RON | -3.020 RON | 146.120 RON | -882.158 RON | 1 |
| 2021 | 51.714 RON | -133.745 RON | 1.102.423 RON | -4.887 RON | 204.298 RON | -900.124 RON | 1 |
| 2020 | 244.305 RON | 74.867 RON | 1.141.419 RON | 108.522 RON | 361.411 RON | -668.598 RON | 2 |
| 2019 | 43.120 RON | -29.879 RON | 1.129.671 RON | 128.584 RON | 245.142 RON | -753.057 RON | 1 |
| 2018 | 79.572 RON | -215.446 RON | 1.149.666 RON | 187.395 RON | 236.205 RON | -723.178 RON | 3 |
| 2017 | 213.372 RON | -132.412 RON | 1.071.672 RON | 173.940 RON | 387.577 RON | -507.732 RON | 5 |
| 2016 | 232.986 RON | -74.819 RON | 911.276 RON | 202.506 RON | 333.450 RON | -375.320 RON | 2 |
| 2015 | 148.329 RON | -54.580 RON | 696.345 RON | 144.329 RON | 251.515 RON | -300.501 RON | 2 |
| 2014 | 142.232 RON | -158.290 RON | 361.146 RON | 4.015 RON | 111.210 RON | -245.921 RON | 3 |
| 2013 | 141.906 RON | -77.025 RON | 284.059 RON | 19.050 RON | 177.378 RON | -87.631 RON | 3 |
| 2012 | 172.424 RON | -37.336 RON | 265.618 RON | 34.085 RON | 220.927 RON | -10.606 RON | 4 |
| 2011 | 49.080 RON | -72.119 RON | 106.298 RON | 77.979 RON | 55.049 RON | 26.730 RON | 5 |
| 2010 | 151.178 RON | -120.640 RON | 68.715 RON | 122.376 RON | 45.189 RON | 98.850 RON | 4 |
| 2009 | 234.052 RON | 22.444 RON | 63.163 RON | 169.683 RON | 112.969 RON | 219.489 RON | 3 |
| 2008 | 1.226.909 RON | 173.616 RON | 260.972 RON | 216.990 RON | 19.627 RON | 197.045 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 31.743 RON | 69.489 RON | 445.745 RON | 124.650 RON | 51.714 RON | 244.305 RON | 43.120 RON | 79.572 RON | 213.372 RON | 232.986 RON | 148.329 RON | 142.232 RON | 141.906 RON | 172.424 RON | 49.080 RON | 151.178 RON | 234.052 RON | 1.226.909 RON |
| Venituri totale | 32.360 RON | 69.489 RON | 445.745 RON | 124.650 RON | 61.727 RON | 334.158 RON | 43.120 RON | 103.052 RON | 215.152 RON | 241.255 RON | 160.194 RON | 144.068 RON | 141.913 RON | 172.580 RON | 53.015 RON | 152.055 RON | 236.412 RON | 1.240.535 RON |
| Cheltuieli totale | 36.402 RON | 84.301 RON | 483.610 RON | 105.437 RON | 194.854 RON | 255.960 RON | 72.568 RON | 317.468 RON | 345.415 RON | 313.666 RON | 210.025 RON | 298.040 RON | 214.922 RON | 209.916 RON | 125.134 RON | 267.820 RON | 205.110 RON | 1.032.402 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 19.213 RON | 0 RON | 78.198 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 31.302 RON | 208.133 RON |
| Pierdere bruta | 4.042 RON | 14.812 RON | 37.865 RON | 0 RON | 133.127 RON | 0 RON | 29.448 RON | 214.416 RON | 130.263 RON | 72.411 RON | — | 153.972 RON | 73.009 RON | 37.336 RON | 72.119 RON | 115.765 RON | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 17.966 RON | 0 RON | 74.867 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 22.444 RON | 173.616 RON |
| Pierdere neta | 5.562 RON | 15.507 RON | 42.323 RON | 0 RON | 133.745 RON | 0 RON | 29.879 RON | 215.446 RON | 132.412 RON | 74.819 RON | 54.580 RON | 158.290 RON | 77.025 RON | 37.336 RON | 72.119 RON | 120.640 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 144.238 RON | 5.457 RON | -2.179 RON | -3.020 RON | -4.887 RON | 108.522 RON | 128.584 RON | 187.395 RON | 173.940 RON | 202.506 RON | 144.329 RON | 4.015 RON | 19.050 RON | 34.085 RON | 77.979 RON | 122.376 RON | 169.683 RON | 216.990 RON |
| Active circulante | 346.451 RON | 357.176 RON | 271.550 RON | 146.120 RON | 204.298 RON | 361.411 RON | 245.142 RON | 236.205 RON | 387.577 RON | 333.450 RON | 251.515 RON | 111.210 RON | 177.378 RON | 220.927 RON | 55.049 RON | 45.189 RON | 112.969 RON | 19.627 RON |
| Stocuri | 35.646 RON | 35.478 RON | 35.478 RON | 20.000 RON | 3 RON | 62.233 RON | 70.238 RON | 62.230 RON | 167.590 RON | 206.133 RON | 106.045 RON | 55.953 RON | 117.746 RON | 92.944 RON | 35.054 RON | 22.037 RON | 38.255 RON | 18.199 RON |
| Creante | 296.665 RON | 305.345 RON | 202.309 RON | 119.913 RON | 98.542 RON | 164.175 RON | 142.786 RON | 149.247 RON | 149.607 RON | 86.685 RON | 113.787 RON | 51.205 RON | 56.804 RON | 64.208 RON | 19.899 RON | 19.344 RON | 41.304 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 14.140 RON | 16.353 RON | 33.763 RON | 6.207 RON | 105.753 RON | 135.003 RON | 32.118 RON | 24.728 RON | 70.380 RON | 40.632 RON | 31.683 RON | 4.052 RON | 2.828 RON | 63.775 RON | 96 RON | 3.808 RON | 13.410 RON | 1.428 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 2.888 RON | 2.888 RON | 2.888 RON | 2.888 RON | 2.888 RON | 2.888 RON | 2.888 RON | 2.423 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 221.400 RON |
| Datorii totale | 1.418.562 RON | 1.295.307 RON | 1.196.741 RON | 1.028.146 RON | 1.102.423 RON | 1.141.419 RON | 1.129.671 RON | 1.149.666 RON | 1.071.672 RON | 911.276 RON | 696.345 RON | 361.146 RON | 284.059 RON | 265.618 RON | 106.298 RON | 68.715 RON | 63.163 RON | 260.972 RON |
| Capitaluri proprii | -927.873 RON | -929.786 RON | -924.482 RON | -882.158 RON | -900.124 RON | -668.598 RON | -753.057 RON | -723.178 RON | -507.732 RON | -375.320 RON | -300.501 RON | -245.921 RON | -87.631 RON | -10.606 RON | 26.730 RON | 98.850 RON | 219.489 RON | 197.045 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 | 5 | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 5 | 4 | 3 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 779 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
779 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.229.449 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 05:03).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.