ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.885.827 RON | 48.800 RON | 502.609 RON | 518.532 RON | 774.097 RON | 790.020 RON | 14 |
| 2024 | 2.078.696 RON | 515.282 RON | 373.010 RON | 496.354 RON | 629.377 RON | 752.721 RON | 8 |
| 2023 | 1.084.398 RON | 25.236 RON | 1.546.276 RON | 500.954 RON | 1.505.261 RON | 459.939 RON | 10 |
| 2022 | 563.005 RON | 18.074 RON | 1.376.350 RON | 517.067 RON | 1.293.985 RON | 434.702 RON | 7 |
| 2021 | 761.493 RON | 160.484 RON | 1.674.405 RON | 549.599 RON | 1.541.434 RON | 416.628 RON | 11 |
| 2020 | 651.959 RON | 2.469 RON | 1.220.920 RON | 194.678 RON | 1.282.386 RON | 256.144 RON | 11 |
| 2019 | 573.573 RON | 30.972 RON | 874.369 RON | 157.188 RON | 970.856 RON | 253.675 RON | 6 |
| 2018 | 719.269 RON | 79.400 RON | 781.920 RON | 144.962 RON | 859.661 RON | 222.703 RON | 7 |
| 2017 | 708.398 RON | 51.059 RON | 652.801 RON | 142.637 RON | 653.467 RON | 143.303 RON | 9 |
| 2016 | 541.723 RON | 28.201 RON | 502.945 RON | 45.373 RON | 562.928 RON | 105.356 RON | 9 |
| 2015 | 734.365 RON | 23.621 RON | 732.946 RON | 23.912 RON | 773.078 RON | 64.044 RON | 11 |
| 2014 | 756.215 RON | 26.808 RON | 407.836 RON | 42.190 RON | 406.069 RON | 40.423 RON | 4 |
| 2013 | 512.050 RON | 3.836 RON | 377.412 RON | 96.372 RON | 294.655 RON | 13.615 RON | 8 |
| 2012 | 499.870 RON | -15.261 RON | 313.769 RON | 58.796 RON | 264.752 RON | 9.779 RON | 13 |
| 2011 | 400.626 RON | -28.332 RON | 441.404 RON | 110.931 RON | 217.822 RON | -112.651 RON | 9 |
| 2010 | 142.444 RON | -106.803 RON | 265.456 RON | 94.045 RON | 87.091 RON | -84.320 RON | 7 |
| 2009 | 207.008 RON | -104.883 RON | 214.235 RON | 126.592 RON | 110.126 RON | 22.483 RON | 6 |
| 2008 | 330.053 RON | 46.135 RON | 275.445 RON | 152.879 RON | 249.932 RON | 127.366 RON | 6 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.885.827 RON | 2.078.696 RON | 1.084.398 RON | 563.005 RON | 761.493 RON | 651.959 RON | 573.573 RON | 719.269 RON | 708.398 RON | 541.723 RON | 734.365 RON | 756.215 RON | 512.050 RON | 499.870 RON | 400.626 RON | 142.444 RON | 207.008 RON | 330.053 RON |
| Venituri totale | 1.941.499 RON | 2.101.126 RON | 1.084.400 RON | 585.211 RON | 1.163.064 RON | 749.936 RON | 586.107 RON | 721.082 RON | 710.916 RON | 541.827 RON | 735.119 RON | 767.932 RON | 522.468 RON | 622.760 RON | 403.137 RON | 142.613 RON | 210.488 RON | 331.676 RON |
| Cheltuieli totale | 1.884.720 RON | 1.526.176 RON | 1.048.303 RON | 561.427 RON | 994.958 RON | 741.183 RON | 549.371 RON | 634.444 RON | 652.308 RON | 508.172 RON | 706.509 RON | 737.072 RON | 518.632 RON | 638.021 RON | 431.469 RON | 246.191 RON | 308.922 RON | 277.224 RON |
| Profit brut | 56.779 RON | 574.950 RON | 36.097 RON | 23.784 RON | 168.106 RON | 8.753 RON | 36.736 RON | 86.638 RON | 58.608 RON | 33.655 RON | 28.610 RON | 30.860 RON | 3.836 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 54.452 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 15.261 RON | 28.332 RON | 103.578 RON | 98.434 RON | — |
| Profit net | 48.800 RON | 515.282 RON | 25.236 RON | 18.074 RON | 160.484 RON | 2.469 RON | 30.972 RON | 79.400 RON | 51.059 RON | 28.201 RON | 23.621 RON | 26.808 RON | 3.836 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 46.135 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 15.261 RON | 28.332 RON | 106.803 RON | 104.883 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 518.532 RON | 496.354 RON | 500.954 RON | 517.067 RON | 549.599 RON | 194.678 RON | 157.188 RON | 144.962 RON | 142.637 RON | 45.373 RON | 23.912 RON | 42.190 RON | 96.372 RON | 58.796 RON | 110.931 RON | 94.045 RON | 126.592 RON | 152.879 RON |
| Active circulante | 774.097 RON | 629.377 RON | 1.505.261 RON | 1.293.985 RON | 1.541.434 RON | 1.282.386 RON | 970.856 RON | 859.661 RON | 653.467 RON | 562.928 RON | 773.078 RON | 406.069 RON | 294.655 RON | 264.752 RON | 217.822 RON | 87.091 RON | 110.126 RON | 249.932 RON |
| Stocuri | 23.960 RON | 46.047 RON | 322.216 RON | 292.402 RON | 184.664 RON | 306.802 RON | 228.897 RON | 170.849 RON | 154.845 RON | 269.175 RON | 172.254 RON | 119.464 RON | 52.977 RON | 67.637 RON | 42.066 RON | 6.671 RON | — | 17.336 RON |
| Creante | 702.742 RON | 521.416 RON | 1.148.762 RON | 978.650 RON | 1.356.298 RON | 897.973 RON | 722.925 RON | 685.147 RON | 482.092 RON | 275.281 RON | 541.554 RON | 278.645 RON | 239.161 RON | 186.033 RON | 173.066 RON | 73.082 RON | 76.524 RON | 162.968 RON |
| Casa si conturi la banci | 47.395 RON | 61.914 RON | 34.283 RON | 22.933 RON | 472 RON | 77.611 RON | 19.034 RON | 3.665 RON | 16.530 RON | 18.472 RON | 59.270 RON | 7.960 RON | 2.517 RON | 11.082 RON | 2.690 RON | 7.338 RON | 33.602 RON | 69.628 RON |
| Datorii totale | 502.609 RON | 373.010 RON | 1.546.276 RON | 1.376.350 RON | 1.674.405 RON | 1.220.920 RON | 874.369 RON | 781.920 RON | 652.801 RON | 502.945 RON | 732.946 RON | 407.836 RON | 377.412 RON | 313.769 RON | 441.404 RON | 265.456 RON | 214.235 RON | 275.445 RON |
| Capitaluri proprii | 790.020 RON | 752.721 RON | 459.939 RON | 434.702 RON | 416.628 RON | 256.144 RON | 253.675 RON | 222.703 RON | 143.303 RON | 105.356 RON | 64.044 RON | 40.423 RON | 13.615 RON | 9.779 RON | -112.651 RON | -84.320 RON | 22.483 RON | 127.366 RON |
| Capital subscris varsat | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | — | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 14 | 8 | 10 | 7 | 11 | 11 | 6 | 7 | 9 | 9 | 11 | 4 | 8 | 13 | 9 | 7 | 6 | 6 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2 contracte atribuite, in valoare de 154.203 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 153.783 lei.
Achizitii directe
1 contract
153.782 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
421 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 21:49).