ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 240 RON | 231 RON | 208.478 RON | — | 463.952 RON | 255.474 RON | — |
| 2019 | 232 RON | -93 RON | 208.428 RON | — | 463.721 RON | 255.293 RON | — |
| 2018 | 8.399 RON | 7.624 RON | 208.337 RON | — | 463.723 RON | 255.386 RON | — |
| 2017 | — | -608 RON | 208.387 RON | — | 456.063 RON | 247.762 RON | — |
| 2016 | 2.167 RON | 14.515 RON | 208.387 RON | — | 456.644 RON | 248.370 RON | — |
| 2015 | 41.905 RON | -7.932 RON | 203.258 RON | — | 436.838 RON | 233.855 RON | 1 |
| 2014 | 21.946 RON | -93.304 RON | 216.573 RON | 16.241 RON | 441.460 RON | 241.787 RON | 1 |
| 2013 | 84.624 RON | -89.263 RON | 216.774 RON | 80.387 RON | 470.673 RON | 335.092 RON | 1 |
| 2012 | 917.855 RON | 6.543 RON | 245.767 RON | 158.725 RON | 509.233 RON | 424.355 RON | 9 |
| 2011 | 1.328.245 RON | 22.465 RON | 438.903 RON | 205.063 RON | 647.628 RON | 417.812 RON | 11 |
| 2010 | 1.410.301 RON | 275.703 RON | 344.449 RON | 177.881 RON | 561.914 RON | 395.346 RON | 9 |
| 2009 | 407.335 RON | 68.023 RON | 99.622 RON | 384 RON | 216.567 RON | 119.643 RON | 5 |
| 2008 | 204.334 RON | 67.564 RON | 40.145 RON | 750 RON | 91.016 RON | 51.621 RON | 3 |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 240 RON | 232 RON | 8.399 RON | — | 2.167 RON | 41.905 RON | 21.946 RON | 84.624 RON | 917.855 RON | 1.328.245 RON | 1.410.301 RON | 407.335 RON | 204.334 RON |
| Venituri totale | 240 RON | 232 RON | 8.399 RON | 0 RON | 27.521 RON | 67.079 RON | 38.231 RON | 120.611 RON | 988.196 RON | 1.398.385 RON | 1.452.473 RON | 418.776 RON | 209.096 RON |
| Cheltuieli totale | 2 RON | 317 RON | 523 RON | 608 RON | 12.383 RON | 73.652 RON | 130.877 RON | 209.874 RON | 977.959 RON | 1.369.011 RON | 1.128.222 RON | 338.171 RON | 136.304 RON |
| Profit brut | 238 RON | 0 RON | 7.876 RON | 0 RON | 15.138 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.237 RON | 29.374 RON | 324.251 RON | 80.605 RON | 72.792 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 85 RON | 0 RON | 608 RON | 0 RON | — | 92.646 RON | 89.263 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 231 RON | 0 RON | 7.624 RON | 0 RON | 14.515 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.543 RON | 22.465 RON | 275.703 RON | 68.023 RON | 67.564 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 93 RON | 0 RON | 608 RON | 0 RON | 7.932 RON | 93.304 RON | 89.263 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | — | 16.241 RON | 80.387 RON | 158.725 RON | 205.063 RON | 177.881 RON | 384 RON | 750 RON |
| Active circulante | 463.952 RON | 463.721 RON | 463.723 RON | 456.063 RON | 456.644 RON | 436.838 RON | 441.460 RON | 470.673 RON | 509.233 RON | 647.628 RON | 561.914 RON | 216.567 RON | 91.016 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 10.028 RON | — | — | — |
| Creante | 455.259 RON | 455.266 RON | 455.247 RON | 456.843 RON | 456.843 RON | 438.452 RON | 441.698 RON | 470.385 RON | 441.437 RON | 558.969 RON | 421.164 RON | 191.559 RON | 74.008 RON |
| Casa si conturi la banci | 8.693 RON | 8.455 RON | 8.476 RON | -780 RON | -199 RON | -1.614 RON | -238 RON | 288 RON | 67.796 RON | 78.631 RON | 140.750 RON | 25.008 RON | 17.008 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | 86 RON | 113 RON | 275 RON | 659 RON | 806 RON | 2.164 RON | 4.024 RON | — | 2.314 RON | — |
| Datorii totale | 208.478 RON | 208.428 RON | 208.337 RON | 208.387 RON | 208.387 RON | 203.258 RON | 216.573 RON | 216.774 RON | 245.767 RON | 438.903 RON | 344.449 RON | 99.622 RON | 40.145 RON |
| Capitaluri proprii | 255.474 RON | 255.293 RON | 255.386 RON | 247.762 RON | 248.370 RON | 233.855 RON | 241.787 RON | 335.092 RON | 424.355 RON | 417.812 RON | 395.346 RON | 119.643 RON | 51.621 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 9 | 11 | 9 | 5 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.