Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
sat Broşteni, com. Bahna
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2019 | 99.896 RON | 20.826 RON | 204.592 RON | 57.472 RON | 160.519 RON | 13.399 RON | — |
| 2018 | 136.094 RON | 18.531 RON | 223.083 RON | 57.472 RON | 158.183 RON | -7.428 RON | — |
| 2017 | 168.531 RON | 29.465 RON | 304.460 RON | 57.472 RON | 221.030 RON | -25.958 RON | — |
| 2016 | 87.849 RON | 3.630 RON | 391.069 RON | 59.942 RON | 275.704 RON | -55.423 RON | — |
| 2015 | 96.028 RON | 3.347 RON | 393.623 RON | 63.083 RON | 271.486 RON | -59.054 RON | — |
| 2014 | 57.187 RON | -8.441 RON | 409.575 RON | 66.722 RON | 280.452 RON | -62.401 RON | 1 |
| 2013 | 109.247 RON | -10.370 RON | 401.603 RON | 70.312 RON | 277.331 RON | -53.960 RON | 1 |
| 2012 | 104.771 RON | -8.764 RON | 445.987 RON | 73.900 RON | 328.496 RON | -43.591 RON | 1 |
| 2011 | 291.224 RON | 22.456 RON | 405.128 RON | 77.489 RON | 292.812 RON | -34.827 RON | 3 |
| 2010 | 133.694 RON | -37.712 RON | 366.078 RON | 80.543 RON | 228.253 RON | -57.282 RON | 3 |
| 2009 | 104.832 RON | -14.023 RON | 260.761 RON | 78.739 RON | 162.451 RON | -19.571 RON | 2 |
| 2008 | 66.587 RON | -9.708 RON | 159.192 RON | 77.641 RON | 76.003 RON | -5.548 RON | — |
| Indicator | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 99.896 RON | 136.094 RON | 168.531 RON | 87.849 RON | 96.028 RON | 57.187 RON | 109.247 RON | 104.771 RON | 291.224 RON | 133.694 RON | 104.832 RON | 66.587 RON |
| Venituri totale |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană |
| 99.896 RON |
| 136.094 RON |
| 168.712 RON |
| 87.990 RON |
| 96.030 RON |
| 57.220 RON |
| 109.250 RON |
| 104.810 RON |
| 292.686 RON |
| 133.707 RON |
| 104.833 RON |
| 67.788 RON |
| Cheltuieli totale | 76.073 RON | 113.480 RON | 134.186 RON | 81.721 RON | 89.802 RON | 63.945 RON | 117.412 RON | 113.574 RON | 270.230 RON | 168.194 RON | 115.989 RON | 77.496 RON |
| Profit brut | 23.823 RON | 22.614 RON | 34.526 RON | 6.269 RON | 6.228 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 22.456 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 6.725 RON | 8.162 RON | 8.764 RON | 0 RON | 34.487 RON | 11.156 RON | 9.708 RON |
| Profit net | 20.826 RON | 18.531 RON | 29.465 RON | 3.630 RON | 3.347 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 22.456 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.441 RON | 10.370 RON | 8.764 RON | 0 RON | 37.712 RON | 14.023 RON | 9.708 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 57.472 RON | 57.472 RON | 57.472 RON | 59.942 RON | 63.083 RON | 66.722 RON | 70.312 RON | 73.900 RON | 77.489 RON | 80.543 RON | 78.739 RON | 77.641 RON |
| Active circulante | 160.519 RON | 158.183 RON | 221.030 RON | 275.704 RON | 271.486 RON | 280.452 RON | 277.331 RON | 328.496 RON | 292.812 RON | 228.253 RON | 162.451 RON | 76.003 RON |
| Stocuri | 137.624 RON | 145.189 RON | 215.836 RON | 262.292 RON | 254.624 RON | 263.336 RON | 259.698 RON | 294.505 RON | 235.639 RON | 197.273 RON | 140.768 RON | 63.247 RON |
| Creante | 19.167 RON | 9.494 RON | 946 RON | 11.559 RON | 13.350 RON | 12.728 RON | 15.534 RON | 31.204 RON | 56.051 RON | 30.296 RON | 20.546 RON | 11.620 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.728 RON | 3.500 RON | 4.248 RON | 1.853 RON | 3.512 RON | 4.388 RON | 2.099 RON | 2.787 RON | 1.122 RON | 684 RON | 1.137 RON | 1.136 RON |
| Datorii totale | 204.592 RON | 223.083 RON | 304.460 RON | 391.069 RON | 393.623 RON | 409.575 RON | 401.603 RON | 445.987 RON | 405.128 RON | 366.078 RON | 260.761 RON | 159.192 RON |
| Capitaluri proprii | 13.399 RON | -7.428 RON | -25.958 RON | -55.423 RON | -59.054 RON | -62.401 RON | -53.960 RON | -43.591 RON | -34.827 RON | -57.282 RON | -19.571 RON | -5.548 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 2 | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.