AUCHAN IMPORT EXPORT ROUMANIE SRL
- MGV FOREIGN ACQUISITIONS S.R.L.documentat pana in 2010
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2024
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
clădirea D1-D2, spațiul comercial AD2-1, zona rezerve alimentare
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| firmăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 0 RON | 11.320.063 RON | 1.778.637 RON | — | 207.087 RON | -1.571.550 RON | — |
| 2022 | 0 RON | -627.453 RON | 12.955.501 RON | — | 63.888 RON | -12.891.613 RON | — |
| 2021 | 0 RON | -61.351 RON | 12.477.749 RON | — | 213.590 RON | -12.264.159 RON | — |
| 2020 | 0 RON | -232.335 RON | 12.265.084 RON | — | 62.276 RON | -12.202.808 RON | — |
| 2019 | 0 RON | -306.786 RON | 12.030.288 RON | — | 59.815 RON | -11.970.473 RON | — |
| 2018 | 0 RON | -350.099 RON | 11.728.443 RON | — | 64.756 RON | -11.663.687 RON | — |
| 2017 | 0 RON | -255.691 RON | 11.383.641 RON | — | 70.053 RON | -11.313.588 RON | — |
| 2016 | 0 RON | -243.851 RON | 11.534.100 RON | — | 476.203 RON | -11.057.897 RON | — |
| 2015 | 0 RON | -20.508.879 RON | 10.815.214 RON | — | 1.168 RON | -10.814.046 RON | — |
| 2014 | 0 RON | 67.655 RON | 0 RON | — | 2.294.833 RON | 2.294.833 RON | — |
| 2013 | 49.542.276 RON | -55.904 RON | 16.511 RON | — | 2.243.689 RON | 2.227.178 RON | — |
| 2012 | 138.112.437 RON | -28.656 RON | 20.960.878 RON | — | 23.750.379 RON | 2.283.072 RON | — |
| 2011 | 109.725.049 RON | -1.442.897 RON | 39.079.338 RON | 7.605 RON | 36.646.139 RON | -2.688.271 RON | 0 |
| 2010 | 106.821.757 RON | -1.214.031 RON | 34.659.772 RON | 4.431 RON | 33.409.196 RON | -1.245.375 RON | — |
| 2009 | 87.694.715 RON | -54.984 RON | 20.859.521 RON | 17.258 RON | 20.809.725 RON | -31.344 RON | — |
| 2008 | 74.942.408 RON | -1.174.028 RON | 21.930.071 RON | 36.649 RON | 20.317.063 RON | -1.576.359 RON | — |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 49.542.276 RON | 138.112.437 RON | 109.725.049 RON | 106.821.757 RON | 87.694.715 RON | 74.942.408 RON |
| Venituri totale | 12.571.080 RON | 10.000 RON | 151.727 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 40 RON | 129 RON | 22.577 RON | 68.606 RON | 49.707.945 RON | 139.029.878 RON | 111.979.827 RON | 107.844.893 RON | 88.608.178 RON | 75.894.615 RON |
| Cheltuieli totale | 1.185.085 RON | 637.453 RON | 213.078 RON | 232.335 RON | 306.786 RON | 350.099 RON | 255.731 RON | 243.980 RON | 13.858.918 RON | 951 RON | 49.763.849 RON | 139.058.534 RON | 113.148.567 RON | 108.877.221 RON | 88.648.495 RON | 77.068.643 RON |
| Profit brut | 11.385.995 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 67.655 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 627.453 RON | 61.351 RON | 232.335 RON | 306.786 RON | 350.099 RON | 255.691 RON | 243.851 RON | 13.836.341 RON | 0 RON | 55.904 RON | 28.656 RON | 1.168.740 RON | 1.032.328 RON | 40.317 RON | 1.174.028 RON |
| Profit net | 11.320.063 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 67.655 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 627.453 RON | 61.351 RON | 232.335 RON | 306.786 RON | 350.099 RON | 255.691 RON | 243.851 RON | 20.508.879 RON | 0 RON | 55.904 RON | 28.656 RON | 1.442.897 RON | 1.214.031 RON | 54.984 RON | 1.174.028 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 7.605 RON | 4.431 RON | 17.258 RON | 36.649 RON |
| Active circulante | 207.087 RON | 63.888 RON | 213.590 RON | 62.276 RON | 59.815 RON | 64.756 RON | 70.053 RON | 476.203 RON | 1.168 RON | 2.294.833 RON | 2.243.689 RON | 23.750.379 RON | 36.646.139 RON | 33.409.196 RON | 20.809.725 RON | 20.317.063 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 15.686.507 RON | 19.245.272 RON | 17.293.373 RON | 15.877.394 RON | 12.726.740 RON |
| Creante | 141.093 RON | 58.225 RON | 58.225 RON | 58.225 RON | 58.225 RON | 58.225 RON | 58.225 RON | 58.225 RON | — | 2.192.520 RON | 2.198.820 RON | 5.049.395 RON | 17.015.386 RON | 13.412.455 RON | 4.281.630 RON | 4.957.305 RON |
| Casa si conturi la banci | 65.994 RON | 5.663 RON | 155.365 RON | 4.051 RON | 1.590 RON | 6.531 RON | 11.828 RON | 417.978 RON | 1.168 RON | 102.313 RON | 44.869 RON | 3.014.477 RON | 385.481 RON | 2.703.368 RON | 650.701 RON | 2.633.018 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 6.700 RON | 770 RON | 1.194 RON | — |
| Datorii totale | 1.778.637 RON | 12.955.501 RON | 12.477.749 RON | 12.265.084 RON | 12.030.288 RON | 11.728.443 RON | 11.383.641 RON | 11.534.100 RON | 10.815.214 RON | 0 RON | 16.511 RON | 20.960.878 RON | 39.079.338 RON | 34.659.772 RON | 20.859.521 RON | 21.930.071 RON |
| Provizioane | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 506.429 RON | 269.377 RON | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -1.571.550 RON | -12.891.613 RON | -12.264.159 RON | -12.202.808 RON | -11.970.473 RON | -11.663.687 RON | -11.313.588 RON | -11.057.897 RON | -10.814.046 RON | 2.294.833 RON | 2.227.178 RON | 2.283.072 RON | -2.688.271 RON | -1.245.375 RON | -31.344 RON | -1.576.359 RON |
| Capital subscris varsat | 14.350.010 RON | 14.350.010 RON | 14.350.010 RON | 14.350.010 RON | 14.350.010 RON | 14.350.010 RON | 14.350.010 RON | 14.350.010 RON | 14.350.010 RON | 6.950.010 RON | 6.950.010 RON | 6.950.000 RON | 1.950.000 RON | 1.950.000 RON | 1.950.000 RON | 350.000 RON |