ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 295.349 RON | 6.454 RON | 221.051 RON | 367.069 RON | 26.102 RON | 172.120 RON | — |
| 2020 | 266.574 RON | 9.023 RON | 259.094 RON | 385.544 RON | 24.122 RON | 150.572 RON | — |
| 2019 | 256.610 RON | 45.354 RON | 263.980 RON | 386.778 RON | 18.751 RON | 141.549 RON | 6 |
| 2018 | 238.059 RON | 25.752 RON | 189.971 RON | 282.824 RON | 3.342 RON | 96.195 RON | 6 |
| 2017 | 217.911 RON | 13.304 RON | 184.248 RON | 236.416 RON | 18.275 RON | 70.443 RON | 7 |
| 2016 | 216.376 RON | 6.966 RON | 79.575 RON | 103.615 RON | 33.099 RON | 57.139 RON | 7 |
| 2015 | 214.172 RON | 20.438 RON | 12.347 RON | 34.549 RON | 27.972 RON | 50.174 RON | — |
| 2014 | 173.800 RON | 3.216 RON | 20.326 RON | 24.251 RON | 10.600 RON | 14.525 RON | — |
| 2013 | 107.066 RON | 2.300 RON | 29.000 RON | 30.126 RON | 10.183 RON | 11.309 RON | — |
| 2012 | 76.800 RON | 1.259 RON | 5.065 RON | 751 RON | 13.323 RON | 9.009 RON | — |
| 2011 | 53.000 RON | 262 RON | 0 RON | — | 8.012 RON | 8.012 RON | 3 |
| 2010 | 26.800 RON | 5.638 RON | 4.313 RON | 2.948 RON | 9.115 RON | 7.750 RON | 2 |
| 2009 | 27.500 RON | 849 RON | 1.641 RON | — | 3.753 RON | 2.112 RON | 2 |
| 2008 | 7.536 RON | 1.063 RON | 1.366 RON | — | 2.629 RON | 1.263 RON | 2 |
| Indicator | 2024 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 295.349 RON | 266.574 RON | 256.610 RON | 238.059 RON | 217.911 RON | 216.376 RON | 214.172 RON | 173.800 RON | 107.066 RON | 76.800 RON | 53.000 RON | 26.800 RON | 27.500 RON | 7.536 RON |
| Venituri totale | 295.553 RON | 266.574 RON | 256.610 RON | 241.759 RON | 217.911 RON | 216.376 RON | 214.172 RON | 179.675 RON | 107.066 RON | 76.819 RON | 53.000 RON | 26.800 RON | 27.505 RON | 7.539 RON |
| Cheltuieli totale | 287.804 RON | 255.795 RON | 208.690 RON | 213.589 RON | 202.428 RON | 207.246 RON | 187.309 RON | 171.245 RON | 101.554 RON | 73.254 RON | 51.876 RON | 20.064 RON | 25.192 RON | 5.233 RON |
| Profit brut | 7.749 RON | 10.779 RON | 47.920 RON | 28.170 RON | 15.483 RON | 9.130 RON | 26.863 RON | 8.430 RON | 5.512 RON | 3.565 RON | 1.124 RON | 6.736 RON | 2.313 RON | 2.306 RON |
| Profit net | 6.454 RON | 9.023 RON | 45.354 RON | 25.752 RON | 13.304 RON | 6.966 RON | 20.438 RON | 3.216 RON | 2.300 RON | 1.259 RON | 262 RON | 5.638 RON | 849 RON | 1.063 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 367.069 RON | 385.544 RON | 386.778 RON | 282.824 RON | 236.416 RON | 103.615 RON | 34.549 RON | 24.251 RON | 30.126 RON | 751 RON | — | 2.948 RON | — | — |
| Active circulante | 26.102 RON | 24.122 RON | 18.751 RON | 3.342 RON | 18.275 RON | 33.099 RON | 27.972 RON | 10.600 RON | 10.183 RON | 13.323 RON | 8.012 RON | 9.115 RON | 3.753 RON | 2.629 RON |
| Stocuri | 5.358 RON | 16.607 RON | 10.944 RON | — | 8.382 RON | 4.370 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 15.106 RON | 6.128 RON | 681 RON | 2.075 RON | 4.111 RON | 5.560 RON | 9.701 RON | 2.350 RON | 1.230 RON | 349 RON | 4.628 RON | 5.932 RON | 1.350 RON | 1.560 RON |
| Casa si conturi la banci | 5.638 RON | 1.387 RON | 7.126 RON | 1.267 RON | 5.782 RON | 23.169 RON | 18.271 RON | 8.250 RON | 8.953 RON | 12.974 RON | 3.384 RON | 3.183 RON | 2.403 RON | 1.069 RON |
| Datorii totale | 221.051 RON | 259.094 RON | 263.980 RON | 189.971 RON | 184.248 RON | 79.575 RON | 12.347 RON | 20.326 RON | 29.000 RON | 5.065 RON | 0 RON | 4.313 RON | 1.641 RON | 1.366 RON |
| Capitaluri proprii | 172.120 RON | 150.572 RON | 141.549 RON | 96.195 RON | 70.443 RON | 57.139 RON | 50.174 RON | 14.525 RON | 11.309 RON | 9.009 RON | 8.012 RON | 7.750 RON | 2.112 RON | 1.263 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | 6 | 6 | 7 | 7 | — | — | — | — | 3 | 2 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2 contracte atribuite, in valoare de 2.205 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
2.205 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 22:11).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.