ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
satul Boldu, com. Boldu
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9.595.389 RON | 385.272 RON | 2.190.502 RON | 2.653.843 RON | 1.200.489 RON | 1.663.830 RON | 16 |
| 2024 | 9.284.681 RON | 532.740 RON | 1.932.143 RON | 2.655.383 RON | 1.766.429 RON | 2.489.669 RON | 15 |
| 2023 | 8.499.582 RON | 511.333 RON | 2.003.302 RON | 2.340.536 RON | 1.619.696 RON | 1.956.930 RON | 15 |
| 2022 | 7.876.314 RON | 385.860 RON | 1.885.027 RON | 2.377.355 RON | 1.225.008 RON | 1.717.336 RON | 16 |
| 2021 | 6.938.450 RON | 427.760 RON | 2.203.745 RON | 2.226.537 RON | 1.308.685 RON | 1.331.477 RON | 15 |
| 2020 | 6.956.181 RON | 438.891 RON | 2.018.549 RON | 2.017.798 RON | 1.062.363 RON | 1.061.612 RON | 15 |
| 2019 | 7.055.320 RON | 406.071 RON | 2.041.793 RON | 2.047.885 RON | 879.786 RON | 885.878 RON | 19 |
| 2018 | 7.002.727 RON | 247.964 RON | 2.025.608 RON | 1.812.726 RON | 939.689 RON | 726.807 RON | 18 |
| 2017 | 6.329.450 RON | 160.842 RON | 2.095.635 RON | 1.617.325 RON | 1.117.152 RON | 638.842 RON | 16 |
| 2016 | 5.183.667 RON | 192.777 RON | 1.431.945 RON | 995.035 RON | 1.106.910 RON | 670.000 RON | 15 |
| 2015 | 4.819.928 RON | 174.881 RON | 1.148.564 RON | 652.303 RON | 1.146.289 RON | 650.028 RON | 17 |
| 2014 | 3.596.388 RON | 108.116 RON | 976.965 RON | 363.597 RON | 1.148.515 RON | 535.147 RON | 13 |
| 2013 | 3.375.128 RON | 139.694 RON | 592.168 RON | 283.618 RON | 772.175 RON | 463.625 RON | 13 |
| 2012 | 3.044.426 RON | 116.909 RON | 390.013 RON | 237.112 RON | 476.832 RON | 323.931 RON | 11 |
| 2011 | 2.709.414 RON | 73.088 RON | 363.689 RON | 226.055 RON | 342.855 RON | 205.221 RON | 10 |
| 2010 | 2.247.322 RON | 44.954 RON | 433.065 RON | 274.372 RON | 290.826 RON | 132.133 RON | 7 |
| 2009 | 1.537.960 RON | 29.187 RON | 314.412 RON | 240.603 RON | 160.988 RON | 87.179 RON | 6 |
| 2008 | 866.236 RON | 46.667 RON | 138.873 RON | 90.270 RON | 106.596 RON | 57.993 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 9.595.389 RON | 9.284.681 RON | 8.499.582 RON | 7.876.314 RON | 6.938.450 RON | 6.956.181 RON | 7.055.320 RON | 7.002.727 RON | 6.329.450 RON | 5.183.667 RON | 4.819.928 RON | 3.596.388 RON | 3.375.128 RON | 3.044.426 RON | 2.709.414 RON | 2.247.322 RON | 1.537.960 RON | 866.236 RON |
| Venituri totale | 9.836.592 RON | 9.414.835 RON | 8.644.009 RON | 7.896.438 RON | 6.949.458 RON | 6.963.969 RON | 7.060.683 RON | 7.003.288 RON | 6.331.738 RON | 5.190.618 RON | 4.838.706 RON | 3.627.047 RON | 3.381.976 RON | 3.076.544 RON | 2.720.278 RON | 2.256.367 RON | 1.542.305 RON | 866.526 RON |
| Cheltuieli totale | 9.353.723 RON | 8.786.472 RON | 8.035.538 RON | 7.438.627 RON | 6.444.092 RON | 6.449.764 RON | 6.567.991 RON | 6.698.917 RON | 6.129.323 RON | 4.953.908 RON | 4.623.996 RON | 3.494.839 RON | 3.212.202 RON | 2.932.783 RON | 2.628.927 RON | 2.197.939 RON | 1.505.618 RON | 810.873 RON |
| Profit brut | 482.869 RON | 628.363 RON | 608.471 RON | 457.811 RON | 505.366 RON | 514.205 RON | 492.692 RON | 304.371 RON | 202.415 RON | 236.710 RON | 214.710 RON | 132.208 RON | 169.774 RON | 143.761 RON | 91.351 RON | 58.428 RON | 36.687 RON | 55.653 RON |
| Profit net | 385.272 RON | 532.740 RON | 511.333 RON | 385.860 RON | 427.760 RON | 438.891 RON | 406.071 RON | 247.964 RON | 160.842 RON | 192.777 RON | 174.881 RON | 108.116 RON | 139.694 RON | 116.909 RON | 73.088 RON | 44.954 RON | 29.187 RON | 46.667 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.653.843 RON | 2.655.383 RON | 2.340.536 RON | 2.377.355 RON | 2.226.537 RON | 2.017.798 RON | 2.047.885 RON | 1.812.726 RON | 1.617.325 RON | 995.035 RON | 652.303 RON | 363.597 RON | 283.618 RON | 237.112 RON | 226.055 RON | 274.372 RON | 240.603 RON | 90.270 RON |
| Active circulante | 1.200.489 RON | 1.766.429 RON | 1.619.696 RON | 1.225.008 RON | 1.308.685 RON | 1.062.363 RON | 879.786 RON | 939.689 RON | 1.117.152 RON | 1.106.910 RON | 1.146.289 RON | 1.148.515 RON | 772.175 RON | 476.832 RON | 342.855 RON | 290.826 RON | 160.988 RON | 106.596 RON |
| Stocuri | 1.087.329 RON | 1.635.168 RON | 1.443.040 RON | 1.033.749 RON | 956.808 RON | 826.070 RON | 798.769 RON | 886.613 RON | 1.058.383 RON | 1.035.219 RON | 1.101.893 RON | 1.093.881 RON | 733.806 RON | 444.526 RON | 310.638 RON | 280.713 RON | 145.585 RON | 94.468 RON |
| Creante | 52.017 RON | 26.856 RON | 35.786 RON | 43.511 RON | 181.632 RON | 87.702 RON | 54.222 RON | 24.024 RON | 38.437 RON | 43.517 RON | 20.144 RON | 9.670 RON | 22.215 RON | 22.692 RON | 7.175 RON | 8.310 RON | 11.583 RON | 9.711 RON |
| Casa si conturi la banci | 61.143 RON | 104.405 RON | 140.870 RON | 147.748 RON | 170.245 RON | 148.591 RON | 26.795 RON | 29.052 RON | 20.332 RON | 28.174 RON | 24.252 RON | 44.964 RON | 16.154 RON | 9.614 RON | 25.042 RON | 1.803 RON | 3.820 RON | 2.417 RON |
| Datorii totale | 2.190.502 RON | 1.932.143 RON | 2.003.302 RON | 1.885.027 RON | 2.203.745 RON | 2.018.549 RON | 2.041.793 RON | 2.025.608 RON | 2.095.635 RON | 1.431.945 RON | 1.148.564 RON | 976.965 RON | 592.168 RON | 390.013 RON | 363.689 RON | 433.065 RON | 314.412 RON | 138.873 RON |
| Capitaluri proprii | 1.663.830 RON | 2.489.669 RON | 1.956.930 RON | 1.717.336 RON | 1.331.477 RON | 1.061.612 RON | 885.878 RON | 726.807 RON | 638.842 RON | 670.000 RON | 650.028 RON | 535.147 RON | 463.625 RON | 323.931 RON | 205.221 RON | 132.133 RON | 87.179 RON | 57.993 RON |
| Capital subscris varsat | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON |
| Nr. mediu salariati | 16 | 15 | 15 | 16 | 15 | 15 | 19 | 18 | 16 | 15 | 17 | 13 | 13 | 11 | 10 | 7 | 6 | 1 |
24 de contracte atribuite, in valoare de 69.418 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 59.864 lei.
Achizitii directe
18 contracte
59.846 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
6 contracte
9.572 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 18:03).