| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21.669.523 RON | 5.147.464 RON | 9.683.690 RON | 1.136.910 RON | 13.696.024 RON | 5.149.244 RON | 70 |
| 2024 | 19.232.550 RON | 3.811.224 RON | 4.984.374 RON | 1.216.956 RON | 8.320.693 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 4.553.275 RON |
| 63 |
| 2023 | 15.594.078 RON | 2.219.671 RON | 3.510.252 RON | 1.122.041 RON | 4.609.662 RON | 2.221.451 RON | 60 |
| 2022 | 11.166.055 RON | 2.973.456 RON | 4.450.032 RON | 1.018.778 RON | 7.273.673 RON | 3.842.419 RON | 49 |
| 2021 | 8.453.096 RON | 3.188.840 RON | 1.821.890 RON | 873.396 RON | 5.220.948 RON | 4.430.806 RON | 39 |
| 2020 | 4.847.653 RON | 910.491 RON | 1.880.060 RON | 662.901 RON | 4.946.824 RON | 3.729.665 RON | 53 |
| 2019 | 7.721.457 RON | 1.743.236 RON | 1.182.546 RON | 567.857 RON | 3.865.442 RON | 3.250.753 RON | 45 |
| 2018 | 6.039.057 RON | 588.027 RON | 1.397.445 RON | 684.798 RON | 2.220.401 RON | 1.507.754 RON | 35 |
| 2017 | 6.060.108 RON | 919.517 RON | 737.032 RON | 737.006 RON | 919.743 RON | 919.717 RON | 35 |
| 2016 | 5.956.793 RON | 1.009.128 RON | 3.162.993 RON | 793.674 RON | 3.143.519 RON | 774.200 RON | 35 |
| 2015 | 4.678.922 RON | 1.224.805 RON | 2.565.833 RON | 713.551 RON | 1.617.354 RON | -234.928 RON | 30 |
| 2014 | 2.108.124 RON | -38.403 RON | 2.007.199 RON | 186.516 RON | 360.950 RON | -1.459.733 RON | 26 |
| 2013 | 2.489.968 RON | -742.285 RON | 2.056.604 RON | 218.597 RON | 416.676 RON | -1.421.331 RON | 25 |
| 2012 | 2.017.234 RON | -137.656 RON | 1.309.077 RON | 37.274 RON | 574.980 RON | -482.925 RON | 25 |
| 2011 | 2.142.225 RON | -329.985 RON | 821.453 RON | 4.590 RON | 444.914 RON | -371.949 RON | 25 |
| 2010 | 222.217 RON | -13.764 RON | 236.314 RON | 91 RON | 194.259 RON | -41.964 RON | 1 |
| 2009 | 5.966 RON | -15.790 RON | 33.472 RON | 91 RON | 5.181 RON | -28.200 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| Cifra de afaceri | 21.669.523 RON | 19.232.550 RON | 15.594.078 RON | 11.166.055 RON | 8.453.096 RON | 4.847.653 RON | 7.721.457 RON | 6.039.057 RON | 6.060.108 RON | 5.956.793 RON | 4.678.922 RON | 2.108.124 RON | 2.489.968 RON | 2.017.234 RON | 2.142.225 RON | 222.217 RON | 5.966 RON |
| Venituri totale | 21.830.625 RON | 19.315.487 RON | 15.690.147 RON | 11.579.341 RON | 9.635.147 RON | 5.861.958 RON | 7.920.397 RON | 6.157.802 RON | 6.141.121 RON | 6.082.261 RON | 4.858.693 RON | 2.609.424 RON | 2.725.769 RON | 2.052.611 RON | |||
| Cheltuieli totale | 15.761.648 RON | 14.888.586 RON | 13.318.609 RON | 8.564.914 RON | 6.416.452 RON | 4.916.771 RON | 6.076.811 RON | 5.469.425 RON | 5.121.254 RON | 4.880.918 RON | 3.555.398 RON | 2.647.827 RON | 3.468.054 RON | 2.190.267 RON | |||
| Profit brut | 6.068.977 RON | 4.426.901 RON | 2.371.538 RON | 3.014.427 RON | 3.218.695 RON | 945.187 RON | 1.843.586 RON | 688.377 RON | 1.019.867 RON | 1.201.343 RON | 1.303.295 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | |||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 38.403 RON | 742.285 RON | 137.656 RON | |||
| Profit net | 5.147.464 RON | 3.811.224 RON | 2.219.671 RON | 2.973.456 RON | 3.188.840 RON | 910.491 RON | 1.743.236 RON | 588.027 RON | 919.517 RON | 1.009.128 RON | 1.224.805 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | |||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 38.403 RON | 742.285 RON | 137.656 RON | |||
| Active fixe (imobilizate) | 1.136.910 RON | 1.216.956 RON | 1.122.041 RON | 1.018.778 RON | 873.396 RON | 662.901 RON | 567.857 RON | 684.798 RON | 737.006 RON | 793.674 RON | 713.551 RON | 186.516 RON | 218.597 RON | 37.274 RON | |||
| Active circulante | 13.696.024 RON | 8.320.693 RON | 4.609.662 RON | 7.273.673 RON | 5.220.948 RON | 4.946.824 RON | 3.865.442 RON | 2.220.401 RON | 919.743 RON | 3.143.519 RON | 1.617.354 RON | 360.950 RON | 416.676 RON | 574.980 RON | |||
| Stocuri | 587.688 RON | 791.301 RON | 403.215 RON | 340.105 RON | 175.506 RON | 196.243 RON | 69.812 RON | 106.028 RON | 144.092 RON | 145.609 RON | 126.777 RON | 147.011 RON | 51.088 RON | 248.070 RON | |||
| Creante | 11.498.690 RON | 6.712.003 RON | 3.393.443 RON | 5.822.253 RON | 3.819.951 RON | 4.030.947 RON | 3.348.873 RON | 1.861.912 RON | 736.788 RON | 570.602 RON | 243.352 RON | 189.195 RON | 356.435 RON | 57.085 RON | |||
| Casa si conturi la banci | 1.609.646 RON | 817.389 RON | 813.004 RON | 1.111.315 RON | 1.225.491 RON | 719.634 RON | 446.757 RON | 252.461 RON | 38.863 RON | 2.427.308 RON | 1.247.225 RON | 24.744 RON | 9.153 RON | 269.825 RON | |||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | 158.352 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 213.898 RON | |||
| Datorii totale | 9.683.690 RON | 4.984.374 RON | 3.510.252 RON | 4.450.032 RON | 1.821.890 RON | 1.880.060 RON | 1.182.546 RON | 1.397.445 RON | 737.032 RON | 3.162.993 RON | 2.565.833 RON | 2.007.199 RON | 2.056.604 RON | 1.309.077 RON | |||
| Capitaluri proprii | 5.149.244 RON | 4.553.275 RON | 2.221.451 RON | 3.842.419 RON | 4.430.806 RON | 3.729.665 RON | 3.250.753 RON | 1.507.754 RON | 919.717 RON | 774.200 RON | -234.928 RON | -1.459.733 RON | -1.421.331 RON | -482.925 RON | |||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | |||
| Nr. mediu salariati | 70 | 63 | 60 | 49 | 39 | 53 | 45 | 35 | 35 | 35 | 30 | 26 | 25 | 25 | 25 |
| 2.164.928 RON |
| 222.361 RON |
| 5.966 RON |
| 2.487.023 RON |
| 231.279 RON |
| 20.289 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 322.095 RON |
| 8.918 RON |
| 14.323 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 329.985 RON |
| 13.764 RON |
| 15.790 RON |
| 4.590 RON |
| 91 RON |
| 91 RON |
| 444.914 RON |
| 194.259 RON |
| 5.181 RON |
| 94.173 RON |
| 9.200 RON |
| — |
| 46.162 RON |
| 183.812 RON |
| 4.090 RON |
| 304.579 RON |
| 1.247 RON |
| 1.091 RON |
| — |
| — |
| — |
| 821.453 RON |
| 236.314 RON |
| 33.472 RON |
| -371.949 RON |
| -41.964 RON |
| -28.200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 1 |
| — |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
sector 4, în vecinătatea CSN “SALA POLIVALENTĂ“ Bucureşti
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge ca inadmisibilă cererea privind ordonanţa de plată. Cu drept de cerere în anulare în termen de 10 zile de la comunicare. Cererea în anulare se depune la Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. astăzi, 15.04.2025.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Amână pronunţarea la data de 15.04.2026. Pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 31.03.2026.
Suspendă judecata cererii pentru lipsa părţilor. Cu drept de recurs pe toată durata suspendării. Cererea de recurs se depune la Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 27.01.2026.
În temeiul art. 318 alin. 15 Cod de procedură penală admite cererea formulată de Parchetul de pe lângă Judecătoria Iaşi în dosarul nr. 1425/P/2023, de confirmare a ordonanţei de renunţare la urmărire penală, intimată fiind Lemnaru Andreea-Ştefania şi persoana vătămată SC Stradivarius Ro SRL . Confirmă ordonanţa din data de 18.09.2023 din dosarul nr. 1425/P/2023 al Parchetului de pe lângă Judecătoria Iaşi de renunţare la urmărire penală cu privire la comiterea infracţiunii de furt, prev. de art. 228 alin. 1 Cod penal. În baza dispoziţiilor art. 275 alin. 3 Codul de procedură penala, cheltuielile judiciare avansate de stat rămân în sarcina acestuia. Definitivă. Pronunţată astăzi, 06.12.2023, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Stabileşte termen pentru pronunţare la data de 06.12.2023, când soluţia va fi pusă la dispoziţie prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată în şedinţă cameră de consiliu, astăzi, 21.11.2023.
În baza dispoziţiilor art. 318 alin. 15 C.proc.pen., admite cererea Parchetului de pe lângă Judecătoria Iaşi de confirmare a ordonanţei de renunţare la urmărirea penală dispusă în data de 25.08.2023 în dosarul nr. 12058/P/2022 în cauza având ca obiect comiterea infracţiunii de furt, prev. de art. 228 alin. 1 Cod penal, de către intimata Cibotaru Cristina. Constată legalitatea şi temeinicia soluţiei de renunţare la urmărirea penală dispusă prin ordonanaţa din data de 25.08.2023 în dosarul nr. 12058/P/2022 al Parchetului de pe lângă Judecătoria Iaşi. În baza art. 275 alin. 3 C.proc.pen., cheltuielile judiciare avansate de către stat rămân în sarcina acestuia. Definitivă. Pronunţată astăzi, 21.03.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţie prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea la data de 21.03.2024, urmând ca soluţia să fie pusă la dispoziţie prin mijlocirea grefei instanţei.
Având în vedere Hotărârea nr. 8 a Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Judecătoriei Iaşi, din data de 11.12.2023, prin care s-a dispus adoptarea unei forme de protest pe perioadă nedeterminată constând în amânarea judecării cauzelor aflate pe rolul instanţei, cu excepţia cauzelor urgente, considerate astfel potrivit legii, apreciate ca atare de către instanţă sau stabilite prin prezenta hotărâre, ţinând cont că prezenta cauză nu face parte din cauzele ce se judecă pe perioada protestului, dispune amânarea judecării cauzei şi acordă un nou termen de judecată la data de 05.03.2024, ora 09:00.
Preschimbă termenul de judecată la data de 12.12.2023, ora 09:00.
Admite cererea formulată de Parchetul de pe lângă Judecătoria Iaşi de confirmare a ordonanţei din data de 25.08.2023 dată în dosarul penal nr. 11140/P/2022, prin care s-a dispus renunţarea la urmărirea penală în cauza având ca obiect săvârşirea infracţiunii de „furt” prevăzută de art. 228 alin 1 Cod penal. În temeiul art. 318 alin. 14 şi 15 Cod de procedură penală constată legalitatea şi temeinicia soluţiei de renunţare la urmărirea penală dispusă în dosarul nr. 11140/P/2022, al Parchetului de pe lângă Judecătoria Iaşi. În baza dispoziţiilor art. 275 alin. 3 Cod de procedură penală, cheltuielile judiciare avansate de stat rămân în sarcina acestuia. Definitivă. Pronunţată astăzi, 06.11.2023, prin punerea soluţiei la dispoziţia procurorului, persoanei vătămate şi intimatului prin mijlocirea grefei instanţei.
Stabileşte termen de pronunţare la data de 06.11.2023 prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor şi a procurorului prin mijlocirea grefei instanţei.
Preschimbă termenul de judecată la data de 26.10.2023 ora 12:00, având în vedere încărcătura ?edin?ei de judecată şi Hot. nr. 2040/2023 a CSM referitoare la normarea muncii.
Suspendă judecarea cauzei faţă de lipsa depunerii onorariului de curator. Cu drept de a face cerere de repunere pe rol după îndeplinirea obligaţiilor. Cu drept de recurs pe toată durata suspendării. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi 05.11.2025.
În vederea administrării probelor propuse, amână judecarea cauzei la data de 05.11.2025.
Pentru lipsă de procedură cu debitoarea.
Prin Hot. nr.31/15.01.2024 a Preşedintelui Judecătoriei Giurgiu, s-a dispus desfiinţarea completului CN32 şi repartizarea ciclică a dosarului la completul CN8, urmând a se stabili noile măsuri de către completul la care a fost repartizată cauza
27 de contracte atribuite, in valoare de 332.656 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 316.461 lei.
Achizitii directe
20 de contracte
316.441 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
7 contracte
16.215 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.966 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.949.795 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 223.009 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.748 din cele 393.966 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.037 documente la 19.254.899 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 159 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 05.09.2026, 19:46).
4 persoane și 18 firme legate, pe nume
Cine deține și cine conduce firma, cu numele din registru și din Monitorul Oficial. Cont gratuit, în 10 secunde, cu Google sau cu email.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.