Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 992.817 RON | 128.808 RON | 203.446 RON | 51.630 RON | 326.234 RON | 130.008 RON | 2 |
| 2024 | 909.681 RON | 62.984 RON | 187.658 RON | 84.387 RON | 277.841 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
parter, ap. 1, sector 1
sector 3, bl. M57, scara 3, parter, ap. 57
bl.1, parter, Sector 6
| 130.278 RON |
| 2 |
| 2023 | 1.100.971 RON | 132.187 RON | 399.357 RON | 116.907 RON | 473.757 RON | 133.387 RON | 3 |
| 2022 | 887.297 RON | 70.104 RON | 129.467 RON | 25.239 RON | 499.061 RON | 325.843 RON | 3 |
| 2021 | 1.110.215 RON | 232.383 RON | 39.090 RON | 24.096 RON | 474.171 RON | 450.153 RON | 3 |
| 2020 | 1.061.662 RON | 111.756 RON | 85.842 RON | 2.222 RON | 322.701 RON | 217.771 RON | 3 |
| 2019 | 854.256 RON | 86.148 RON | 29.975 RON | 3.889 RON | 366.035 RON | 326.014 RON | 3 |
| 2018 | 794.059 RON | 121.423 RON | 28.895 RON | 4.207 RON | 281.873 RON | 239.866 RON | 4 |
| 2017 | 496.159 RON | 64.441 RON | 33.641 RON | 10.277 RON | 177.193 RON | 143.443 RON | 2 |
| 2016 | 386.831 RON | 38.244 RON | 74.759 RON | 15.801 RON | 150.357 RON | 79.002 RON | 3 |
| 2015 | 373.974 RON | 51.890 RON | 135.015 RON | 21.459 RON | 150.884 RON | 40.758 RON | 2 |
| 2014 | 264.244 RON | -20.165 RON | 162.075 RON | 869 RON | 153.054 RON | -11.132 RON | 2 |
| 2013 | 392.660 RON | 58.273 RON | 159.420 RON | 3.074 RON | 161.098 RON | 9.033 RON | 4 |
| 2012 | 371.526 RON | 46.849 RON | 142.645 RON | 18.676 RON | 76.140 RON | -49.240 RON | 4 |
| 2011 | 248.691 RON | -8.155 RON | 179.541 RON | 30.380 RON | 55.491 RON | -96.089 RON | 2 |
| 2010 | 271.454 RON | -27.793 RON | 155.582 RON | 38.523 RON | 41.193 RON | -87.934 RON | 2 |
| 2009 | 245.406 RON | -47.470 RON | 152.439 RON | 48.547 RON | 49.885 RON | -60.141 RON | 2 |
| 2008 | 180.515 RON | -29.958 RON | 49.454 RON | 1.448 RON | 35.335 RON | -12.671 RON | 4 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 992.817 RON | 909.681 RON | 1.100.971 RON | 887.297 RON | 1.110.215 RON | 1.061.662 RON | 854.256 RON | 794.059 RON | 496.159 RON | 386.831 RON | 373.974 RON | 264.244 RON | 392.660 RON | 371.526 RON | 248.691 RON | 271.454 RON | 245.406 RON | 180.515 RON |
| Venituri totale | 993.017 RON | 912.041 RON | 1.102.409 RON | 888.601 RON | 1.110.945 RON | 1.061.922 RON | 854.638 RON | 794.308 RON | 496.331 RON | 387.604 RON | 374.026 RON | 264.354 RON | 393.011 RON | 371.649 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 839.143 RON | 828.240 RON | 959.424 RON | 810.895 RON | 868.789 RON | 941.021 RON | 759.948 RON | 664.946 RON | 429.454 RON | 340.157 RON | 313.719 RON | 284.519 RON | 322.859 RON | 314.436 RON | ||||
| Profit brut | 153.874 RON | 83.801 RON | 142.985 RON | 77.706 RON | 242.156 RON | 120.901 RON | 94.690 RON | 129.362 RON | 66.877 RON | 47.447 RON | 60.307 RON | 0 RON | 70.152 RON | 57.213 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 20.165 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 128.808 RON | 62.984 RON | 132.187 RON | 70.104 RON | 232.383 RON | 111.756 RON | 86.148 RON | 121.423 RON | 64.441 RON | 38.244 RON | 51.890 RON | 0 RON | 58.273 RON | 46.849 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 20.165 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 51.630 RON | 84.387 RON | 116.907 RON | 25.239 RON | 24.096 RON | 2.222 RON | 3.889 RON | 4.207 RON | 10.277 RON | 15.801 RON | 21.459 RON | 869 RON | 3.074 RON | 18.676 RON | ||||
| Active circulante | 326.234 RON | 277.841 RON | 473.757 RON | 499.061 RON | 474.171 RON | 322.701 RON | 366.035 RON | 281.873 RON | 177.193 RON | 150.357 RON | 150.884 RON | 153.054 RON | 161.098 RON | 76.140 RON | ||||
| Stocuri | 176.266 RON | 204.579 RON | 255.512 RON | 242.974 RON | 262.859 RON | 183.743 RON | 186.751 RON | 155.823 RON | 148.699 RON | 123.447 RON | 137.192 RON | 136.524 RON | 133.021 RON | 66.748 RON | ||||
| Creante | 36.706 RON | 18.338 RON | 71.933 RON | 15.415 RON | 31.274 RON | 53.711 RON | 36.574 RON | 32.115 RON | 12.613 RON | 8.906 RON | 7.337 RON | 12.890 RON | 16.300 RON | 1.563 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 113.262 RON | 54.924 RON | 146.312 RON | 240.672 RON | 180.038 RON | 85.247 RON | 142.710 RON | 93.935 RON | 15.881 RON | 18.004 RON | 6.355 RON | 3.640 RON | 11.777 RON | 7.829 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 1.871 RON | 2.048 RON | 1.003 RON | 779 RON | 1.003 RON | 1.866 RON | 1.091 RON | 580 RON | 4.740 RON | 1.186 RON | 4.640 RON | 246 RON | 4.483 RON | — | ||||
| Datorii totale | 203.446 RON | 187.658 RON | 399.357 RON | 129.467 RON | 39.090 RON | 85.842 RON | 29.975 RON | 28.895 RON | 33.641 RON | 74.759 RON | 135.015 RON | 162.075 RON | 159.420 RON | 142.645 RON | ||||
| Venituri in avans | 46.281 RON | 46.340 RON | 58.923 RON | 69.769 RON | 10.027 RON | 23.176 RON | 15.026 RON | 17.899 RON | 15.126 RON | 13.583 RON | 1.210 RON | 3.226 RON | 202 RON | 1.411 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 130.008 RON | 130.278 RON | 133.387 RON | 325.843 RON | 450.153 RON | 217.771 RON | 326.014 RON | 239.866 RON | 143.443 RON | 79.002 RON | 40.758 RON | -11.132 RON | 9.033 RON | -49.240 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | — | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 2 | 3 | 2 | 2 | 4 | 4 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| Nume | Cotă Capital |
|---|
| 249.103 RON |
| 271.649 RON |
| 246.127 RON |
| 180.516 RON |
| 257.939 RON |
| 294.567 RON |
| 290.730 RON |
| 210.474 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 8.836 RON |
| 22.918 RON |
| 44.603 RON |
| 29.958 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 8.155 RON |
| 27.793 RON |
| 47.470 RON |
| 29.958 RON |
| 30.380 RON |
| 38.523 RON |
| 48.547 RON |
| 1.448 RON |
| 55.491 RON |
| 41.193 RON |
| 49.885 RON |
| 35.335 RON |
| 45.670 RON |
| 25.174 RON |
| 40.607 RON |
| 25.980 RON |
| 8.698 RON |
| 12.557 RON |
| 1.215 RON |
| 363 RON |
| 1.123 RON |
| 3.462 RON |
| 8.063 RON |
| 8.992 RON |
| — |
| 235 RON |
| — |
| — |
| 179.541 RON |
| 155.582 RON |
| 152.439 RON |
| 49.454 RON |
| 2.419 RON |
| 12.303 RON |
| 6.134 RON |
| — |
| -96.089 RON |
| -87.934 RON |
| -60.141 RON |
| -12.671 RON |
| 1.000 RON |
| 1.000 RON |
| 1.000 RON |
| 1.000 RON |
| 2 |
| 2 |
| 4 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
2 contracte atribuite, in valoare de 8.401 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
8.401 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 152 de zile de la data documentului, iar 27,8% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 14:28).
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.