ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 25% |
| persoană | 75% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 133.572 RON | 24.744 RON | 41.735 RON | 306.536 RON | 12.060 RON | 276.861 RON | 1 |
| 2024 | 102.555 RON | -63.390 RON | 87.564 RON | 308.406 RON | 30.991 RON | 252.118 RON | 2 |
| 2023 | 348.054 RON | -88.318 RON | 92.523 RON | 421.581 RON | 93.072 RON | 422.853 RON | 5 |
| 2022 | 478.847 RON | 3.961 RON | 121.175 RON | 421.806 RON | 209.908 RON | 511.171 RON | 6 |
| 2021 | 472.853 RON | 436 RON | 135.215 RON | 419.121 RON | 220.295 RON | 507.210 RON | 18 |
| 2020 | 592.711 RON | 8.706 RON | 91.155 RON | 411.623 RON | 186.305 RON | 506.773 RON | 15 |
| 2019 | 784.322 RON | 111.939 RON | 184.814 RON | 392.453 RON | 290.428 RON | 498.067 RON | 14 |
| 2018 | 289.736 RON | -49.199 RON | 34.232 RON | 330.084 RON | 90.275 RON | 386.127 RON | 12 |
| 2017 | 282.847 RON | -44.538 RON | 26.229 RON | 334.583 RON | 120.460 RON | 435.327 RON | 11 |
| 2016 | 214.976 RON | -131.630 RON | 30.642 RON | 396.264 RON | 101.820 RON | 479.865 RON | 12 |
| 2015 | 422.608 RON | -27.999 RON | 45.755 RON | 514.287 RON | 141.805 RON | 611.495 RON | 12 |
| 2014 | 348.876 RON | -52.561 RON | 56.558 RON | 559.695 RON | 134.586 RON | 639.495 RON | 12 |
| 2013 | 135.862 RON | -145.728 RON | 17.100 RON | 636.990 RON | 71.621 RON | 692.055 RON | 11 |
| 2012 | 364.317 RON | 34.505 RON | 57.242 RON | 638.392 RON | 321.450 RON | 903.261 RON | 11 |
| 2011 | 260.001 RON | -64.155 RON | 31.401 RON | 501.273 RON | 267.557 RON | 737.046 RON | 9 |
| 2010 | 247.110 RON | -196.937 RON | 24.033 RON | 707.781 RON | 118.150 RON | 801.201 RON | 13 |
| 2009 | 1.360.158 RON | 208.344 RON | 123.087 RON | 808.932 RON | 467.851 RON | 1.152.111 RON | 16 |
| 2008 | 1.336.666 RON | 226.539 RON | 89.517 RON | 490.252 RON | 661.452 RON | 1.059.221 RON | 16 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 133.572 RON | 102.555 RON | 348.054 RON | 478.847 RON | 472.853 RON | 592.711 RON | 784.322 RON | 289.736 RON | 282.847 RON | 214.976 RON | 422.608 RON | 348.876 RON | 135.862 RON | 364.317 RON | 260.001 RON | 247.110 RON | 1.360.158 RON | 1.336.666 RON |
| Venituri totale | 169.784 RON | 102.566 RON | 348.074 RON | 479.247 RON | 473.697 RON | 592.748 RON | 785.036 RON | 290.458 RON | 283.788 RON | 216.387 RON | 420.746 RON | 368.023 RON | 149.335 RON | 378.806 RON | 273.990 RON | 300.701 RON | 1.461.015 RON | 1.368.183 RON |
| Cheltuieli totale | 143.324 RON | 164.951 RON | 432.983 RON | 470.659 RON | 468.524 RON | 578.441 RON | 665.254 RON | 336.759 RON | 325.496 RON | 345.858 RON | 448.745 RON | 420.584 RON | 295.063 RON | 344.301 RON | 338.145 RON | 491.188 RON | 1.206.774 RON | 1.097.161 RON |
| Profit brut | 26.460 RON | 0 RON | 0 RON | 8.588 RON | 5.173 RON | 14.307 RON | 119.782 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 34.505 RON | 0 RON | — | 254.241 RON | 271.022 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 62.385 RON | 84.909 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 46.301 RON | 41.708 RON | 129.471 RON | — | 52.561 RON | 145.728 RON | 0 RON | 64.155 RON | 190.487 RON | — | — |
| Profit net | 24.744 RON | 0 RON | 0 RON | 3.961 RON | 436 RON | 8.706 RON | 111.939 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 34.505 RON | 0 RON | — | 208.344 RON | 226.539 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 63.390 RON | 88.318 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 49.199 RON | 44.538 RON | 131.630 RON | 27.999 RON | 52.561 RON | 145.728 RON | 0 RON | 64.155 RON | 196.937 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 306.536 RON | 308.406 RON | 421.581 RON | 421.806 RON | 419.121 RON | 411.623 RON | 392.453 RON | 330.084 RON | 334.583 RON | 396.264 RON | 514.287 RON | 559.695 RON | 636.990 RON | 638.392 RON | 501.273 RON | 707.781 RON | 808.932 RON | 490.252 RON |
| Active circulante | 12.060 RON | 30.991 RON | 93.072 RON | 209.908 RON | 220.295 RON | 186.305 RON | 290.428 RON | 90.275 RON | 120.460 RON | 101.820 RON | 141.805 RON | 134.586 RON | 71.621 RON | 321.450 RON | 267.557 RON | 118.150 RON | 467.851 RON | 661.452 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | 55.000 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — |
| Creante | 1.431 RON | 3.192 RON | 74.291 RON | 6.597 RON | 103.795 RON | 138.596 RON | 10.346 RON | 5.160 RON | 78.328 RON | 19.665 RON | 41.487 RON | 27.777 RON | 15.726 RON | 152.658 RON | 65.900 RON | 58.657 RON | 152.694 RON | 171.204 RON |
| Casa si conturi la banci | 10.629 RON | 27.799 RON | 18.781 RON | 148.311 RON | 116.500 RON | 47.709 RON | 280.082 RON | 85.115 RON | 42.132 RON | 82.155 RON | 100.318 RON | 106.809 RON | 55.895 RON | 168.792 RON | 201.657 RON | 59.493 RON | 315.157 RON | 490.248 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 285 RON | 723 RON | 632 RON | 3.009 RON | — | — | — | 6.513 RON | 12.423 RON | 1.158 RON | 1.772 RON | 544 RON | 661 RON | 1.181 RON | 867 RON | 1.381 RON | — |
| Datorii totale | 41.735 RON | 87.564 RON | 92.523 RON | 121.175 RON | 135.215 RON | 91.155 RON | 184.814 RON | 34.232 RON | 26.229 RON | 30.642 RON | 45.755 RON | 56.558 RON | 17.100 RON | 57.242 RON | 31.401 RON | 24.033 RON | 123.087 RON | 89.517 RON |
| Provizioane | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | — | 1.564 RON | 1.564 RON | 2.966 RON | 2.966 RON |
| Capitaluri proprii | 276.861 RON | 252.118 RON | 422.853 RON | 511.171 RON | 507.210 RON | 506.773 RON | 498.067 RON | 386.127 RON | 435.327 RON | 479.865 RON | 611.495 RON | 639.495 RON | 692.055 RON | 903.261 RON | 737.046 RON | 801.201 RON | 1.152.111 RON | 1.059.221 RON |
| Capital subscris varsat | 300.000 RON | 300.000 RON | 300.000 RON | 300.000 RON | 300.000 RON | 300.000 RON | 300.000 RON | 300.000 RON | 300.000 RON | 300.000 RON | — | 300.000 RON | 300.000 RON | 300.000 RON | 300.000 RON | 300.000 RON | 300.000 RON | 300.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 5 | 6 | 18 | 15 | 14 | 12 | 11 | 12 | 12 | 12 | 11 | 11 | 9 | 13 | 16 | 16 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
39 de contracte atribuite, in valoare de 31.864.752 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 1.354.530 lei.
Achizitii directe
29 de contracte
1.354.501 lei
Licitatii publice
7 contracte
30.294.243 lei
Achizitii offline
3 contracte
216.009 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 19:53).
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
ELIS PAVAJE SRLCUI 1771593 | 3 | 3 | 1 | — | vezi ↗ |
METALPROD WEST S.R.L.CUI 36514827 | 2 | 1 | 0 | Da | vezi ↗ |
| 1 | 1 | 0 | — | vezi ↗ | |
STRADE CONSCOM S.R.L.CUI 32455264 | 1 | 1 | 0 | — | vezi ↗ |
EURAS SRLCUI 6661206 | 2 | 1 | 0 | — | vezi ↗ |
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
EXETECH COMPUTERS SRLCUI 9142459 | 12 | subcontractant | 8 | — | vezi ↗ |
SACORA CAD SRLCUI 25897190 | 4 | subcontractant | 4 | — | vezi ↗ |
FIRE BESTSIM CONSULTING SRLCUI 26113828 | 4 | subcontractant | 4 | — | vezi ↗ |
LINIAL ELECTRIC SRLCUI 15859440 | 4 | subcontractant | 4 | — | vezi ↗ |
INSTALATII GEVIS SRLCUI 5452945 | 9 | subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 15 subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.